[SPRZEDAM] 5 gier! Osobno lub razem! Prawie jak nowe :D

Cena świecących ziemniaków przerastała wszelkie oczekiwania. Za to Rozkosz Turysty tania jak zawsze.

[SPRZEDAM] 5 gier! Osobno lub razem! Prawie jak nowe :D

Postprzez Kenji w 24 Maj 2008, 23:37

Witam ;) Robię porządki w grach i widzę niektóre co przeszedłem lub po prostu nie spodobały mi się a oddać nie mogłem.

Mam do zaoferowania:
Ojciec Chrzestny - Firma Electronic Arts. Cena: 30 zł. Stan: Lekkie ślady użytkowania tzn. lekkie rysy na płycie. Jeśli chodzi o pudełko i instrukcje to wygląda jak nowe. Polska wersja językowa.

Tony Hawk's American Wasteland - Firma Activision. Stan: Płyta lepiej niż pudełko. Pudełko chyba... zaatakowane przez psa :P Nie będę mówić o nim szczegółów. Nie ma powodów do zmartwień. Pudełko wygląda jak nowe, lecz lekko zakurzone - wyczyszczę ;) . Instrukcja w stanie idealnym. Cena: 30 zł. Polska wersja językowa.

SWAT4 Złota Edycja - Platynowa kolekcja - Firma Sierra. Stan: Powiem krótko - idealny. Wszystko pięknie włożone do eleganckiego NOWEGO pudełka. Nie ma śladów użytkowania. Płyta używana jeden jedyny raz. Na płycie można znaleźć chyba poradnik i dodatki. Jest osobny poradnik do gier w formie książki. Warty uwagi ponieważ jest w nim zawarte dużo rzeczy pomocnych do gry. Cena: 40-45 zł. Pełna polska wersja.

True Crime New York City - Firma Activision. Stan: Podobnie jak Tony Hawk. Jednak jest lepiej. Wygląda jak nowa ze sklepu. Leciutkie ślady użytkowania. Instrukcja wszystko jest. Płyta ledwo tknięta. Ech.. aż żal z nią się rozstawać. Jedna z lepszych w jakie grałem. Cena: max. 30 zł. Polska wersja językowa.

Hitman: Trylogia Kolekcja Klasyki - Firma Eidos. Stan: Nie widoczne ślady użytkowania. Gra używana 2 razy. To znaczy wkładana płytka 2 razy do napędu. Dość ciekawa gra... . Instrukcja itd jest. Jest nawet paragon z Poznańskiego Empiku :) . W innych miastach też będą mogli wydać na gwarancję. Cena: maxxx. 25-30 zł.

Mam wiele innych gier, lecz z nimi już na 1000000% się nie będę rozstawał :D
Cena oczywiście jeszcze do ustalenia. Wszystkie gry oprócz Hitmana były kupowane nie długo od premiery. Jedyna gra z Kolekcji Klasyki w takim owakim pudełku to Hitman. No i tam jeszcze jest ten SWAT4 w Platynowej kolekcji, ale wygląda przyzwoicie :) Zapraszam do kupna gier. Dbam o wszystkie moje gry. Dbam je tak jak o samego siebie. Nie macie tutaj jakiegoś gościa który sprzedaje wadliwy sprzęt lub co innego. Wszystko do ustalenia pod nr. gg - 4117191. Mogę sprzedać osobno jak i oddzielnie. Pytajcie się też o inne gry. Może coś tu jeszcze wygrzebię :D Miłych zakupów!

PS.
Koszt przesyłki pokrywa kupujący!
Awatar użytkownika
Kenji
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 24 Maj 2008, 12:53
Ostatnio był: 29 Cze 2017, 18:08
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Quinn w 29 Maj 2008, 15:55

Kupię od ciebie Tony Hawk's American Wasteland, ale za 20 zł - dlategoż.

Targować się nie zamierzam, 2 dychy, albo sam pójdę do EMPiK'u.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Famiru w 29 Maj 2008, 16:29

Sprzedajesz drożej niż w sklepach. SWAT Edycja kolekcjonerska kosztuje 40zł w sklepie. A od ciebie to jeszcze za przesyłke trzeba bulic.
Awatar użytkownika
Famiru
Tropiciel

Posty: 278
Dołączenie: 21 Mar 2008, 10:47
Ostatnio był: 13 Lut 2016, 16:23
Miejscowość: Białystok
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Postprzez Quinn w 29 Maj 2008, 16:52

W sumie racja - kupować nie warto, jednak rezygnuję - nie dość, że przebicie, to jeszcze koszt przesyłki.
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 26 Sty 2024, 17:02
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Postprzez Kenji w 12 Cze 2008, 19:15

Dobra, dobra. Wszystko jest do ustalenia. Ja tego SWATA kupiłem za 60 zł... potaniała. Tony Hawka sprzedam za te 20. Wysyłka to nic wielkiego. Trzeba u mnie płacić za wysyłkę, bo ja nie chcę tej gry tylko Wy ;)
Awatar użytkownika
Kenji
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 24 Maj 2008, 12:53
Ostatnio był: 29 Cze 2017, 18:08
Kozaki: 0


Powróć do Giełda

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości