Server dedykowany

Gra w brydża stała się nudna odkąd Łysy wpadł do Galarety. Iwan wciąż dochodził do siebie po Karuzeli.

Server dedykowany

Postprzez W-x-W w 27 Sie 2008, 00:16

Witam, mam kompa którego mógłbym poświecić na serwer dedykowany (P4 3Ghz, 2Gb DDR2). Łącze za miesiąc będę miał 10mb/s bo to co mam to niezbyt się nadaje :|. Przejdę do rzeczy. Nie mam w tym kompie napędu DVD ani nie mam zamiaru kupować drugiej płyty wiec moje pytanie jest następujące: Jak uruchomić dedyka na takim kompie i czy może istnieją jakieś aplikacje do startowania severa bez włączania gry? Bo karta graficzna tez bardzo słabiutka w tym kompie jakaś zintegrowana.
W-x-W
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 09 Wrz 2007, 18:52
Ostatnio był: 12 Lip 2009, 22:17
Miejscowość: Lubin
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Server dedykowany

Postprzez bufi w 27 Sie 2008, 06:56

W-x-W napisał(a): Nie mam w tym kompie napędu DVD ani nie mam zamiaru kupować drugiej płyty wiec moje pytanie jest następujące: Jak uruchomić dedyka na takim kompie i czy może istnieją jakieś aplikacje do startowania severa bez włączania gry?

A ten exe dedicated też ma zabezpieczenie StarForce?
Wydawało mi się, że tylko exe od single go ma.
Bo karta graficzna tez bardzo słabiutka w tym kompie jakaś zintegrowana.

[/quote]
Ale po co Ci na serwerze karta graficzna? Wszystko jest liczone u klienta.

Pozdrawiam
Image
Awatar użytkownika
bufi
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 21 Kwi 2008, 17:11
Ostatnio był: 13 Mar 2016, 01:40
Kozaki: 0

Postprzez Go7hMoG w 27 Sie 2008, 11:09

Podobno Clear Sky ma posiadać aplikację serwerową na linuxa. Najlepiej poczekaj z tym i postaw serwer na nowej wersji gry.
Awatar użytkownika
Go7hMoG
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 07 Cze 2007, 19:29
Ostatnio był: 20 Paź 2008, 23:08
Miejscowość: Poznań
Kozaki: 0

Postprzez W-x-W w 27 Sie 2008, 16:15

Wiem ze karta liczy się u klienta ale w tym kompie jest tak słaba ze chyba gra nie wystartuje żeby włączyć serwer standardowa metodą wiec szukam sposobu na wystartowanie dedyka bez włączania gry i żeby legalnie. Ten plik co jest w ..bin\dedicated\XR_3DA.exe nie chciał działać ale po przeniesieniu zawartości tego folderu do ..bin i podmienieniu plików uruchamia się dedyk bez dvd itp ale i tak nie wiem jak go skonfigurować może jakimiś komendami ale przy restarcie serwera bym musiał je wprowadzać ponownie... może jest jakaś aplikacja zewnętrzna do tego? albo chociaż możliwość ustawienia parametrów do skrótu tak jak to jest np w HLDS do CS'a? Tylko jakie te parametry?


Chyba już znalazłem to czego szukałem...
Stalker Mutliplayer Tool 2.0.1
http://files.filefront.com//;8303971;;/
W-x-W
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 09 Wrz 2007, 18:52
Ostatnio był: 12 Lip 2009, 22:17
Miejscowość: Lubin
Kozaki: 0

Postprzez graczu w 28 Sie 2008, 12:12

10 Mbitów / s Symetrycznie czy Niesymetrycznie to jest pytanie.

Jeżeli to Neostrada albo Dialog 10 Mbitów /s to powodzenia bo upload masz wtedy 512 Kbitów ;-)

Sprawdź ile też idzie chopek dostępu np do wp.pl albo do kolegi.
Jeżeli więcej niż 12 to ... też powodzenia ;-)
Awatar użytkownika
graczu
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 14 Lut 2007, 21:29
Ostatnio był: 16 Wrz 2023, 10:23
Kozaki: 0


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości