Problem z połączeniem LAN

Gra w brydża stała się nudna odkąd Łysy wpadł do Galarety. Iwan wciąż dochodził do siebie po Karuzeli.

Problem z połączeniem LAN

Postprzez KABAN_DG w 17 Wrz 2008, 15:31

Witam.

Z kolegą próbujemy zagrać w Stalkera na sieci. On ma oryginał, ja nie. Wersje mamy te same (brak info o wersji w rogu ekranu -> 1.0). Hamiechiego też mamy tego samego 1.0.3.0.
Problem polega na tym, iż obojętnie czy on czy ja dajemy Refresh w serwerach ogólnych to nic nie wyszukuje (jako że posiada oryginał to chyba coś powinien znaleźć). Cichliśmy więc zagrać na LAN. Odpaliliśmy Hamachiego, dodaliśmy się do znajomych. On zrobił server, dał publiczny itd. Ja chciałem się z nim połączyć... wybrałem LAN, daję refresh i nic (nie ma servera)... wpisałem więc jego IP z Hamiechiego np. 12.244.333.33, bez hasła... i co... i nic, po próbie łączenia wyskakuje INVALID HOST/IP. Próbowaliśmy zamienić się rolami (ja postawiłem server a on się łączył) i nic...
Jeżeli to tylko kwestia oryginalności to kupię oryginał. Jednak po co mam go kupować skoro on posiadając oryginał nie może znaleźć servera na sieci ogólnej?
Czy ktoś może pomóc.

Z góry dzięki
KABAN_DG
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 15:22
Ostatnio był: 07 Paź 2009, 21:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z połączeniem LAN

Postprzez KABAN_DG w 17 Wrz 2008, 18:28

Już nieważne. Kopiłem oryginał i śmiga :)
KABAN_DG
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 15:22
Ostatnio był: 07 Paź 2009, 21:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość