Stalker multiplayer to porażka?

Gra w brydża stała się nudna odkąd Łysy wpadł do Galarety. Iwan wciąż dochodził do siebie po Karuzeli.

Stalker multiplayer to porażka?

Postprzez ciper997 w 23 Lut 2009, 07:22

Witajcie to moj pierwszy post na tym forum wiec nie skatujcie mnie... jakby w razie bylo cos zle napisane lub cos to wielkie SoRRy... Grajac w bete MP razem z bratem doszlismy do wniosku ze 59 zl to nie duza cena za taki wypas, postanowilem kupic pelna wersje tej gry x2 ... Zrobilem to wczoraj i odrazu zasiadlem na mp ale trzeba bylo sciagnac pathe, zaaktualizowalem gre do 1.0006 czy jakos mniej lub wiecej tych zer nie pamietam juz dokladnie....mysle ze wiecie o co chodzi... No i zanim dolacze sie na serwer mija z 8 min albo czasem wcale nie laczy ale to nic scierpie to... ale najgorsze jest to ze jak juz sie dolacze to inni gracze nie zachowuja sie normalnie... tak jakby byli jakimis ,,zjawami lataja nad ziemia" przesowaja sie nie biegna i tak skacza... No nie da sie zabic typa... chyba ze masz fuks... moje pytanie brzmi... Co z tym zrobic jest jakis mod lub pacz moze starszy moze cos innego bo jak narazie to nie mam nerwow w niego grac... ping jest dobry 100 120 zalerzy na jakis serwie... ale widzialem nie raz jak typ z 120 pingiem niezle czesal i jaki z tego moral? Moj komputer to joybook Benq r56... Problem mojego brata jest nastepujacy zainstalowal i jak hcche odpalic gre to wyskakuje mu jakis blad po niemiecku ,, Um zu funktionieren braucht das Spiel eine Page-Datei von mindestes 2GB. Bitte die Systemkonfiguration anpassen, bevor das Spiel erneut gestartet wird...." Z gory dziekuje x2 ;p :D :D :D :D dajta helpa
ciper997
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Lut 2009, 06:48
Ostatnio był: 09 Mar 2009, 08:37
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Stalker multiplayer to porarzka???

Postprzez Crisu w 23 Lut 2009, 10:53

ciper997 napisał(a):Problem mojego brata

...da się rozwiązać w następujący sposób:

Soviet napisał(a):2.6 Przy próbie uruchomienia pokazuję mi się komunikat:
"Die Page-Datei ist deaktiviert oder die DateigroBe reicht nicht aus.
Um zu funktionieren braucht das spiel eine page-Datei von mindestens 2GB.
Bitte die Systemonfiguration anpassen, bevor das Spiel ernrut geatartet wird.
"
Image
Co mam zrobić?
1. Zwiększ pamięć wirtualną do minimum 2,5GB (Start :arrow: Panel sterowania :arrow: Wydajność i konserwacja :arrow: System :arrow: Zaawansowane :arrow: (Wydajność) Ustawienia :arrow: Zaawansowane :arrow: Zmień :arrow: Rozmiar niestandardowy :arrow:
2. Używasz cracka - pomocy nie oczekuj! (punkt 1 w wypadku cracka nie pomoże).


Cytat pochodzący stąd - punkt 2.6
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Stalker multiplayer to porarzka???

Postprzez ciper997 w 23 Lut 2009, 14:57

to ile mam tam wpisac..?? sa 2 okienka ile w wyzszym ile w nizszym??
ciper997
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Lut 2009, 06:48
Ostatnio był: 09 Mar 2009, 08:37
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Stalker multiplayer to porarzka???

Postprzez The Witcher w 24 Lut 2009, 16:14

Tyle samo :wink: np. 2500 i 2500 chociaż najlepiej mieć pamięci wirtualnej 3x więcej niż RAMu (np. jeśli masz 512 MB RAM pamięć wirtualna powinna mieć 1536 MB) większe ilości to już marnowanie miejsca na dysku...

PS: Zmień nazwę tematu, bo uczyli mnie w podstawówce że porażka pisze się przez "ż" :D

Pozdrawiam

Takich to trzeba za rączkę, sam tego nie zrobi. -C17
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 05 Lis 2023, 13:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Re: Stalker multiplayer to porażka?

Postprzez ciper997 w 26 Lut 2009, 04:00

Dzięki chłopcy... Fajnie mieć takich kumpli z neta ;p pomogło.... Jeszcze was pomęcze grałem w stalkera na mapce kordon i na wysypisku jako multiplayer, a nie mam tych mapek w oryginalnej wersji googlowałem z 2 dni i nie ma nigdzie... Przynajmniej ja jestem taki szukacz... Jakby ktoś z was miał jakieś linki do mapek jakichkolwiek wezmę każdą.. Sory ale juz nie zakladalem nowego tematu, wy tam sie znacie na grze ja nie bardzo dopiero zaczynam... Dzieki za fatyge jak coś ktoś lińknie... :o :o :o dodam ze serwer z tymi mapkami nazyaw sie www.hardcorestalker.clan.su bylem na tej stronce widzialem tez screeny tych mapek i jakies opisy ale sie nie doczytalem bo po rusku nie gadam... strona jest po rusku
ciper997
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Lut 2009, 06:48
Ostatnio był: 09 Mar 2009, 08:37
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Stalker multiplayer to porażka?

Postprzez Ropasiak w 26 Lut 2009, 18:59

Z Translatora G: [1] 2 3 » Rozpoczęły się prace))))
Dzisiaj rozpoczęła prace nad projektami, aby utworzyć nowe mapy dla trybu multiplayer "Shadows of Chernobyl" raczej daleko singlovyh konwersji wykresów w wieloosobowych. Od dzisiaj uruchomienie serwera -= HARDCORE testerów =- Cordon z kart, on będzie pracował w trybie testowym, w trybie DM, dwa punkty rep. Zachęcamy wszystkich protestit serwer -= HARDCORE testerów =- iz pewnością chciałby wiedzieć swoją opinię w tej sprawie i chce, co chcesz zobaczyć, co, itp.
Na serwerze można konektitsya po prostu, bez dodawania mapy do komputera. Więc pytam miłosierdzia.
Uwagi i sugestie prosimy zachować w Forum

Więc na tej mapie można grać bez mapy xD
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Stalker multiplayer to porażka?

Postprzez ciper997 w 27 Lut 2009, 01:01

A jakbym chchial postawic serwer lan na tej mapie?? Bo o to mi chodzi... Jak ktos ja zrobil to na bank tez ktos puscil ja do netu... Ale dzieki spoko za tlumaczenie
ciper997
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 23 Lut 2009, 06:48
Ostatnio był: 09 Mar 2009, 08:37
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość