Pudelko

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez klawisz w 01 Lut 2006, 21:28

A na powaznie to chcialbym system taki jaki byl w HL2 - ZADNYCH CD, ZADNYCH instrukcji i ZADNYCH opakowan Jedynie CD-Key do rejestracji. Jak dla mnie to jest swietne. Ew. Moglaby tez istniec wersja pudelkowa, poniewaz niektorzy wciaz nie maja internetu. (Choc HL2 nawet do rozgrywki single potrzebowal przy instalce netu :/ )


Cos takiego jak "Steam" dla Stalkera to najgorsze co by moglo sie zdarzyc.

Co prawda ja nie mialem wiekszych przygód ze Steamem, ale pamietam, ze czasami np. cos robili przy serwerach z, których pobierane sa updaty i z gry nici.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Reklamy Google

Postprzez LPKorn3324 w 01 Lut 2006, 21:41

ja jestem tradycjanolista i wole ver pudelko + cd. Nie dosc, ze mialbym placic za to to jeszcze sciagac na laczu 768 kbps te powiedzmy 4 GB w czasie gdy robi to kilka tysiecy innych userów yyy dzieki. [/url]
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez Touchdown w 01 Lut 2006, 21:54

Moze troszke off-topic (a moze nie), moim zdaniem stalkerowy steam bylby swietna sprawa. Update'y których pobierania nawet sie nie zauwaza, nowinki, itp. Nigdy nie mialem ze Steamem problemów. No tylko raz nie chcial sie wlaczyc, ale tylko raz i to na dodatek niedawno. Ale ogólnie, oprócz "niekonczoncej sie odysei" przy pierwszym spotkaniu, jestem z tego zadowolony. Na krótka mete, bez sensu, ale na dluzej, dobra sprawa.

Konjad, ja jak kupowalem HL2 nie mialem neta ;) (wloklem kompa do kumpla, zeby zalozyc konto w Steam'ie).

I popieram glosy "za" pudelkiem. Ja chce miec pewnosc, ze mam gre, a nie ze gdzies tam wisi w cyberprzestrzeni.

Ale jedno jest pewne, jesli stalker bedzie mial stalkerowego steam'a, to bedzie totalna masakra w dniu premiery.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Glock 17 w 02 Lut 2006, 02:00

ja tez jestem za pudelkiem... tekturowym :mrgreen:
no i zeby byla wersja CD i DVD - bo ja napedu DVD nie posiadam
mnie równiez irytuje instalacja z 5 CD, ale jakos bym przecierpial
najlepiej by bylo gdyby wydali ta gre podobnie jak Pk
zwykla edycja - czyli tekturowe pudelko i cd/dvd + kilkustronicowa broszura pelniaca role instrukcji no i klucz do gry w internecie oczywiscie
edycja kolekcjonerska - dla maniaków z kasa, którym nie zal wydac ponad 2 stówy na metalowe pudelko ( pozdro Touchdown ;) ), 200 stronicowa, kolorowa instrukcje na przepieknym papierze no i jakies bezuzyteczne gadzety. Wg mnie zamiast mapy czy innych rzeczy mogli by dac np. kubek z logiem stalkera albo jakims fajnym artworkiem z gry - bo to jest przydatne :idea:
9x19mm

"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć!"
Awatar użytkownika
Glock 17
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 24 Sty 2006, 23:59
Ostatnio był: 31 Sty 2008, 14:19
Miejscowość: Łapy
Kozaki: 0

Postprzez Touchdown w 02 Lut 2006, 10:31

No, maniakiem z kasa to bym siebie nie nazwal, nie, ale, fakt, stalker moze byc pierwsza gra dla której nie bede przebieral w srodkach. ;)
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez panish w 02 Lut 2006, 20:05

Ja o wydanie S.T.A.L.K.E.R.'a w Polsce moge byc spokojny. Dlaczego? Bo, tak jak wszystkie gry THQ, Shadow of Chernobyl zostanie wydany pewnie przez CDPROJEKT, zas dystrybutor ten ostatnio wydaje same perelki po przystepnych cenach.

Wystarczy wspomniec tylko o kolekcjonerskiej edycji Heroes V (http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=327) czy normalnej Fable (http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=324). A to tylko przyklady.

Wedlug mnie CDPROJEKT móglby wydac S.T.A.L.K.E.R.'a w wersji normalnej, jak i kolekcjonerskiej. Ta druga skladalaby sie z metalowej, stylizowanej na radioaktywna skrzynki z gra, koszulka oraz albumu z artami. Dodatkowa plytka, na której upchneliby bonusy (wywiady z twórcami, filmy o powstawaniu gry, itp.) stanowilyby dopelnienie idealnego produktu koncowego.
Awatar użytkownika
panish
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 07 Maj 2005, 16:36
Ostatnio był: 19 Lut 2018, 05:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 1

Postprzez Touchdown w 02 Lut 2006, 20:48

Widze panish, ze sobie juz to dokladnie zaplanowales :D. Jestem za, tylko... dlaczego wszyscy chca, zeby pudelko wygladalo jak pojemnik na radioaktywne odpady? (slyszalem ten pomysl kilka razy) To oczywiscie subiektywne odczucie, ale wolalbym pudelko z jakims porzadnym artem niz radioaktywna skrzynke. Chociaz... musialbym to zobaczyc.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Konjad w 02 Lut 2006, 21:09

Ja bym chcial na pudelku zdjecie elektrowni (najlepiej czarnobiale).
Image
Awatar użytkownika
Konjad
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 29 Sie 2005, 20:03
Ostatnio był: 27 Sie 2011, 16:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Postprzez ThreeZ w 02 Lut 2006, 21:13

panish napisał(a):Ja o wydanie S.T.A.L.K.E.R.'a w Polsce moge byc spokojny. Dlaczego? Bo, tak jak wszystkie gry THQ, Shadow of Chernobyl zostanie wydany pewnie przez CDPROJEKT, zas dystrybutor ten ostatnio wydaje same perelki po przystepnych cenach.

Wystarczy wspomniec tylko o kolekcjonerskiej edycji Heroes V (http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=327) czy normalnej Fable (http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=324). A to tylko przyklady.

Wedlug mnie CDPROJEKT móglby wydac S.T.A.L.K.E.R.'a w wersji normalnej, jak i kolekcjonerskiej. Ta druga skladalaby sie z metalowej, stylizowanej na radioaktywna skrzynki z gra, koszulka oraz albumu z artami. Dodatkowa plytka, na której upchneliby bonusy (wywiady z twórcami, filmy o powstawaniu gry, itp.) stanowilyby dopelnienie idealnego produktu koncowego.


I agree - gree... Poczatkowo wydaniem S.T.A.L.K.E.R.a miala zajac sie Cenega (zamarlem z grozy!), ale kiedys tam wyczytalem w CDA ze jednak zajmie sie tym CD - PROJEKT (wyczytalem to stojac w supermarkecie, zdarzylo mi sie slowa nieobyczajne powiedziec i ludzie dziwnie na mnie sie patrzyli...:)).

BTW... panish - dlaczego pudelko ma byc "stylizowane na radioaktywne"? Czyli jak ma wygladac? Po zblizeniu licznika Geigera ma on wyswietlac "S.T.A.L.K.E.R."? Sorki, ale nie moglem sie powstrzymac... :P
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez LPKorn3324 w 02 Lut 2006, 21:59

deskath napisał(a):
panish napisał(a):Ja o wydanie S.T.A.L.K.E.R.'a w Polsce moge byc spokojny. Dlaczego? Bo, tak jak wszystkie gry THQ, Shadow of Chernobyl zostanie wydany pewnie przez CDPROJEKT, zas dystrybutor ten ostatnio wydaje same perelki po przystepnych cenach.

Wystarczy wspomniec tylko o kolekcjonerskiej edycji Heroes V (http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=327) czy normalnej Fable (http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=324). A to tylko przyklady.

Wedlug mnie CDPROJEKT móglby wydac S.T.A.L.K.E.R.'a w wersji normalnej, jak i kolekcjonerskiej. Ta druga skladalaby sie z metalowej, stylizowanej na radioaktywna skrzynki z gra, koszulka oraz albumu z artami. Dodatkowa plytka, na której upchneliby bonusy (wywiady z twórcami, filmy o powstawaniu gry, itp.) stanowilyby dopelnienie idealnego produktu koncowego.


I agree - gree... Poczatkowo wydaniem S.T.A.L.K.E.R.a miala zajac sie Cenega (zamarlem z grozy!), ale kiedys tam wyczytalem w CDA ze jednak zajmie sie tym CD - PROJEKT (wyczytalem to stojac w supermarkecie, zdarzylo mi sie slowa nieobyczajne powiedziec i ludzie dziwnie na mnie sie patrzyli...:)).

BTW... panish - dlaczego pudelko ma byc "stylizowane na radioaktywne"? Czyli jak ma wygladac? Po zblizeniu licznika Geigera ma on wyswietlac "S.T.A.L.K.E.R."? Sorki, ale nie moglem sie powstrzymac... :P


hmm ja zawsze myslalem podobnie ale powiem tak: jezeli CDP bedzie robil takei jaja z wydaniem stalkera jak ze strona jaka robilem dla CDP (pamieta ktos t ojeszcze?:D) to powiem tyle, ze bedzie zle i napewno nie profesjonalnie. Mimo wszystko zachwuje spokój:) A pudelko bedzie najpewniej zwykle jak wszystkich innych gier czyli dvd box zapakowany w taki sam graficznie kartonik (równiez formatu dvd) [/url]
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez mons w 02 Lut 2006, 22:14

tja ,najlepiej niech dodadza do Stalkera wyrzutnie rakiet i kalacha :D :D
(...)

ja jestem dalej za tym metalowym pudelkiem z wygladu przypominajacy...

TO >>> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83784682 :wink:
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez Soviet w 02 Lut 2006, 23:02

Ja wole zaplacic mniej i dostac zwykle pudelko, jak to mówi LPKorn. Po co jakis metalowy syf, który wywale albo postawie na jakas szafke? Mozna by cos takiego zorganizowac, ale w jakiejs specjalnej wersji uber-deluxe dla grubych portfeli, bo takie cos na pewno nie byloby/bedzie tanie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości