Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Tormentor w 13 Lut 2012, 15:54

up@ Czyli tego co najlepsze w grze.


Do najgorszych sytuacji dokładam walkę na arenie z tymi dwoma od Specnaz'u chyba. No cholera, dostajemy gównianego kałasza pakujemy do tych ciuli po głowie strzelam a oni nic. Podchodzisz bliżej to jeb, dostajemy dwa strzały i już leżymy. Wczytywałem grę chyba 30 razy. Dopiero szmaty z noża zabiłem... Nie opłaca się grać na weteranie w STALKER'a, przeciwnik wytrzymalszy jest co jest dla mnie totalną głupotą, zresztą zauważyłem, że w innych grach również wyższy poziom trudności charakteryzuje się tylko i wyłącznie większą wytrzymałością przeciwników. :|
A co do STALKER'a to chyba nie ma nic gorszego od strzelania do Zombie w Jantarze, łatwiej jest się uporać z pijawką albo z Nibyolbrzymem.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Reklamy Google

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez runa w 13 Lut 2012, 16:06

Strasznie mnie denerwowały zadania w magazynach wojskowych- pijawki, pijawki i jeszcze raz pijawki!
Logic can take you from A to B, but imagination can take you anywhere.
Awatar użytkownika
runa
Stalker

Posty: 113
Dołączenie: 12 Lut 2012, 13:21
Ostatnio była: 22 Lis 2015, 18:56
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 67

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Gizbarus w 13 Lut 2012, 16:56

Tormentor - jest tak, jak mówisz. Bodajże tylko Deus Ex (pierwszy) miał poziom trudności "realistic", który był świetny - bo my obrywaliśmy więcej, ale także wróg (chyba nawet więcej jak na "easy"...).

Co do wkurzających momentów w ShoC - strasznie irytuje mnie pierwsze wejście do Agropromu: "rety, lećmy szybko, trzeba pomóc, och jejku, matko i córko" - nawet nie było zbytnio czasu zająć się szukaniem broni w dobrym stanie, bo zaraz wojskowi ubili tego kretyna Kreta... :-/
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez djcycu w 13 Lut 2012, 18:35

A ja myślałem że on się spawnuje zawsze po zakończeniu zadań z tymi wojakami :D Nawet w NS mi go nie ubili nigdy a co dopiero w innych modach i podstawce :P

Najgorsza misja jaka jest to każda automatyczna poboczna np zabij przywódcę bandytów... No i wracaj się tu do handlarza po nagrodę i psuj sobie klimat :/
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez pan kozaq w 07 Mar 2012, 19:06

Z misji nie lubię laborek X18 i X16 bo to takie wkurzające
Moim zdaniem zrąbali rownież fragment gdy bierzemy dokumenty z Agropromu. Baaardzo łatwo tam zginąć :+:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Siekator w 07 Mar 2012, 20:00

Głównie nic mnie nie denerwowało. Była chyba tylko jedna misja, która według mnie powinna się znaleźć w Księdze Guinessa w kategorii najbardziej irytujących rzeczy :-/ . Oczywiściejest to misja z Szanownym profesorem Krugłowem.
Był on tak irytujący, że był pierwszą ofiarą znalezionego pistoletu Freemana :E Szkoda, że nie wiem co się z nim naprawdę stało :(
"Czy Tobie się Wąski sufit na łeb się nie spadł?" - Siara
Awatar użytkownika
Siekator
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 06 Mar 2012, 16:25
Ostatnio był: 02 Sty 2013, 19:34
Miejscowość: Wiocha
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 5

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez stalker417 w 21 Mar 2012, 21:43

Ja najbardziej nie lubię misji w Dolinie Mroku nawalanka do bandytów nudna bez sensu.
Tylko pod lufę wchodzą a ja tracę amunicję.
A tak to poza tom misją nie przeszkadzają mi inne.

Uwagi moderatora:

Tom?
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez juniorsky w 22 Mar 2012, 12:14

Najbardziej denerwujące misje poboczne! Jeny ile można tych ogonów nibypsa zanosić albo likwidować te same psy w tej samej lokacji... z tych zadań zrezygnowałem.
Ogolnie co do klimatu gry i lokacji nie mam najmniejszych zastrzeżeń i agro i laboratoria są wyśmienite! ten klimat, te dźwięki, coś pieknego!
Denerwujące są snorki, kiedy podbiegały a ja byłem dość daleko i przykucnałem najniżej jak sie da by rozrzut zmniejszyc i z daleko zlikwidować, natomiast te france wiadomo skok na mnie i jeszcze ten poczęstunek z buta na twarz a ja zgon :| wiele razy mi sie to zdarzyło przy pełnym życiu...
co do pomiarów z prof. oczywiście na początku ginął mi skubaniec ale kiedy on podbiegał do tego autobusu ja zostawałem przy rurze i wtedy on nie ginął :|
wkurza mnie też taka sytuacja kiedy w jantarze podjąłem się tylko takich zadań pobocznych typu znajdź artefakt bo wiem, że mam je w ekwipunku. Natomiast ten szlachetny ogon nibypsa. mam jego 3 sztuki a misji mi nie zalicza :/ nawet gdy znajde jeszcze jakies inne dalej to samo :/
denerwuje również fakt że broń potrafi się zaciąć co przeładowanie :/ arghhh...
kolejny denerwujący fakt dotyczy magazynów wojskowych. dostajemy misje które się gryzą (ta z kucharzem i ta z atakiem na siedzibe wolności)i które trzeba wybrać?
ostatnia sprawa to misja zlikwidowania snajpera... biore ją od czachy lece zlikwidować snajpera na szybko szybko bez krycia, likwiduje wracam, a czacha leży... :|
juniorsky
Kot

Posty: 34
Dołączenie: 13 Mar 2012, 11:45
Ostatnio był: 28 Lip 2019, 21:32
Miejscowość: opole
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez EKillazPL w 23 Mar 2012, 21:32

Ahh... jak ja znienawidziłem misję, w której ratujemy członka powinności z rąk bandytów (nie tego 1 co nam Nabój pomaga tylko tego co sami musimy odbić). Gdy już myślałem, że już po wszystkim to pojawiał się za mną jakiś bandyta
i po serii z karabinu było po mnie... :(
EKillazPL
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 21 Mar 2012, 20:02
Ostatnio był: 07 Lip 2012, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez megashooter w 26 Cze 2012, 17:26

Ja nienawidzę tej sytuacji gdy w podziemiach Agropromu dostajemy zadanie by znaleźć wyjście z podziemi ,a tuż przy końcu słychać taki ryk że odechciewa się iść tam skąd dobiega. wkurza też to że nie za bardzo wiadomo co trzeba wtedy zrobić :(
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez KOSHI w 13 Sie 2012, 23:33

Misje poboczne jak ktoś wyżej pisał - mega smętne. Do tego misja: broń hangaru i ta druga co się dzieje na złomowisku maszyn, co go Bies broni, misja z Krugłowem, infiltracja bazy Bandytów w Dolinie, misje, co się łazi po podziemiach Agropromu. Dodatkowo całą misja z laboratorium w Dolinie. Reszta misji taka sobie. Najbardziej mi przypadła do gustu misja z wioską pijawek i ta od Wolności, co zabić trzeba zdrajcę.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Misje i sytuacje, za którymi zbytnio nie przepadacie

Postprzez Danziger w 21 Sie 2012, 13:40

Misja na początku z dokumentami z Agropromu nie łatwa, wychodzisz z podziemi prosto w paszcze lwa :o
Danziger
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 21 Sie 2012, 13:25
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 12:18
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości