Najgorsza lokacja

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Najgorsza lokacja

Kordon
21
5%
Wysypisko
49
12%
Agroprom
45
11%
Dolina Mroku
31
8%
Bar
12
3%
Dzicz
35
9%
Jantar
46
11%
Magazyny Wojskowe
20
5%
Czerwony Las
93
23%
Prypeć
50
12%
 
Razem głosów : 402

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez stalker417 w 06 Cze 2011, 21:31

Ja nie lubię wysypiska nudno tam i tylko bandyci słabi którym nawet nie warto dawać kulki.Nuda tam straszna.
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez ławca snorków w 20 Sie 2011, 23:52

Dla mnie najgorszą lokacją był Jantar .Zawsze ponuro,ciemno,pełno zombiaków,zero stalkerów,istny koszmar.

ławca snorków
Wygnany z Zony

Posty: 19
Dołączenie: 17 Sie 2011, 13:28
Ostatnio był: 14 Sie 2012, 11:38
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: -11

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Rumcajs93 w 21 Sie 2011, 00:17

wysypisko tutaj niestety jest zwycięzcą jest ono lipnie wykończone w tej grze. W tej lokacji powinno się coś czasami dziać, w końcu według opisów można było tam znaleźć nie tylko trochę artefaktów, ale również sporo fantów wywiezionych i zakopanych po awarii w elektrowni. Miejsce według mnie jest za bardzo wyludnione
Ja Tu Tylko Sprzątam
:

Swierzbią Paluszki. Co ??
Awatar użytkownika
Rumcajs93
Łowca

Posty: 514
Dołączenie: 22 Lip 2011, 19:32
Ostatnio był: 19 Lut 2023, 12:57
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 86

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Iłja w 07 Wrz 2011, 00:03

Dobra... miejsce trzecie w moim niechlubnym rankingu kiepskich map zajmuje...

Czerwony Las
Przyczyny są dwie. Zdecydowanie za dużo promieniowania (to było jak chodzenie po polu minowym. Krok w złą stronę i pasek radiacji na full wypełniony) i sam las. Gdzie tu czerwień? I gdzie powód do odwiedzin owego lasu?
Ja nawet z drogi nie zszedłem.
Lokacje ratuje wyłącznie dość dobrze ukryty "bunkier" na uboczu. Grając z OL:Ultimate zrobiłem tam bazę mojej grupy stalkerów. Całkiem fajne.

A teraz... miejsce drugie.

Wysypisko
Tutaj chodzi raczej nie tyle o to co jest, a o to co mogło być. Stara wersja (ta z builda 1935) jest o niebo lepsza. Gdy tylko sobie myślę że mogło być właśnie tak, to aż mnie krew zalewa.

I miejsce pierwsze, bynajmniej nie najlepsze.

Agroprom
Chodzenie po tej mapie to jeden, wielki, permanentny wk**rw. Zielono, milutko, wspaniale, industrialnie, wojskowo i od **** artefaktów. Same minusy. Nie no, jak szedłem tamtędy nocą (artefakty się świecą wtedy jak choinka w Boże Narodzenie), to nazbieralem tyle artefaktów, że kasy mi starczyło prawie do końca gry. No ludzie, dajcie spokój...
Drzewa się czerwienią, ptaszki wesoło podszczekują... wiosna w Czarnobylu wita :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=247117#p247117 -> Moja cud-miód frakcja :D

http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=97&t=6947&p=324670#p324670 -> Moje cud-miód potworki :D

Za ten post Iłja otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive jalkavaki.
Awatar użytkownika
Iłja
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:56
Ostatnio był: 02 Wrz 2015, 23:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 24

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Floper Szczur w 11 Wrz 2011, 01:01

Po rozmowie z kochanym Spełniaczem Życzeń dochodzę do pewnego wniosku:

I - Czerwony Las (przed wyłączeniem "Muskoopjekacza")
II -Jantar
III -Elektrownia

1. Czerwony las jest nieco nudny. Nawet sami Monoliciarze narzekają na nudę. Cały czas trzeba biegać i kogoś rozwalać a samo laboratorium nie jest straszne nawet jak są aż 3 pijawki. Dopiero później gdy większość frakcji zaczyna zabawę widać ze coś się dzieje.

2. to miejsce urokliwe przez ten syf jaki tu panuje. Ale snorki i zombiaki które spacerują sobie po okolicy nie dają mi tej satysfakcji jak ich szlachtuje. Wolałem patrzeć jak Stalkerzy i bandyci (Reszta to lenie nie licząc oczywiście Monolitu który kocha każdego mutantka). Więc przydałoby się więcej naukowców lub innych człowieków. Trochę lepiej jest po wyjściu z laboratorium bo można sobie pospacerować ale ten naćpany obraz dawał klimat.

3. Elektrownia to wspaniałe miejsce. Wielu mych braci tam bytuje oddając hołd Monolitowi. Największym plusem są widoki jednak największym minusem jest to że nie można zejść z wyznaczonej ścieżki bo się zginie. Mogę nawet wybaczyć to że nie ma nikogo przyjaźnie nastawionego i jesteśmy 1 osobową armią ale chciałbym zobaczyć cały teren a nie tylko kawałek. Na szczęście modami można działać cuda :P


Wszystkie miejsca lubię jednak troszkę mniej niż resztę :wink:

Ave Monolit!
:

Tylko Monolit może was uratować.
Awatar użytkownika
Floper Szczur
Stalker

Posty: 82
Dołączenie: 01 Lip 2010, 02:08
Ostatnio był: 07 Sty 2013, 06:35
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 19

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez FluDarius w 11 Wrz 2011, 16:35

Jantar

tu pochwalam wypowiedz pana z monolitu tą lokacje ratuje już tylko Csky ale nie będę o tym mówił w tym temacie
zdecydowanie mało ludzi powinna być przynajmniej jakiś jeden większy zbiór stalkerów
Czerwony Las

zupełne pójście na łatwizne lasu to tam prawie wogóle nie było a szkoda dobrze że przynajmniej w kolejnej części się tą lokacją nasyciliśmy :o
FluDarius
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Wrz 2011, 15:39
Ostatnio był: 28 Wrz 2011, 19:00
Miejscowość: BP
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Piterxd w 18 Wrz 2011, 00:42

Zdecydowanie agroprom. Tą lokację można było lepiej wykorzystać. A tak po wykonaniu zadań i zebraniu ogromnych ilości "meduz" i "kamiennych kwiatów" nic nas niestety nie zachęca do powrotu.
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Pijawol w 30 Wrz 2011, 11:18

Też Agroprom, bo jest na uboczu i nie chce się wracać do niego. Z wyglądy zdecydowanie... Wysypisko, bo hmm... Nie wiem, po prostu jakieś takie dziwne. Ale przynajmniej jest to, że tak powiem "Skrzyżowanie we wszystkie strony". :wink:
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 25 Maj 2024, 12:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Weteran150 w 30 Wrz 2011, 12:21

Jantar jest ponury w pierwszej jak i w drugiej części.Według mnie jest najgorszy.
Jeżeli pomogłem zapodaj kozaka =)

Weteran150
Wygnany z Zony

Posty: 18
Dołączenie: 30 Wrz 2011, 11:49
Ostatnio był: 25 Maj 2014, 21:48
Miejscowość: LOL?
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez szczypiorofix w 30 Wrz 2011, 13:52

Nie przepadam za Doliną Mroku, zarówno tej z Cienia jak i z Czystego Nieba. Czemu? Bo wieje tam nudą z daleka, w Czystym Niebie trochę więcej tam się dzieje za sprawą np. wojny frakcji, czy też anomalii na południu ale to i tak nie zmienia faktu, że to najnudniejsza lokacja (a w Cieniu to już w ogóle masakra) w grze. W porównaniu z Dziczą czy Jantarem lub Czerwonym Lasem ta lokacja wygląda bardzo biednie - w Cieniu mam wrażenie, że wciśnięto ją trochę na siłę, bo oprócz tych dwóch fabryk i małego gospodarstwa na południu nic tam nie ma, a tę lokację ratuje jedynie wejście do x18. Wg. mnie to już ciekawiej wygląda Agroprom (mimo, że też nie powala) czy Magazyny Wojskowe.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Realkriss w 30 Wrz 2011, 14:35

Prypeć jest nudna, nawet tam nie ma co łazić, tylko przelecieć ze Stalkerami na przełaj i do Elektrowni. Nie ma żadnych ciekawych miejsc, fajniej przedstawiona jest ta lokacja w "Zewie Prypeci".
Dużo ciekawszy jako miasto do łażenia jest Limańsk w "Czystym niebie".
Awatar użytkownika
Realkriss
Moderator

Posty: 1664
Dołączenie: 08 Lut 2011, 14:58
Ostatnio była: 09 Sty 2023, 10:40
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 881

Re: Najgorsza lokacja

Postprzez Tajemniczy w 30 Wrz 2011, 19:31

Czerwony Las- lokacja nudna, bez żadnych ciekawych miejsc wygląda jakby była robiona na szybko. Jedyna ciekawą rzeczą którą można tam robić to eksterminacja piesków i Monolitów.
Agroprom- dla mnie bardzo dziwna lokacja nie pasująca do Stalkera ze względu na potężną ilość ludzi w tej lokacji(wojskowi, bandyci, w późniejszym okresie gry najemnicy). Wolę lokacje z małą ilością ludzi ale za to z ciekawymi miejscami(Kordon, Magazyny Wojskowe).
Prypeć- jak wyżej pisano lokacja stworzona do zap@#$%% za grupką stalkerów. Nie ma czasu na zwiedzanie trzeba tylko zachrzaniać za nimi a potem hop do elektrowni.Do tego wygląda jak Leningrad podczas oblężenia a nie jak postkomunistyczne miasto po katastrofie jądrowej :-/ . Schrzanili dobrą i klimatyczną miejscówkę.
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość