Cacy & Be!

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Rochu w 18 Sie 2005, 14:20

S.T.4.L.K.3.R. napisał(a):Rochu, od tego masz Fear'a, C-S'a, a najlepszy bedzie Painkiller i Serious Sam-tam strzelasz i nie myslisz...Ale Stalker taki nie mial byc.Stalker mial pobic H-L 2, co bedzie trudne.Cytat z CD-A z kwietnia '04 : "wszystko wskazuje na to, ze Stalker - o ile zostanie wydany wczesniej - moze sprawic, ze tak wyczekiwany H-L 2 nie bedzie az taka rewelacja, jak sie zapowiada".To mnie irytuje w Stalkerze, ze powinnismy w nego juz ponad rok grac...A teraz nie ma szans az tak sie wybic...


I taki nie jest ale po cholere zmieniac swietnego FPS'a w nudne RPG (Nie znosze gier tego typu), W Battlefieldzie 2 tez musisz pomyslec tak samo, jak w STALKERZE bedzie trzeba czasami ruszyc mózgownica,co nie znaczy, ze maja go zmieniac w RPG bo ja nie oczekuje na Fallouta 3D tylko na cos gdzie berdziej sie bedzie liczyla celnosc a nie taktyka. Tylko zeby mi tu nie robili kolejnej Area 51

A mnie nie zachwycil Far Cry...Grafika mi sie nie wydawala zbyt piekna...Ogólnie mniej mnie zachwycila niz Doom 3...A w H-L 2 chodzi o dopracowany engine, lokacje, najlepsza w swiecie mimike postaci...


HL2 wbrew pozorom ma bardzo niedopracowany engine niby bardzo dobrze zoptymalizowany ale ani z Far Cry ani z DooMem graficznie równac sie nie moze. Poza tym w grze napotykamy bardzo wiele bugów i niedopracowan, fizyka silniku Source jest najmocniejsza strona gry.

Engine DooM swietnie nadaje sie do zamknietych przestrzeni (zreszta z otwartymi tez sobie niezle radzi), efekty swietnle powalaja na kolana, postacie poruszaja sie bardzo plynnie a w grze bardzo zadko spodkamy niedoróbki. Fizyka w DooM 3 engine tez jest dosyc dobra tyle, ze nie zostala ona w grze wykorzystana stad oskarzenia, ze jest beznadziejna, tylko jak moze byc beznadziejna skoro jej prawie poprostu nie widac? Dopiero w dodatku uswiadczylismy cos takiego jak Grabber i jakos nie widzialem zastrzezen do tej broni aby miala jakiekolwiek babole.

Cry Engine skupia sie na gigantycznych przestrzeniach na kazda wysepke mozna doplynac i praktycznie wszedzie da sie dojsc. Gra ma drobne niedopracowania w fizyce ale to wlascwie jest niezauwazalne, graficznie jest duzo ladniejsza od HL2. Engine radzi sobie praktycznie ze wszystkim przy czym nie ma zbyt duzych niedoróbek.
Rochu
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 23 Lip 2005, 17:51
Ostatnio był: 03 Cze 2011, 20:05
Miejscowość: z United Aerospace Corporation
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Touchdown w 18 Sie 2005, 15:12

Ojojoj, zdaje mi sie, ze stalkerem to mozesz sie rozczarowac, bo, poza tym, ze liczy sie w nim celnosc i szybkosc reakcji to bedzie handel, beda rozmowy, a taktyka bedzie miala kluczowe znaczenie, szczególnie podczas walki z mutantami, no i czesto bedzie (zapewne) pojawiac sie pytanie, atakowac-czy-ominac. Plus, autorzy stalkera zainspirowali sie (miedzy innymi) Falloutem. Ale jako ze w stalkerze nie uswiadczymy charakterystycznych dla erpegów statystyk, czy rosnacego doswiadczenia, i istnieje mozliwosc dowolnego wyboru taktyki pokonywania przeszkód, pewnie znajdziesz w nim tez cos dla siebie. Mimo wszystko nie bedzie to (a przynajmniej nie ma byc) FPS pelny nieprzerwanej akcji, w którym od czasu do czasu sie pomysli, ze trzeba zrobic to czy tamto. Tu TRZEBA bedzie myslec. Tak mi sie przynajmniej wydaje...
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Rochu w 18 Sie 2005, 19:07

No ja wlasciwie dokladnie oczekuje czegos takiego jak Operation Flashpoint tyle ze z mutantami itp. stworami. A czy sie zawiode czy nie to zobacze jak zagram :wink:
Rochu
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 23 Lip 2005, 17:51
Ostatnio był: 03 Cze 2011, 20:05
Miejscowość: z United Aerospace Corporation
Kozaki: 0

Postprzez ThreeZ w 19 Sie 2005, 08:42

A propors Operation Flashpoint - powstaje mod do tej gry który ma z niej zrobic S.T.A.L.K.E.R.a. Jak na razie jest to wersja wczesnej alfy, ale musze przyznac ze zapowiada sie ciekawie i czekam na niego z niecierpliwoscia...
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez Touchdown w 19 Sie 2005, 09:11

Tak, tez o tym slyszalem. Ciekawe, czy wyjdzie przed stalkerem... wcale bym sie nie zdziwil :) Dobrze, ze mam OF (oryginal, jakby sie ktos pytal), wiec bede mógl go sprawdzic.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Pabcio w 20 Sie 2005, 14:42

Dobra, nie chce nic mówic, ale robicie niezlego off topa. Zastanówcie sie co was wkurza/podnieca 8) , a nie jakie mody wyjda. Mnie jeszcze wpienia, ze nie mozna "zedrzec" laszków trupom (np. zolnierzom) i sobie ich przywdziac. Atakowaliby nas wszyscy STALKERZY, ale mielibysmy spokój z wojskiem. Moze mielibysmy nawet staly dostep do zaopatrzenia i... informacji.
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Touchdown w 20 Sie 2005, 15:30

Ekrany "loading". To mnie wkurza. A tak na maksa to mnie wkurza to, ze nie wiadomo co wlasciwie bedzie a czego nie. Zero oficjalnych updatów. I to jest prawdziwy problem, bo mozemy mówic co jest super a co nie, ale skad wiemy, czy cos sie nie zmienilo? Pabcio pisze, ze nie mozna podebrac ubrania zolnierzom (nawiasem mówiac, niezly pomysl, otwieralo by to zupelnie nowe mozliwosci), ale skad wiemy, ze czegos takiego nie ma? Moze jest, ale nikt o tym nie powiedzial. Gdyby GSC zrobilo porzadny update, wtedy mozna by naprawde podyskutowac co sie podoba a co nie, a tak to opieramy sie (glównie) na informacjach z 2003 roku. Ale, ok, troche (ale tylko troche) nie na temat. Co mi sie podoba? Hmm, duzo rzeczy, np. (mam nadzieje) dlugowiecznosc gry, tzn. bedzie mozna grac wiele razy i za kazdym razem napotykac na nowy uklad mutantów, artefaktów, itp., poza tym (tu równiez mam na dzieje) sama dlugosc rozgrywki (wedlug infosów to jakies 40h na ukonczenie gry w stylu "musze skonczyc te gre!", lub ponad 100 jesli bedziemy sie bawic w dokladne przeszukiwanie strefy, ale tu znowu watpliwosc, bo kto wie, czy te informacje równiez nie sa przestarzale... :evil: ).
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Organic Shadow w 21 Sie 2005, 11:35

Brak jakichkolwiek oficjalnych doniesien jest naprawde wpieniajacy :?
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 21 Sie 2005, 13:28

Tak, wlasnie, Touchdown ma racje. Ci [beeeep] nie odpowiadaja nawet na maile, a te od fanów klasyfikuja pewnie jako spam. Tylko do "wazniaków" sie odzywaja (z jakiejs bardziej znanej gazety, jakiegos oficjalnego forum) i to czasami. A w d**ie mam taki interes! Aha, i looknijcie jeszcze to: http://shopping.kelkoo.co.uk/b/a/ss_sta ... nobyl.html

Regulamin sie klania... - DTH :)
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Organic Shadow w 21 Sie 2005, 15:23

To dziala na tej samej zasadzie co nasz rodzimy rzad [i rzady w wielu innych panstwach]: jak masz kase lub kontakty to cie wysluchaja, a jak jestes zwyklym szarym obywatelem to cie oleja. Smutne, ale prawdziwe.... :|
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Pabcio w 08 Wrz 2005, 10:07

deskath napisał(a):A propors Operation Flashpoint - powstaje mod do tej gry który ma z niej zrobic S.T.A.L.K.E.R.a. Jak na razie jest to wersja wczesnej alfy, ale musze przyznac ze zapowiada sie ciekawie i czekam na niego z niecierpliwoscia...


No i niby na kiedy ma byc ten mod skonczony? Przed czy po premierze STALKERA?
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez Organic Shadow w 09 Wrz 2005, 15:15

Pabcio napisał(a):No i niby na kiedy ma byc ten mod skonczony? Przed czy po premierze STALKERA?


Pabcio - a kiedy bedzie premiera S.T.A.L.K.E.R.'a ??? :P :D
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości