KORDON Czyli co i jak:)

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

KORDON Czyli co i jak:)

Postprzez Yashim w 10 Paź 2007, 20:03

Image

Zaczynamy w małym bunkrze,w tym miejscu mieści się siedziba handlarza Sidorowicza.

W strefie tej znajdują sie ciekawe miejscówki dla nowych lub dla doświadczonych stalkerów.

Znajduje się tu stary zniszczony most kolejowy, stara farma,parking, wioska,placówka Wojskowa
(aktualnie w prawdziwej zonie znajduje się tutaj jedynie 3 wojskowych którzy pilnują wejścia.)

W grze mamy możliwość zdobycia w tej placówce karabinów i naboi do nich,dla tych co chcą mieć karabin przy pierwszych misjach,po misji na parkingu i oddaniu pen drive'a do Sidorowicza polecam zapolować na patrol 3 żołnierzy(najlepiej chować się za drzewami i strzelać z obrzyna)

Podczas drogi na parking maszerując drogą po lewej spotykamy opuszczony wóz(Polecam zajrzeć do niej ponieważ,możemy tam znaleźć pistolet z tłumikiem,naboje oraz kilka bandaży)

Przy okazji pomagamy rannemu stalkerowi.

Kierując się na lewo w stronę wioski możemy natrafić na wyschnięte jezioro z wieloma rzeczami w nim,lecz jest ono chronione przez anomalie.Możemy się tam dostać za pomocą rury która wystaje nad płotem .W skrzynkach możemy znaleźć kilka artefaktów.

Parking jest to obóz bandytów,lecz po pierwszym zadaniu wpada on w ręce przyjaciół.

Możemy tam znaleźć 2 flaszki wódki,i naboje(nie jestem pewien(Znajdują się one pod schodami w pomieszczeniu gdzie był więziony nasz przyjaciel.))

Najważniejsi npc'owie:

1 Sidorowicz

2 Wilk

3 Tolik

4 Pietrucha

5 Żwawy

6 Lis

W dalszej części gry będzie tu także stał Przewodnik. Osoba ta będzie ci potrzebna do wykonania jednego z głównych questów (Spotkaj się z przewodnikiem).

Mapa (npc na czerwono, miejsca na zielono):
Image

Miejsca:

1 – Wioska.

2 – Parking.

3 – Placówka wojskowa.

4 – Zniszczony most.

5 – Zniszczony tunel.

6 – Gospodarstwo.

8 – Wyschnięte jezioro.

9 – Bramka kontrolna prowadząca do strefy Wysypisko.

10 – Prawdopodobnie trupiarka, którą jechaliśmy


Żeby nie było że robiłem to na zasadzie kopiuj wklej,otóż nie zrobiłem sobie filmik,używałem w nim god bot,chodziłem do każdej placówki.Jedyne co nie jest moje to mapa oraz napis kordon.

Szczerze mówiąc Tolika spotkałem tylko raz, potem już nie bo jakimś cudem znajduje się przy wyjściu z zony.A ono jest strzeżone pilniej od Fort Knox;p

Powiedzcie mi jak dodawać obrazki? Jak widać u góry nie pojawiły się.

Po pierwsze czerwień to kolor Sovieta. Po drugie te linki były nie do obrazków, a do stron. Poprawiłem je tak, by działały. Przy okazji pozwoliłem sobie obciąć mapę o zbędną biel i zapisać obrazek jako gif (oryginał).
Ty ze swojej strony dodaj spacje po przecinkach i innych znakach interpunkcyjnych. - МЦ -
Moderator nie nabija postów - Moderator ma wiele do przekazania.
Moderator nie myli się - Moderator ma inne zdanie.
Szanuj Moda swego - możesz mieć gorszego.
Awatar użytkownika
Yashim
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Paź 2007, 19:20
Ostatnio był: 30 Lip 2011, 11:54
Miejscowość: sanok
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości