Ulubiona lokacja, miejscówa

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Pangia w 02 Sty 2013, 22:49

Jeśli lubisz mroczne klimaty, to na pewno spodoba ci się Czerwony Las z Czystego Nieba ;)
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Krwawy_Baron w 03 Sty 2013, 16:49

Czerwony las w CS według mnie nie jest aż taki "mroczny" w porównaniu co laboratoriów X. Oczywiście w środku nocy z dala od ścieżki nie jest sielankowo lecz za dnia w pogodny dzień lokacja ta ma całkiem inny klimat- przypomina bardziej dziki, pradawny las niż Zonę w której w ułamku sekundy człowiek znika tak, że nie słychać nawet jego krzyku. I zresztą on bardziej przypomina ten prawdziwy Czerwony las niż lokację o tej nazwie w Cieniu Czarnobyla.
Krwawy_Baron
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 28 Gru 2012, 08:52
Ostatnio był: 11 Maj 2014, 23:44
Miejscowość: Kostrzyn nad Odrą
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez megashooter w 25 Sty 2013, 19:27

Ja najbardziej lubię takie dzikie miejsca jak Dzicz, Wysypisko, Agroprom, Dolina mroku. Można na mutanty polować artefakty zbierać. Z kolei najprzyjemniej mi się siedzi w Barze, w magazynach wojskowych tam gdzie po śmierci Czachy Przychodzą samotnicy, w hangarze na wysypisku broniąc go przed bandytami i wszędzie gdzie jest niebezpiecznie ale twardzi stalkerzy siedzą przy ognisku.
Awatar użytkownika
megashooter
Stalker

Posty: 159
Dołączenie: 20 Cze 2012, 08:35
Ostatnio był: 29 Sie 2017, 13:21
Miejscowość: Rostok
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 12

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Ardas w 25 Sty 2013, 20:22

Czarnobylska Elektrownia Jądrowa. Podczas deszczu ta lokacja oszałamia swoim klimatem. Jeśli chodzi o mroczny klimat, X18. Małe laboratorium, ale straszy nieźle.
Ardas


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez majorek22 w 25 Sty 2013, 20:25

Mnie podoba się Jantar w Cieniu Czarnobyla, laboratorium X16 i hangar na Wyspisku. W Czystym Niebie moim faworytem jest Czerwony Las. Wreszcie przypomina las, a nie jakąś popierdółkę, jak w SHOC. No i Elektrownia. To jest zaje*ista lokacja.
Wilk Morski Klanu Espadre

Za ten post majorek22 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość, M3Fis70.
Awatar użytkownika
majorek22
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 28 Cze 2011, 15:37
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 13:12
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez M3Fis70 w 25 Sty 2013, 20:44

Moja ulubiona lokacja?
Każdy małe obozowisko najlepiej wsparte jakimś małym budyneczkiem, ścianą czy w magazynie itd.
np. ognisko na przystanku i hangarze na wysypisku, magazyny w barze (czy raczej hangary).
Każde takie skupisko z kilkoma stalker'ami którzy sobie siedzą przy ognisku i gadają, piją, jedzą i grają na gitarach.
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Wojorowskipl w 25 Sty 2013, 21:01

Mimo, że nie jest to pełnoprawna "lokacja", bo nie można po niej chodzić, to podoba mi się chata Doktora. Oprócz tego, baza wojskowych w Kordonie, fajny klimacik.
Wojorowskipl
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 25 Sty 2013, 17:29
Ostatnio był: 27 Mar 2015, 22:29
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez StalkerCell w 25 Mar 2013, 21:14

Przepraszam za wielki odkop :E .

Jeśli chodzi o mnie to uwielbiam opuszczone, a przynajmniej stare miejscówki. W SoC pokochałem Anteny w Czerwonym Lesie, ponieważ uważam, że to najklimatyczniejsza lokacja w grze (oprócz CzAES rzecz jasna :E ).
Pozatym interesuje się tymi antenami... Moim "namber tu" będzie Prypeć, przez to, że twórcy ją tak pomniejszyli. Zachowali natomiast charakterystyczne miejsca, takie jak hotel 'Polesie', Diabelski Młyn i stadion. Następnie będzie Elektrownia. Elektrownia na 3 miejscu przez 5-cio minutową emisję. Nie można jej zwiedzić, a przydałoby się :E .
I oczywiście - Rostok. Według mnie jest przeludniony (trzy frakcje na jednym terenie - o fuck :o), ale mimo to go lubię.

Pozdrawiam wszystkich Stalków.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Caperrali w 01 Kwi 2013, 23:05

Magazyny Wojskowe ponieważ stacjonuje tam ma ulubiona frakcja.
I LOVE GOOD STALKING
Caperrali
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 03 Lip 2012, 22:11
Ostatnio był: 01 Kwi 2013, 23:05
Miejscowość: rOstOk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 2

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Obywatel w 04 Kwi 2013, 19:37

Prypeć.
Sam nie wiem czemu... podoba mi się klimat jaki tam panuje. Zniszczone miasto, bojownicy Monolitu broniący do końca dostępu do centrum, wszędzie słychać strzały, wybuchy, a w tym wszystkim przebija się Naznaczony. Szkoda tylko że nie ma tam za dużo do roboty bo jak dla mnie lokacja ma niewykorzystany potencjał. :|

Za ten post Obywatel otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, Kudkudak.
Awatar użytkownika
Obywatel
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 04 Kwi 2013, 18:42
Ostatnio był: 23 Maj 2013, 16:06
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Kristof w 05 Kwi 2013, 14:13

Mnie najbardziej przypadła do gustu Dzicz. Ma fajny klimat, jest co zwiedzac i ogólnie fajne miejsce. Poza tym myślę, że Dzicz - tak od strony technicznej - jest wolna od tych wszystkich wad, które tutaj wielu dobrych stalkerów zarzucało SoC. Jest mrocznie, pusto w sumie, niewielu stalkerów... generalnie fajne :P
Poza tym podoba mi się każda lokacja, gdzie znajdę stalkerów siedzących przy ognisku i brzdękających na gitarze. To jest jeden ze smaczków moim zdaniem.
- Niech Cię zona pochłonie!!!
- Już pochłonęła :)
Awatar użytkownika
Kristof
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 04 Kwi 2013, 13:45
Ostatnio był: 30 Lis 2014, 19:13
Miejscowość: Polanica-Zdrój / Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubiona lokacja, miejscówa

Postprzez Pangia w 05 Kwi 2013, 14:41

Kristof napisał(a):Poza tym myślę, że Dzicz - tak od strony technicznej - jest wolna od tych wszystkich wad, które tutaj wielu dobrych stalkerów zarzucało SoC.

Tak od strony technicznej - "mylny błąd"
Za każdym wejściem do Dziczy gra spawnuje w tych samych miejscach psy, pijawki i najemników. Zawsze, i to niezależnie, czy wchodzisz od Baru, czy od Jantaru. Jedyny sposób, aby to ominąć, to po prostu niczego nie zabijać. Ale to wkurza, a jak zaczniesz wyrzynać najemników w pień, to później będziesz miał w Dziczy takiego laga (gra uparcie nie usuwa ciał), że przy odrobinie szczęścia dasz sobie spokój z graniem i pójdziesz tak, jak GSC nakazało, zamiast np. pójść sprzedać artefakty jajogłowym :/
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości