Ulubiona postać

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Ulubiona postać

Postprzez pan kozaq w 07 Mar 2012, 17:02

NR.1 Kucharz za genialną misję (spić chłopa wódką)

NR.2 Płk. Pierienko- co prowda nie pogadamy z nim za dużo ale można nabyć u niego sensowny ekwipunek

NR.3 Czacha- po ataku na bazę można zdobyć sporo fajnego ekwipunku :wódka:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Reklamy Google

Re: Ulubiona postać

Postprzez SoapBastek w 20 Mar 2012, 23:24

Moją ulubioną postacią jest Naznaczony :D:D:D

Uwagi moderatora:

Aleś napisał, ale ważne, że +1 do licznika. - Wheeljack
SoapBastek
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 15 Mar 2012, 23:03
Ostatnio był: 23 Kwi 2012, 22:24
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: -6

Re: Ulubiona postać

Postprzez djcycu w 20 Mar 2012, 23:47

Dawno pisałem ale o jednej osobie i kilku ziomkach z powinności. Teraz czas na odświeżenie wybrańców...

1. Naznaczony. W jakim modzie by nie był to jest prze jedyny. Raz stanowczy i cyniczny, raz pyskaty i zrzędliwy. Ogólnie cały ja...

2. Czacha, narwaniec pełną gębą ale za to master jakich mało. Nawet w tym egzoszkielecie widać że to kawał chłopa a jego autorytet musi być równie ogromny jak on sam. Całościowo też lubię jego gromadkę to taki "Specnaz Powinności"...

3. Łowca, nazywam go tak ponieważ przywlókł Naznaczonego z tej trupiarki... Widocznie polował na nagrodę. Lubię w nim jego facjatę, gadkę, płaszczyk i tego Wintoreza na ramieniu. Ogólnie bardzo oryginalna postać z którą niestety nie było dane pogadać nawet w modach (w NS był Astronom ale i tak był inny choć w to samo "aruże" wyposażony)...

4. Generał Woronin. Lubiłem go zawsze lecz tak na maksa po tym jak widziałem go w zakończeniu CoP... Widać że to szycha nad szychy w szeregach Powinności.

5. Barman, któż inny cię w zonie zapyta o zdrowie i ucieszy się twoim marnym istnieniem? W ogóle koleś przypomina mi czarny charakter skryty wśród barowego klimatu...

6. Mruk, czyli jedyny wolnościowiec którego bardzo sobie upodobałem. Nie jestem pewien ale spotykamy go chyba w modach. Zawsze nosi ten swój żółciutki egzoszkielet i widać po nim opanowanie, waleczność i dobre serce.

7. Wspomniany dawno Krugłow. Ciekawy facet, szczery, nieobyty w zonie. Nie dość że jajogłowy to jeszcze i sam jest jajkiem o które my musieliśmy dbać i strzec.

Zaiste dziwi was czemu nie wymieniam innych ważniejszych wolnościowców słynących ze swawoli... Otóż po zagraniu w moda RMA który posiada zbliżony do oryginału scenariusz, wolność brata się z najemnikami którzy strącają ulubionego przeze mnie Krugłowa. Ci nie chcąc się narażać proszą Naznaczonego o pomoc w likwidacji naukowca. Taki stan rzeczy zmienił moje podejście do Wolności jak i najemników.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Ulubiona postać

Postprzez classic w 04 Kwi 2012, 17:14

- Profesor Krugłow
- Żołnierz na którego mówią Trep

Uwagi moderatora:

Się wysiliłeś. Ale ważne, że +1 do licznika postów. - Wheeljack
Awatar użytkownika
classic
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 25 Mar 2012, 03:04
Ostatnio był: 16 Sty 2013, 23:20
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Ulubiona postać

Postprzez GhostRider44 w 16 Maj 2012, 21:28

Zona to część świata, więc ludzie są tak samo różni. :) Jedni lepsi, drudzy gorsi. A ci lepsi dla mnie to:
-Mruk: Siedzi w tej wiosce pijawek z dwoma kolegami lejąc na niebezpieczeństwo. Odważny typ. Ma jaja pewnie jak Nibyolbrzym.
-Kuchmistrz (?): Rozmowa z nim rozluźnia na całego.
-Czacha: Mimo, że Powinnościowiec, to doceniam jego ambitny plan ataku na bazę Wolności, w zaledwie kilku osobowej grupie "egzoszkieletowców".
-Naznaczony: Ładnie to ujął djcycu. Poza tym ten kto przeszedł grę, powinien wiedzieć. :P
-Ten co mówi do megafonu w placówce wojska w Kordonie. Kocham go słuchać. :E
-Sidorowicz: Też bym tak posiedział w bezpiecznym bunkrze, pod ziemią... Ale po pewnym czasie to by było trochę nudne.
-Żwawy: Jak on dotarł do Skadowska? Dobre było jak schował pen drive'a "tam gdzie światło nie dochodzi". :)
-Łukasz: Nie ma to jak być przywódcą raegge jaraczy z bronią.
Haraszo kartoszki!

Za ten post GhostRider44 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gavdylenko, runa.
Awatar użytkownika
GhostRider44
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Sty 2011, 12:30
Ostatnio był: 04 Mar 2023, 09:25
Miejscowość: Domek w wiosce kotów, Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 149

Re: Ulubiona postać

Postprzez Markus Grizzly w 16 Maj 2012, 23:19

Jestem samotnikiem, więc nie bardzo przepadam za towarzystwem, ale znajdzie się parę wyjątków:
- prof. Sacharow - zdolny naukowiec, przyczynia się do rozwoju technologii i medycyny, naprawdę równy gość, nie jest zakręcony jak większość profesorów, których znam osobiście :)
- prof. Krugłow - rozsądny, aczkolwiek strachliwy facet, nie owija w bawełnę - mówi wprost, że się boi samemu pałętąć po Jantarze i woli wysłać Naznaczonego przodem, ze względu na doświadczenie w przetrwaniu w Zonie
- Żwawy - chyba najbardziej normalna postać w CC :D
- Fanatyk - tatuś dla nowicjuszy :kotek:
No i oczywiście ja - znaczy sam Striełok - "zdobywca" Zony oraz jego trzej kumple.
Awatar użytkownika
Markus Grizzly
Stalker

Posty: 186
Dołączenie: 04 Lut 2008, 13:01
Ostatnio był: 27 Kwi 2019, 14:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 15

Re: Ulubiona postać

Postprzez Fr0zeN w 18 Maj 2012, 20:05

Doktor - Gdyby nie on nigdy bym się nie dowiedział, że jestem STRIELOKIEM.

Wilk - ciekawa postać tylko szkoda, że znalazłem go w ognisku na Magazynach Wojskowych.

Fanatyk - Tato dla kotów :D
Fr0zeN
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 18 Maj 2012, 19:26
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 23:22
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Ulubiona postać

Postprzez PeterHD w 20 Maj 2012, 21:30

Ja tam trochę lubiłem Biesa. Co prawda uciekł do Zony przed ścigającym go prawem, ale stara się naprawić wyrządzone zło walcząc z bandytami. Musimy się trochę postarać, żeby przeżył pierwsze dwie fale ataku bandytów. Szkoda, że zazwyczaj ginie gdy tylko odejdziemy gdzieś na moment.
Czy wiecie że do następnej odpowiedzi na post przeskakujesz wciskając spację?
PS. Dziękuję za picie kozaków Zwinniakowi.
Gratulacje panowie, jesteśmy na mistrzach
:

http://mistrzowie.org/361231
Awatar użytkownika
PeterHD
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 02 Paź 2011, 14:16
Ostatnio był: 29 Lip 2014, 23:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 4

Re: Ulubiona postać

Postprzez Zachajev w 10 Cze 2012, 12:10

Mój ulubiony stalker to Igorek Stopień. Jest pierwszy w rankingu
20 najlepszych stalkerów, i ma zarąbistą maskę. :wódka:
Awatar użytkownika
Zachajev
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 08 Cze 2012, 18:45
Ostatnio był: 08 Lip 2012, 11:29
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubiona postać

Postprzez stalker417 w 10 Cze 2012, 13:06

Ja najbardziej lubię
Wilka- szef wioski kotów niestety zazwyczaj jest na magazynach robi z siebie grilla choć raz znalazłem go jak potrzebował apteczki.
Barman- spoko koleś który zawsze znajdzie trochę wódki dla naznaczonego.
Saharov- Inteligentny naukowiec który potrzebuje naszej pomocy.
Awatar użytkownika
stalker417
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 17 Maj 2011, 21:04
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 11:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 8

Re: Ulubiona postać

Postprzez Szweminek999 w 15 Cze 2012, 19:46

Dla mnie tak: Zulus z CoP, generalnie fajna postać.
Fanatyk z SoC - fajna ksywa i nieco milszy zastępca Wilka (i nie wchodzi do ogniska, to już coś!)
Czapa z SoC - jedyny fajny Wolnościowiec, twardy człowiek, znakomicie walczy z Monolitem.
Naznaczony - Tu nie trzeba komentarza.
Czapa z SoC - Kozak i prawdziwy żołnierz, który całą bazę Wolnych zajechał jednym, genialnym i precyzyjnym uderzeniem.
Profesorek z Czystego Nieba (nie pamiętam imienia) - Serio zna się na rzeczy i nie wymaga żadnej roboty, tylko mówi co wie.
Bies z Soc - Dobry, przyjazny Stalker, którego obchodzą koty i walczy z bandytami.
Ostatnio edytowany przez Szweminek999, 14 Lip 2012, 12:22, edytowano w sumie 1 raz
S.T.A.L.K.E.R.
Awatar użytkownika
Szweminek999
Stalker

Posty: 87
Dołączenie: 09 Kwi 2012, 21:57
Ostatnio był: 01 Sie 2014, 13:12
Miejscowość: Baza Powinności
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 8

Re: Ulubiona postać

Postprzez kokospoko w 18 Cze 2012, 18:34

Ja najbardziej lubię tego stalkera co nas uratował ( to był Lis ? ) ponieważ dzięki niemu żyjemy
Wilk - Wygląda na spoko ziomka
Duch i Kieł - Szkoda że Czyste niebo zabiło Kła a Duch przegrał z kontrolerem byli to w końcu nasi przyjaciele
Krugłow - Ponieważ bardzo podobała mi się misja w której musieliśmy doprowadzić go nad Jantar
kokospoko
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 06 Cze 2012, 14:21
Ostatnio był: 01 Sie 2015, 11:51
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość