Easteregg

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Re: Easteregg

Postprzez kapucha w 24 Lip 2011, 09:40

Woland napisał(a):Ta lornetka to bug. Też go miałem. A w Zew Prypeci kupiłem harmonijkę, gitarę, i coś jeszcze


Ja w Cieniu, w Kordonie też spotkałem kota co mi chciał opchnąć harmonijkę i gitarę. Staram się do każdego napotkanego stalkera zagadywać o handel, a takie coś zdarzyło mi się tylko raz na kilkanaście przejąć gry.

A tą odnogę w prawo na mapie Czerwonego lasu też uważam za przejście do laboratorium/innej lokacji. W Magazynach Wojskowych też jest podobny posterunek przy przejściu do jakiejś wyciętej lokacji (widać jej zarys na mapie).
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

Reklamy Google

Re: Easteregg

Postprzez tomasz4815 w 24 Lip 2011, 10:54

W dolinie mroku, w szafce Dzika jest chleb...przeterminowany :E
===========
@down Tak ten chleb w ekwipunku nazywał się "bread" , a szynki tam nie znalazłem...pewnie przeoczyłem.Tzn. była chyba ale normalna.
Ostatnio edytowany przez tomasz4815 24 Lip 2011, 14:24, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
tomasz4815
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 17 Lut 2011, 12:46
Ostatnio był: 12 Lut 2019, 14:53
Miejscowość: Tam, gdzie atik czołgiem jeździ.
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 97

Re: Easteregg

Postprzez Woland w 03 Sie 2011, 15:30

A to pomyłka! Ja myślałem że mówicie o tej odnodze w prawo :E że tam to jest. A wy mówicie o drzwiach tej odnodze w lewo gdzie jest taki dłuuuuugi i wąski budynek się ciągnie gdzie trzeba przejść pod płotem :E
A co jest w prawej odnodze?

A z tym stalkerem to mnie o tyle on zainteresował iż może i wy macie ich pełno ale ja jakoś ZAWSZE trafiałem tylko ja jednego i to z reguły pchli targ tylko wyjątek raz w agropromie.
Ten chleb ma nazwę chyba po angielsku,nie?
I czy aby tam jeszcze szynki nie było?

Te harmonijki i gitary biorą się pewnie stąd że te przedmioty w pierwotnej wersji gry miały być ale wycięto. Czasem bugiem się pojawiają ale nie można ich użyć. O ile w Cieniu Czarnobyla rozumiem takie niedopatrzenie ale Zew Prypeci mnie zdziwił.

Aha tu macie Kła o którym mówiłem

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb2 ... _photo.jpg

Zdjęcie stąd
http://stalker.wikia.com/wiki/Fang

Jednak nie tylko ja to zauważyłem.

O i niespodzianka. Przysięgam- TEN POST ŻE SZRAMA ZABIŁ KŁA TO JA SAM DO TEGO DOSZEDŁEM! NIGDY WCZEŚNIEJ Z SALKER WIKIA NIE KORZYSTAŁEM. Otóż oni także tam piszą że Szrama mógł zabić Kła.
Poczytajcie jeszcze o kwestii jego grobu-ciekawe...
http://slowniki.wp.pl/rosyjski/%26%2310 ... %231082%3B

PS: nie łapię za bardzo angielskiego ale z tego co rozumiem to dziwnie w tym kłem.
Pomijając sprzeczność z schowkiem w Prypeci to jeszcze jest podana data śmierci jako rok 2008.


Z ENCYKLOPEDII TEJ WYNIKA ŻE... A sami zobaczcie. Kieł został pochowany w magazynach wojskowych. Tak głosi treść jednego z nagrobków.
http://stalker.wikia.com/wiki/Fang

Skrytka szefa w wolności w Prypeci- chyba miałem rację że coś nie tak jest...

His future fate is unknown as he was not present nor mentioned in the events of Shadow of Chernobyl or Call of Pripyat. Although there is a stash that can be collected in Shadow of Chernobyl titled 'Supplies of the leader of Freedom' that is located in a Pripyat supermarket. It suggests that Chekhov may have been the sole survivor of a Freedom squad after passing through the Brain Scorcher, but according to the stash information "Everything went not the way it was planned", and Chekhov died in Pripyat soon after.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Easteregg

Postprzez kolokolo98 w 01 Paź 2011, 13:20

Nie wiem czy to Easter Egg, ale Sacharow o ile dobrze widzę ma laptopa firmy ASUS.
Image
"Today I didn't even have to use my AK
I gotta say it was a good day"
Awatar użytkownika
kolokolo98
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 08 Mar 2011, 18:34
Ostatnio był: 22 Kwi 2018, 18:14
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: Easteregg

Postprzez Wiśniur w 30 Lis 2011, 19:27

Sidziu też...
Ogólnie każdy laptok jest od ASUS'a bo podpisali kontrakt z twórcami.
A przynajmniej tak myślę, bo na okładce widnieje logo asusa.

Oho, rąbnąłem odkopa :facepalm:
Awatar użytkownika
Wiśniur
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 07 Maj 2011, 11:42
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 06:51
Miejscowość: Kuków
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 3

Re: Easteregg

Postprzez Paus w 22 Lut 2012, 20:31

Wszystkie lokomotywy, które widzimy w S.T.A.L.K.E.R. są to radzieckie ST-44 o których żartobliwe mówiono że ich silniki dymią tak że zachodzi konieczność wkładani masek przeciwgazowych. Ot taka ciekawostka.
"Dwie rzeczy popychają ludzi do działania – interes i strach"- Napoleon Bonaparte

Za ten post Paus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Fender, Noxior.
Awatar użytkownika
Paus
Stalker

Posty: 95
Dołączenie: 17 Sty 2010, 13:12
Ostatnio był: 11 Sty 2023, 00:33
Miejscowość: Baza Stalkerów w Agropromie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Easteregg

Postprzez Gwizdek w 25 Lut 2012, 15:25

A jak komuś się nudzi to niech poszuka na terenie Jantaru latającego Mi 24, którego można zniszczyć. :wink: Trudno stwierdzić czy to bug czy easteregg.
Błękitni Orneta, tudutudududu!
Awatar użytkownika
Gwizdek
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 09 Sty 2012, 13:40
Ostatnio był: 19 Cze 2022, 13:42
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 88

Re: Easteregg

Postprzez Gorik w 27 Lut 2012, 18:37

W kompleksie w którym jest wejście do x16 jest zombi nazywający się ,,zombi stalker". :) nie wiem czy to easteregg czy twórcom po prostu nie chciało się wymyślać imienia, ale tak czy tak jest.
Piękno zbawi świat
Awatar użytkownika
Gorik
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 26 Lut 2012, 17:43
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 20:11
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 33

Re: Easteregg

Postprzez vandr w 07 Kwi 2012, 15:03

Znalazłem ciekawego Easter Egg'a(dopiero po tylu latach). Okazuje się, że w telewizorze u Sidora wyświetla się coś innego, niż na innych spotykanych w późniejszej grze. Robota Olega Pietrowskiego.

:

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive caleb59, Werewolver, Tormentor, Krzysu_Pl, Piterxd, Eleventh, Universal, Lt_Hargrove, Greyeeh, Cysiu, KoweK, Generał Golonka, Woland, Realkriss, dorian.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 01 Mar 2023, 21:43
Kozaki: 1747

Re: Easteregg

Postprzez Woland w 21 Paź 2012, 20:57

W knajpie jeden stalker stwiedza:
"Czarny kruk krąży nad grobem"


Wydaje mi się że te słowa nawiązują do tego:

Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Easteregg

Postprzez Dementorin w 25 Paź 2012, 15:51

W Jantarze znajduje się schowek z opisem mówiącym o "kolejnym śmiałku, chcącym wypróbować prototyp", który umarł z powodu promieniowania PSI. Na końcu opisu schowka jest jeszcze wzmianka, że trzeba nastroić prototyp. Chodzi tu na pewno o Hełm Psioniczny, czyli Striełok nie był pierwszą, a nawet nie był drugą osobą, która weszła w posiadanie Hełmu Psionicznego. A schowek to plecak ze SPAS'em, leżący w wagonie obok trupa.
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Easteregg

Postprzez Gro3a w 25 Paź 2012, 16:56

A odnośnie helikopterów to w Prypeci latają (w miejscu :E ) trzy helikoptery :
Załączniki
heli.jpg
miłe spotkanie, na paliwku lotniczym
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości