Relacje Powinności, Wolności a nasze

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Dziarsky w 28 Lip 2007, 14:09

nagyatsu napisał(a):Wie ktoś może po której misji można iść gadać z dowódcą Duty tj. gen. Voroninem? Mam ten sam problem co Dziarsky a nie chcę aby Duty było moim wrogiem :/


Jeśli jesteś już po wizycie w Jantarze, pogadałeś z przewodnikiem i doktorem w kryjówce i zrobiłeś misję dla dowódcy Powinności to możesz spokojnie udać się do bazy Wolności i porozumieć się z ich dowódcą. Zadania które wykonujesz na ziemi Magazynów Wojskowych nie mają wpływu na stosunki z Powinnością (nawet jeśli "zaorasz" ich odłam pod bazą Wolności) co było już tu opisane.EDIT: Kłamałem w poprzednim zdaniu:) Powrót do baru to walka z Powinnością. Stajemy się ich wrogami.

Co do pytania to dzięki za podpowiedzi :).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Reklamy Google

Postprzez Kreitos w 01 Sie 2007, 12:41

Ja zrobiłem misje dla Powinności z zestrzeleniem snajpera i zabiłem Łukasza (takie miałem zadanie). Czy teraz mógłbym przysłużyć sie jakoś Wolności tak żeby Powinność mnie dalej lubiła :?:
Awatar użytkownika
Kreitos
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 31 Lip 2007, 13:18
Ostatnio był: 31 Sie 2007, 13:13
Miejscowość: Z tamtych
Kozaki: 0

Postprzez Microtus w 01 Sie 2007, 12:52

Zabiłeś ich przywódcę więc sam sie domyśl. :wink:
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez mathus92 w 22 Sie 2007, 14:40

Apropo misji z zastrzeleniem Łukasza, według mnie ta misja powinna wogule nie być dla nas wykonalna. Pomyślcie sami, jeden stalker napada na baze :!: Wolności. Niedość, że mają snajperów na wieżach, jest tam tylko jedno wejście (lub dwa, zależy od tego czy wykonaliśmy misję z zabiciem snajpera na wieży:P) to jeszcze jest ich ze 40 (dobra przesadzam, ze 20 :D) w obozie :P. Naznaczony to jakiś superman jest :?: :!: . Pozdrawiam,
Mathus92
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Postprzez donciu w 22 Sie 2007, 18:18

Dziarsky napisał(a):
nagyatsu napisał(a):Wie ktoś może po której misji można iść gadać z dowódcą Duty tj. gen. Voroninem? Mam ten sam problem co Dziarsky a nie chcę aby Duty było moim wrogiem :/


Jeśli jesteś już po wizycie w Jantarze, pogadałeś z przewodnikiem i doktorem w kryjówce i zrobiłeś misję dla dowódcy Powinności to możesz spokojnie udać się do bazy Wolności i porozumieć się z ich dowódcą. Zadania które wykonujesz na ziemi Magazynów Wojskowych nie mają wpływu na stosunki z Powinnością (nawet jeśli "zaorasz" ich odłam pod bazą Wolności) co było już tu opisane.EDIT: Kłamałem w poprzednim zdaniu:) Powrót do baru to walka z Powinnością. Stajemy się ich wrogami.

Co do pytania to dzięki za podpowiedzi :).


YYYY , jest jakiś bug w tym zadaniu. Raz mogą być naszymi wrogami , raz nie , nie wiem od czego to zależy. Np. ostatnio grałem i mi mnie już nie lubieli , przez 3 dni się z nimi tłukłem , potem byłem wielce zdziwiony gdy nagle znikąd byli neutralni wobec mnie :|
Awatar użytkownika
donciu
Tropiciel

Posty: 203
Dołączenie: 22 Lip 2007, 13:21
Ostatnio był: 03 Lut 2013, 13:10
Miejscowość: Świebodzice / ?????????
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Postprzez Dziarsky w 22 Sie 2007, 20:24

donciu napisał(a):YYYY , jest jakiś bug w tym zadaniu. Raz mogą być naszymi wrogami , raz nie , nie wiem od czego to zależy. Np. ostatnio grałem i mi mnie już nie lubieli , przez 3 dni się z nimi tłukłem , potem byłem wielce zdziwiony gdy nagle znikąd byli neutralni wobec mnie :|


Zapewne to wina tego, że nikt i nic nie informuje nas o tym co się dzieje w świecie A-Life.
Tak samo jak zadanie może wykonać się samo dla nas tak samo mogą zmienić się relacje (choć to bardziej zastanawiające).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez mathus92 w 22 Sie 2007, 23:38

To jest wina bugów i niedociągnięć gry. Twórcy mieli mało czasu na dopracowanie wszystkiego bo THQ nalegało, aby gra została wydana w zapowiadanym terminie w 2007 roku ponieważ nie chciało im się już zwlekać z wydaniem Stalkera. Potwierdzeniem moich słów jest bodajże fakt, iż GSC poszukuję nowego wydawcy, bowiem THQ zerwało kontrakt z twórcami Stalkera. Tak to jest jak się grę wydaje sześć lat... Pozdrawiam,
Mathus92
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 22 Sie 2007, 23:41

Już skończyłeś? Dzięki. Na razie.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez mathus92 w 22 Sie 2007, 23:52

Dziarsky napisał(a):Już skończyłeś? Dzięki. Na razie.


Bynajmniej nie rozumiem tego posta. Jeżeli była to odpowiedź na mojego poprzedniego posta w tym temacie zachowałeś się trochę po chamsku... Jeśli nie, proszę o wytłumaczenie :| . Pozdrawiam,
Mathus92
Awatar użytkownika
mathus92
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 25 Cze 2007, 23:29
Ostatnio był: 14 Sie 2010, 18:17
Miejscowość: Zakopane
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Postprzez Silas w 27 Sie 2007, 10:55

Czyli z tego co wyczytałem aby dostać sie do Voronina trza: misja z jantarem , pójść do kryjówki a wtedy barman nam powie ze mozna do niego kicknac chyba tak nie ? :D

MCaleb: W tym miejscu skończył się temat i rozpoczął się radosny spam.
Litościwie temat zamykam.
Silas
Tropiciel

Posty: 213
Dołączenie: 17 Sie 2007, 19:15
Ostatnio był: 09 Gru 2023, 00:06
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: RGD-5 Grenade
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości