Pomocne Save'y

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez bua w 09 Lip 2009, 23:05

Witam,

potrzebuje save'a do wersji 1.5.4, w Kordonie, po wybiciu 2 grup wojskowych- znajomych Chalecki'ego i odnalezieniu przesyłki dla Siedorowicza. Jeśli nie macie takiego, to reupnijcie po prostu save'a po wyjściu z Bagien (nie chce mi się tego przechodzić po raz trzeci :P).
bua
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Lip 2009, 22:59
Ostatnio był: 10 Lip 2009, 23:28
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez David666 w 12 Lip 2009, 18:24

Witam,
Prosiłbym o save'a z identycznego jak przedmówca. Niestety dopadł mnie jakiś bug i główny quest całkowicie zniknął z PDA. Chalecki ujawnia miejsce w którym jest walizka, lecz brak jakiejkolwiek strzałki, a pod tunelem niestety nic nie ma. Z góry dziękuję. Używam wszystkich najnowszych patchy.
David666
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 12 Lip 2009, 16:48
Ostatnio był: 05 Sie 2009, 22:06
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez LordMima w 13 Lip 2009, 20:32

Witam, potrzebuje sava w wersji patcha 1.5.10 po odebraniu transmisji na wieży ciśnień i zabiciu pijawki. Zleceniodawcą był najemnik Wieprz. Lokacja - Magazyny wojskowe. Miałem potężnego buga i nie mogłem odebrać transmisji od grupy zaginionych stalkerów. Prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
LordMima
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 11 Lip 2009, 14:12
Ostatnio był: 13 Sie 2017, 13:57
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Kuba w 13 Lip 2009, 20:46

http://www.sendspace.com/file/k7fm65

Proszę. Tutaj jesteś troszkę dalej już po wizycie u Leśnika i aktualnie będziesz szturmował bazę wojskową, żeby nadać komunikat dla najemników uwięzionych w bąblu.

PS: W bazie Stalkerów (Agroprom) w jednej ze skrytek znajdziesz około 50 artefaktów, które zebrałem ze wszystkich map. Od Sacharowa to będzie coś ponad 270.000 rubli :wink:
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez sn0rk w 20 Lip 2009, 19:39

Witam, pilnie potrzebny mi save do wersji 1.5.4 zaraz po teleportowaniu się z anomalii do leśnika. A jeszcze lepiej po wybiciu pijawek niedaleko wieży. Prosze o save z czystej wersji, bez modów. Z góry dziękuję.
sn0rk
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 20 Lip 2009, 19:09
Ostatnio był: 20 Lip 2009, 19:49
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Threaded SPSA-14
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Michu w 28 Lip 2009, 22:29

UWAGA

Wszystkie posty w pierwszym poście tematu, że tak lekko powiem poszły się kochać. Jest to tylko i wyłącznie mój błąd, dawno temu po prostu wrzuciłem to na filefronta ale nie miałem tam konta (głupie rymy)... Mimo tego iż pobrań było od kilkuset do grubo ponad tysiąca FF usunęło pliczki, gdybym miał konto tak by się nie stało, ale...

Prosimy tutaj o save'y podając pocztę albo najlepiej po prostu prosząc, na stronie przecież mamy PW. Jeżeli posiadacie jakieś sejwy proszę mi wysyłać na PW, GG, MSN lub cokolwiek. Z dokładnym opisem

"Save: Shadow of Chernobyl/Clear Sky"
Patch:
Czy były używane jakieś mody

oraz miejsce zapisanego stanu w GRZE. Gdy zbiorę wystarczająco dużo zmienię całkowicie cały temacik, a więc jeżeli posiadacie jakieś sejwy, Ślijcie to do mnie, dzięki za współpracę!
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Ponowna prośba :] :(

Postprzez felix w 07 Sie 2009, 19:37

Otóż mam wieeeeką prośbę do uczestników forum. Czy nie ma ktoś save'a do wersji 1.5.10 w Limańsku? Zainstalowałem tego patcha, lecz teraz nie działają mi save'y Jeżeli posiadałby ktoś owego save'a byłbym dozgonnie wdzięczny :] Dodaje ten nowy temat, ponieważ tamten zostałe zamknięty i ani freezen360 ani administrator nie sprawdził linków zamieszczonych w temacie podanym przez freeznen'a360. Oczywiście sprawdizłem wcześniej ten temat i wiedziałem że linki te nie działają, więc założyłem tamten temat, lecz jak widać wszyscy tu są mądrzy, lecz nie wszyscy potrafią to udowodnić (uwazaj na to co sugerujesz - nie mamy i nie prowadzimy archiwum na biezaco potrzebnych plikow specjalnie na osobiste "widzi mi sie" kazdego z userow - jesli ktos ma i zechce to wrzuci - pytaj tez na SB...BTW posta przenioslem tam gdzie trzeba...) - caleb59. Jeszcze raz proszę o save'a w pobliżu Limańska w wersji 1.5.10.
..."Nigdy Nie Poddaj Się, Kiedy Prawdziwy Przywita Cię Świat"...
Image

Image
Awatar użytkownika
felix
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 06 Sie 2009, 11:18
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 17:46
Frakcja: Powinność
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez oMeN^ w 08 Sie 2009, 15:03

Potrzebuje save bazy Powinności i Wolności.Z tego powodu bo miałem formata dysku przy tym wszystko poszło w diabli,a miałem dwa save przy dwóch bazach.
Wersja gry bez patchów czyli 1.5.0.1 .

Pozdrawiam & Z góry dziękuje za pomoc jak by co. :wink:

PS. Do Clear Sky savy i na email : [email protected] .
oMeN^
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Sie 2009, 11:06
Ostatnio był: 27 Sie 2009, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez Chmielu w 14 Sie 2009, 16:41

Prosił bym bardzo save'a po przejsciu do strefy czerwony las .
Patch 1.05.07 bez modów
Był bym bardzo wdzieczny za przesłanie mi go na pw .
Chmielu
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 14 Sie 2009, 16:30
Ostatnio był: 17 Sie 2009, 18:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez szakal122 w 15 Sie 2009, 23:22

Specjalnie dla was save z Doliny Mroku przed zabiciem najemników.Wersja 1.5.08 i zainstalowany RANDOM MOD !

KLYK
KTO ZADRZE Z ELITĄ ,NAKRYJE SIĘ PYTĄ!
Image
Image
Awatar użytkownika
szakal122
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 04 Lut 2009, 18:34
Ostatnio był: 21 Sie 2011, 17:03
Miejscowość: A co , piszesz książkę
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez $n!p3r w 25 Sie 2009, 14:00

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam! Jakby ktoś chciał pobrać tu jest fajny save. Wykorzystane modyfikacje:
-AMK Sleeping bag (viewtopic.php?f=48&t=3517)
-Egzoszkielet Powinności: (ale tylko ten poprawiony, z egzo stalkerów! Poszukajcie niżej w wypowiedziach:
viewtopic.php?f=48&t=3615)
-Udźwig 500kg w plecakach (viewtopic.php?f=48&t=3324)
--------------------------------------
Te modyfikacje mają sprawić że save będzie wglądał ładniej, NIE MUSICIE INSTALOWAĆ WSZYSTKICH choć naprawdę uprzedzam:WARTO! a jest to TYLKO CHWILA ROBOTY,
Jak nigdy wcześniej nie instalowaliście modów nie zapomnijcie o edytowaniu pliku fsgame.ltx. (przeglądnijcie tutorial na ten temat)

--------------------------------------
:arrowd: :arrowd: WAŻNE :arrowd: :arrowd:
Save pod wersję gry 1.5.05. Przed uderzeniem na Limańsk, bandyci przy moście już są pokonani. :D
Frakcja: Stalkerzy
Lokalizacja: Neutralna Baza w Kordonie.
Pieniądze: :!: 1409153033 RU :!:
Ekwipunek też jest dość pokaźny (reszta w sejfie na półce z tyłu budynku z handlarzem i technikiem)
:arrowu: :arrowu: WAŻNE :arrowu: :arrowu:
--------------------------------------

Obydwa pliki (sav i dds) należy wgrać:C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\STALKER-STCS\savedgames

Tu są spakowane razem (wystarczy pobrać z jednego linka):

http://odsiebie.com/pokaz/5040858---cb88.html

http://rapidshare.com/files/271279994/S ... 5.rar.html

Przepraszam że tyle tekstu, ale wolałem żeby wszystko było jasne :wink:

W razie gdyby czegoś zabrakło/były ewentualne problemy pisać na PW.

Pozdrawiam :soviet:
"Я являюсь ветераном из Чернобыля!"
Image
Awatar użytkownika
$n!p3r
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 17 Lip 2009, 09:33
Ostatnio był: 23 Maj 2010, 14:44
Miejscowość: Кордон -> Военная служба
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Pomocne Save'y.

Postprzez oMeN^ w 27 Sie 2009, 16:17

Przepraszam że znowu piszę ale potrzebuję ponownie save ale w "Kordonie" (Po misji z oddaniem walizki Sidorowiczowi).Save do wersji 1.5.0.4 (PL) z modem na udźwig (500kg).Coś od siebie..prosiłbym o jeszcze save w miare dobrym ekwipunkiem i stanem pieniężnym.Prosiłbym o wysłanie save na priva w linku na odsiebie albo wysłanie na email [email protected]

PS.: Oczywiście Stalker Czyste Niebo.
oMeN^
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Sie 2009, 11:06
Ostatnio był: 27 Sie 2009, 17:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości