[Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Ogorek69 w 19 Wrz 2008, 18:11

Poszukuje artefaktow z Jantaru, bo wszystkie inne lokacje zostaly u mnie sprzatniete do czysta. Aha, czy w magazynach wojskowych sa jakies artefakty?

A to moj spoiler- W czerwonym lesie nie ma ani jednego artefaktu. Caly las zlazilem z wykrywaczem i Coltem. Gonila mnie stada niby psow, snorkow i innego scierwa, nachylalem sie nad niezliczonymi anomaliami i nic... Dodam, ze mam najlepszy wykrywacz
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Purek w 19 Wrz 2008, 18:40

to musiales slabo szukac... tam jest najwiecej artefaktow
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez OverLord w 19 Wrz 2008, 19:23

ja jeszcze dodałbym dwa artefakty w skrytce bazy bandytów na wysypisku (dostępne po ich zabiciu). Oraz w jantarze zaraz przy bunkrze jest jeziorko tam znalazłem "Bąbla".
OverLord
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 20:12
Ostatnio był: 10 Paź 2008, 14:44
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez freakXP w 19 Wrz 2008, 23:24

No no no...
Bagna z zombie w Jantarze podejrzewałem, ale nic nie znalazłem (szukałem dokładnie). W takim razie możliwe jest, że na północno-zachodnim krańcu mapy w oparach trochę dalej przy wejściu do fabryki też coś może być. I w domu z anomaliami psi (tam, gdzie jest wejście do sikret lab) też. Pisałem, że niekiedy na .04 detektor nie działa tak, jak powinien.

No i z tymi artami w bazie bandytów mnie zaskoczyłeś - ja ich wszystkich wybiłem tam i nic nie znalazłem, więc może napiszesz dokładnie która to skrytka.

Wygląda na to, że artów w grze może być nawet 40, albo i 50. Proszę o uaktualnienie listy, może ktoś ma czas na nową grę, to by sprawdził wszystkie lokalizacje i od razu zrobił duża mapę Zony z zaznaczonym położeniem artefaktów. Jak komuś się chce - mam pomysł na zrobienie z tego mapy linków, po najechaniu na których będzie wyskakiwał pop-up ze screenem z widokiem na lokacje w pierwszej osobie (jak w grze - bo to będzie screen z gry, żeby "wzrokowo" można było zlokalizować... lokalizację :) ) i jakieś dodatkowe info.

Pozdro
freakXP
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Wrz 2008, 01:11
Ostatnio był: 19 Sty 2020, 17:55
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Raven422 w 20 Wrz 2008, 14:45

Gdy pierwszy raz jesteśmy w Czerwonym lesie i gonimy Strieloka to po znisczeniu zasadzki idziemy maksymalnie w lewo ( znaczy max. w lewo w strone wody ) tam jest skrytka Strieloka i jest tam bąbel. Zresztą info o schowku dostałem od ocalałego z zasadzki stalkera ;).

EDIT:
W bazie bandytów są dwa arty w środku ich bazy tam gdzie stoi handlarz to idziemy w lewo, pod żelaznym płotem i na takim drewnianym kole stoi schowek i tam jest chyba Błysk i Gwizda Wieczorna ;).
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez KANTAR1 w 20 Wrz 2008, 21:29

Dodaje artefakty jakie znalazłem.
Mapkę agropomu znalazłem na tym forum. Bo nie mogę zrobić screena tej z Clear Sky.

Ten jasny zielony (kwadraty) kolor, to moje oznaczenia artefaktów.

EDIT: Jeszcze w bazie stalkerów w agropomie właśnie znalazłem błysk. 4 apteczki zużyłem. Póki co znalazłem w agropomie artefakty o wartości 26 tysięcy.

EDIT 2: Jak sprawić, aby miniaturka obrazka nie była aż tak duża?
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
KANTAR1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 17:01
Ostatnio był: 08 Mar 2011, 23:06
Kozaki: 0

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Dziarsky w 21 Wrz 2008, 01:32

Mam takie pytanie czy aby ten Standardowy Wykrywacz nie wykrywał tylko anomalii a nie jak tu podano w temacie wykrywa artefakty? Wykrywacz ten "pipczy" podobnie jak w SoC gdy zbliżamy się do anomalii i to chyba tyle z jego zdolności. Gdyby on wykrywał artefakty to każda anomalia miała by jakiś artefakt a tak nie jest.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez KANTAR1 w 21 Wrz 2008, 10:47

Wyjmujesz wykrywacz i jeśli jesteś przy artefakcie zaczyna on piszczeć. Każdy wykrywacz wykrywa artefakty. Wystarczy przeczytać jego opis

EDIT: Jaki artefakt niweluje promieniowanie? Mam artefakt dodający życia, ale niestety promieniujący i chciałbym go w końcu zacząć używać.
Awatar użytkownika
KANTAR1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 17:01
Ostatnio był: 08 Mar 2011, 23:06
Kozaki: 0

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Dwight w 21 Wrz 2008, 16:54

Z tego co pamiętam to Meduza ładnie niweluje promieniowanie. O ile się nie mylę to tak na +2 Dwie Meduzy można znaleźć już na Bagnach. Pierwsza zaraz na początku tutorialu o anomaliach i wykrywaczu. Niestety nie pamiętam dokładnie gdzie jest druga. Może będzie pamiętal ktoś inny i poda namiar.
Image
Awatar użytkownika
Dwight
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 01 Gru 2007, 23:25
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 23:07
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 4

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Dziarsky w 21 Wrz 2008, 18:29

Lol, nie wiedziałem, że już na starcie ten wykrywacz standardowy się wyciąga bo miałem dużą broń a wtedy się nie da. ot taki szczegół, który nie okazał mi się logiczny :P.
Teraz wszystko jasne.

ps. Co do artefaktów to na Bagnach dają one jedynie +1, +2 wiec to nie dużo i lepie je sprzedać w bazie Nieba bo kasa się przyda na modyfikacje. Teraz czas na Kordon i być może bardziej przydatne cacka :)
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez KANTAR1 w 21 Wrz 2008, 19:22

Artefakty w Agropromie.

UWAGA! Nie jestem pewny czy zaznaczyłem dobry budynek w bazie Stalkerów jeśli zły to go poprawie.
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Awatar użytkownika
KANTAR1
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 17:01
Ostatnio był: 08 Mar 2011, 23:06
Kozaki: 0

Re: [Spoilery!] Lokalizacje artefaktów

Postprzez Purek w 26 Wrz 2008, 19:53

Znalazłem "Świetlik" w magazynach w. Kolor czerwony na mapce.

Image
"Przybyli, zobaczyli, dostali wpie*dol" tekst Bandyty S:CS
Purek
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:55
Ostatnio był: 21 Paź 2008, 19:07
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości