Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Dillion0 w 22 Lut 2013, 13:15

Bandyci za klimat i gp36 :E
Reklam w c#uj ale kasy na większy serwer nie ma, dlatego jest tu tekst, a nie ku%wa piktogram o wysokości 110 pikseli. Polaczki biedaczki.
Dillion0
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 25 Gru 2012, 19:46
Ostatnio był: 29 Sty 2014, 18:20
Miejscowość: Beka z tych, którzy maja tutaj nazwy związane tylko z grą.
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -11

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Aragaj w 24 Kwi 2013, 13:45

Za pierwszym razem dołączyłem do Wolności, dlaczego?

''Wolność miała na celu powstrzymać Powinność, która za wszelką cenę chciała zniszczyć Zone, sprowadzając na siebie jej gniew. Powinność, dobrze uzbrojona organizacja paramilitarna. Szczytny cel, zniszczyć przekleństwo, a zarazem błogosławieństwo zesłane nam znikąd, tak od co, błąd jakiegoś naukowca i bum, wybucha reaktor, kilkadziesiąt lat później wkraczają stalkerzy, formując dziś znane nam frakcje. Tak naprawdę nie da się po prostu wejść do serca Zony z niezwykle potężnym uzbrojeniem i zniszczyć czegoś, czego nie da się zniszczyć ani zobaczyć, o czym świadczy operacja Tor Wodny. Nawet daleko dotarli, ale i tak ponieśli klęskę. Zona się nie rozszerza, ani nie próbuje, może to jakiś znak, może chce żebyśmy zostawili ją w spokoju i żyli własnym życiem, o czym mogą świadczyć emisje. Może kiedyś (w następnym Stalkerze, który prawdopodobnie zostanie wydany) odnajdziemy odpowiedzi na te pytania. Na razie musimy się pogodzić z tym, co tam znajdziemy... z ryzykiem i nagrodą.'' -Aragaj w rozmowie z Brodaczem.

(Musiałem to edytować bo już mnie atakują)
Ostatnio edytowany przez Aragaj, 24 Kwi 2013, 16:29, edytowano w sumie 1 raz
''Służba Zonie i korzystanie z jej dobrodziejstw to nagroda sama w sobie.'' -Aragaj

Za ten post Aragaj otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Gość.
Awatar użytkownika
Aragaj
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 30 Cze 2012, 19:32
Ostatnio był: 01 Gru 2013, 20:47
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -2

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Gizbarus w 24 Kwi 2013, 14:00

Cytowanie samego siebie jest... Dziwne? Nazwę to delikatnie. Poza tym - z deka słabo nadaje się na cytat, który zazwyczaj jest krótki, acz sensowny.

Co do mnie - samotnik, co zresztą widać w opisie profilu. Przynajmniej nie trzeba się użerać z żadnymi idiotami w dowództwie, czy gdziekolwiek indziej.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez T-man w 24 Kwi 2013, 17:23

Samotnicy, bo nie chcę walczyć za chore ambicje i o głupią dominację.
T-man


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Marcus_Polonus w 29 Cze 2013, 23:58

Początkowo wybrałem Samotników (potrzebowałem kasy, a oni byli pod ręką). Potem po dłuższym zastanowieniu dołączyłem do Powinności - mają super wytrzymałe kombinezony i chciałem przetestować RP -74 (PKM) ;)
Image

Za ten post Marcus_Polonus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive PanPijawa.
Marcus_Polonus
Tropiciel

Posty: 276
Dołączenie: 18 Maj 2013, 22:36
Ostatnio był: 25 Lip 2023, 22:10
Miejscowość: Fabryka nad Jantarem
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 36

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez PanPijawa w 31 Lip 2013, 13:23

Grałem w 2 części S.T.A.L.K.E.R'a i najbardziej do gusty przypadła mi "Wolność"nie był to pochopny wniosek ponieważ przetestowałem każdą frakcję. Ale dlaczego? w Wolności jest inny tok myślenia oni wolą "czerpać z Zony" niż ją zniszczyć. Bardziej mi przypadł do gusty ich sprzęt (mam tu na myśli porównania np SGI 5k a Thunderka :D ) Teraz bardziej materialistyczny punkt widzenia to nagrody. Również ich sposób bycia w CS jak wchodzimy do ich barku to inna jest rozmowa :facepalm: To tyle mojego kiczu :wódka:
PanPijawa
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 29 Lip 2013, 12:35
Ostatnio był: 29 Sie 2013, 15:19
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Naz w 07 Sie 2013, 08:00

Ja wolni stalkerzy a później powinność , bo mieli potężne spluwy i fajne pancerze(czerwono-czarne)
Szkoda że nie można dołączyć do najemników ,w taki sposób ja do stalkerów czy powinności :(
Naz
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Sie 2013, 07:39
Ostatnio był: 07 Sie 2013, 08:00
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez M-O-N-O-L-I-T-H w 07 Sie 2013, 14:44

U mnie jest różnie :E zawsze wybieram inną frakcję obecnie moją frakcją jest Powinność.
Awatar użytkownika
M-O-N-O-L-I-T-H
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 28 Lip 2013, 16:22
Ostatnio był: 07 Sie 2013, 19:43
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez MaSo1996 w 14 Sie 2013, 13:43

Za pierwszym podejściem wybrałem Samotników. W sumie to nic szczególnego mnie w tej frakcji nie zaciekawiło i odbyło się to na zasadzie "bo poznałem ich pierwszych".
MaSo1996
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 14 Sie 2013, 13:03
Ostatnio był: 14 Sie 2013, 13:43
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez iJames2 w 14 Sie 2013, 20:03

Za pierwszym razem dołączyłem do Wolności.Spodobał mi się ich luźny klimat :D
! YOUR HOUSE IS IN ZONA STALKER !
Image
! YOUR HOUSE IS IN ZONA STALKER !

iJames2
Wygnany z Zony

Posty: 50
Dołączenie: 31 Lip 2013, 00:00
Ostatnio był: 18 Sie 2013, 16:40
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kamko Furiat w 23 Sie 2013, 21:42

Przy okazji jak piszę w tym temacie to witam wszystkich forumowych stalkerów :) Jestem tutaj nowy ale już spodziewam się masy wrogów po tym, że wybrałem frakcję bandytów. Tak, bandytów! Jeszcze za czasów SoC, gdy dopiero zaczynała się moja przygoda w Zonie zastanawiałem się czy można jakoś do nich dołączyć... niestety nie ;_; (no chyba, że na jakimś modzie). W CS od razu zabrałem manatki na wysypisko pomimo, że chcieli mnie okraść a potem ustrzelić, gdy uciekałem (mogłem ich spokojnie zabić ale to przyszli kumple mieli być). Ale cóż się im dziwić - wtedy mnie jeszcze nie znali i wzięli za jednego z samotnych stalkerów więc im wybaczyłem. Porobiłem trochę misji u Jogi i potem zaczęło się wesołe życie bandziora ^.^ Pomimo wielu wrogów daliśmy jakoś radę i zakończyłem grę jako bandyta. Chociaż przyznam, że wojna frakcji z tyloma wrogami była cholernie trudna, to w końcu udało nam się i jestem z tego dumny. Btw. muzyka w barze u bandytów jest genialna! Zwłaszcza przy tym: :wódka: Nadszedł czas na CoP, którego nabyłem bardzo niedawno (miałem dłuuuugą przerwę ze S.T.A.L.K.E.R.'em). Niedawno ukończyłem główny wątek i cieszę się swobodą freeplay. Oczywiście bandytów na mapie widzę na zielono - pomogłem chłopcom Sułtana i bandziory mnie lubią. Zabijam też podróżnych samotników i przeszukuję ich ciała. Dodatkowo strzelam do powinności za to, że w CS wtrącali się do naszej wojny z samotnikami i za to, że po prostu ich nie lubię za to ich sztywniactwo i przesadnie wrogie podejście do Zony. Dodam też, że w największy bajzel przy przechodzeniu głównego wątku musiałem zaliczyć w Egzo, z Gaussem i z FT 200M, ale na freeplay schowałem ten super-hiper-mega-ultra sprzęt do schowka. W zamian wyposażyłem się w skórzany płaszcz bandytów, Akm 74/2, a jako drugorzędną broń wziąłem sobie obrzyna (dubeltówka). Oczywiście wszystko to ulepszyłem maksymalnie jak tylko się dało. A dlaczego wziąłem taki a nie inny sprzęt? Bo chciałem jak najlepiej upodobnić się do standardowego bandyty - i nie żałuję. Kolejna sprawa jaka się przy tym kłania, to fakt, że właśnie duuuuuużo osób nie docenia bandytów za ich słabe skafandry. Niesłusznie. Bandyta tego nie potrzebuje - trzeba mieć jaja, to prawda. Ale przede wszystkim to nasza liczebność i ZACIEKŁOŚĆ dają nam potęgę. Nikt nie wytępi bandytów z Zony. Oni zawsze wracają i do tego w podwójnych ilościach. Jeśli jeszcze chodzi o te ich skafandry - tak egzoszkielety albo bułaty to to nie są, ale tak czy siak ubrani na czarno bandyci stanowią poważne zagrożenie w ciemności (niestety system gry nie zważa chyba na takie sprawy, ale w realu byłby to duży plus). Do tego dochodzi też duża mobilność dzięki lekkiemu pancerzowi. No i jeszcze taki płaszcz świetnie wygląda, ale to już kosmetyczna zaleta. Poza tym nie mówcie, że bandyci są "źli, bo napadają na innych stalkerów". W Zonie nie ma miejsca na dobro i zło. Każda frakcja ma jakiś cel i sposób na przetrwanie w Zonie, z bandytami jest nie inaczej. Podsumowując - bandyci rulez! Nie lekceważcie ich tylko dla tego "że mają słabe kombinezony" :D Pozdrawiam (nielicznych) bandytów na forum. Kozak dla was :wódka: i apteczka jak ktoś jest ranny :+: a potem zniszczyć tych, co przeszkodzą nam w pilnowaniu porządku w Zonie :D .....ale się rozpisałem......
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Voldi w 23 Sie 2013, 22:02

Bandyta tego nie potrzebuje - trzeba mieć jaja, to prawda. Ale przede wszystkim to nasza liczebność i ZACIEKŁOŚĆ dają nam potęgę


Szczególnie, jak się w was pijawki wpieprzą, albo anomalia kwasem pole... a nie, wy przecież nie chodzicie na artefakty. Wy okradacie tych, którzy po nie chodzą. I temu wam uber-kombinezony nie potrzebne. No tak.



Witamy na forum :kotek:
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości