Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Ulubiona lokacja w Czystym Niebie

Kordon
41
8%
Jantar
14
3%
Czerwony Las
130
26%
Magazyny Wojskowe
20
4%
Lima
46
9%
Bagna
97
20%
Instytut Agroprom
58
12%
Szpital
14
3%
Wysypisko
30
6%
Dolina Mroku
41
8%
 
Razem głosów : 491

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez lukasgol w 15 Sty 2010, 00:57

Szpital to porażka.Zwłaszcza jak wychodzą żołnierze ze ścian.Mi bardzo przypadł do gustu Czerwony Las.Chyba jedyna lokacja gdzie nie wiesz kiedy zostaniesz zaatakowany lub ratując się ucieczką wpadniesz w anomalię.No i kopalnia zrobiła na mnie pozytywne wrażenie.Mogli zrobić ją ciut większą :)
lukasgol
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 15 Sty 2010, 00:42
Ostatnio był: 26 Sie 2020, 23:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez kemi w 15 Sty 2010, 09:42

Zdecydowanie Czerwony Las, lokacja zrobiona dużo lepiej niż w SoC.

Niesamowicie klimatyczna, szczególnie nocą bez noktowizji z latarką :D . Mnóstwo artefaktów dość trudnych do zdobycia z uwagi na duże skażenie co zresztą jest świetnym odzwierciedleniem rzeczywistości.

Zgadzam się, że kopalnia to fajny dodatek, ale gdyby tam jeszcze dołożyli trochę pomieszczeń i może jakieś 2-3 "kłeściki" było by fajniej:))
Baba to stworzenie Boże więc powinna stać w oborze,
lecz ze względu na kształt dupy,
chłop wziął babę do chałupy.
Awatar użytkownika
kemi
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 18 Gru 2009, 11:57
Ostatnio był: 10 Lut 2010, 18:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Adam w 20 Sty 2010, 20:24

Magazyny (i Czerwony Las:D). Niby na pierwszy rzut oka, nic się nie zmieniło, ale widać więcej mini-obozowisk, oswojoną przez najemników (na chwilę) wioskę pijawek. Będzie mi brakować tylko przejścia przez Barierę :(
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez STA1KERpl w 26 Sty 2010, 17:40

Najlepsza lokacja to w dwóch pierwszych częściach Jantar. Chociaz w CS jest nieco słabszy i raczej mniej w nim klimatu... to i tak jest najlepszy. Mrok i zombiaki.... Fajna sprawa.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Kimiko w 26 Sty 2010, 19:42

Moją ulubioną lokacją (kiedyś) był Limańsk. Taki klimatyczny i jeszcze ten tekst "Wpadłem jak śliwka w *****" :D.
Ale jednak po przejściu gry jeszcze raz do gustu przypadł mi Czerwony Las. Kiedy miałam okazje pograć w nocy w S.T.A.L.K.E.R.A to zastanawiałam się czy to mądry wybór. Kiedy już podjęłam się tej decyzji, przy pierwszym mutancie spierniczyłam gdzie pieprz rośnie i wyłączyłam grę (i tak miałam zapis przed tą bramą, więc nie było problemu). Widać, że mimo tego, że STALKER nie jest horrorem, to jednak posiada w sobie to coś ! :D Ten klimacik!
"Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania"
Awatar użytkownika
Kimiko
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 23 Gru 2009, 13:12
Ostatnio była: 19 Mar 2010, 15:32
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Wiewiórka69 w 29 Sty 2010, 22:25

Większość lokacji miałem okazje zobaczyć w SoC, tak więc jeżeli chodzi o czyste niebo to wybieram:
Bagna:-zazwyczaj wyprawieni stalkerzy nie mają tam czego szukać no chyba że wyszkoleni bojownicy czystego niebo którzy badają zonę i ją poznają, jest tam mało artefaktów i mutantów, w zasadzie nie ma tam czego szukać...ale zawsze można pochodzić i ''pozwiedzać''...
Czerwony las:-zdecydowanie rzadko tam przebywam, każda chwila tam spędzona to nieustanna walka o przetrwanie, zawsze można natrafić na rzadki artefakt, ale prawdziwą plagą są tam chmary mutantów i dość sporo anomalii w które z łatwością można wpaść podczas nie uwagi.
Magazyny wojskowe:-O tak zdecydowanie jedna z moich ulubionych lokacji...najemnicy siedzący w wiosce, wolność obserwująca bazę wojska, stalkerzy którzy bronią bariery przed ciągłymi atakami świrów, i częste urywanie się wiadomości stalkerów proszących o pomoc..i nagle się urywająca rozmowa błagająca o pomoc... bardzo ciekawe i rzadkie artefakty, to wszystko sprawia że jest tam świetny klimat, nie ma co można się wczuć w grę...
Wysypisko:-samo co się tam narzuca na myśl to bandyci... kryminaliście, przestępcy i psychopaci którzy zabili by cię za nic i jeszcze by się z tego cieszyli...według mnie najbardziej znienawidzona frakcja w zonie... ale za to ja bardzo ją lubię...powiem tylko: goście z charakterem, a co do samej lokacji to według mnie jest bardzo interesująca..jest wiele ciekawych miejsc i w każdym można znależć coś ciekawego...zwykłym stalkerom radze to miejsce omijać z daleka, szczególnie niedoświadczonym, łatwo zarobić kule między oczy.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez WodZu w 02 Lut 2010, 21:05

Szpital marnie wypada w rankingu. Moim skromnym zdaniem potencjał tego miejsca został niewykorzystany. Szpital aż sam się prosi o dorobienie czegoś mrocznego. A zamiast strasznego miejsca dostaliśmy wejściówke na plan "Rambo i przyjaciele".
Już niedługo: FEAR 3
Awatar użytkownika
WodZu
Stalker

Posty: 110
Dołączenie: 14 Gru 2009, 23:58
Ostatnio był: 13 Gru 2011, 19:55
Miejscowość: Polska stolica parowozów
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 4

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Przemek77 w 03 Lut 2010, 10:20

Czerwony Las, bez dwóch zdań.
Gdy pierwszy raz grałem w CS do Lasu dotarłem w nocy - klimat jak nie wiem co, radiacja, anomalie, normalnie bałem się każdego kroku a jak ujrzałem w blasku latarki ten czołg otoczony pełzającymi i skaczącymi snorkami to wymiękłem. Szkoda, że zmarnowano potencjał tej gry...
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez lamborghini w 03 Lut 2010, 12:18

Nie wiem czy się już nie wypowiedziałem, ale:

Bagna - niepowtarzalny klimat + baza czystego nieba, tam jest tak... spokojnie, swojsko.
Dolina mroku za bazę wolności i...
Czerwony las oczywiście, brakuje mi tego w zewie.
lamborghini
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 11 Paź 2008, 09:29
Ostatnio był: 09 Lis 2010, 15:33
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 1

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez włocho94 w 03 Lut 2010, 22:33

Instytut Agroprom. Ciekawa mapa i poza tym jest na końcu mapy takie jeziorko czy tam bagno i zawsze można znaleść troszkę mutantów albo zombi do ubicia :E
Awatar użytkownika
włocho94
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 13 Lis 2009, 15:56
Ostatnio był: 01 Paź 2023, 16:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 5

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Matix9419 w 03 Lut 2010, 22:55

Instytut Agroprom a dokładniej baza powinności fajnie się tam urządzili mają bilard strzelnice pomieszczonko z wypchanymi mutantami. I jak to możliwe że paru wojskowych wykurzyło całą bazę powinności.
Fajnie jest czasem zagrać w S.T.A.L.K.E.R.-a

Kto zadziera z elitą ten nakryje się pytą .
Awatar użytkownika
Matix9419
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 05 Sty 2010, 23:25
Ostatnio był: 19 Kwi 2012, 23:59
Miejscowość: Baza powinności( W CS)
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wasza ulubiona lokacja w Clear Sky

Postprzez Handlarz w 06 Lut 2010, 14:33

Tak samo jak Matix9419 uwielbiam Agroprom - zadowolony siedzę razem z stalkerami w ich bazie i pomagam im czasami utłuc bandytów i mutanty -to miejsce ma klimat
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość