Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez KubaStempos w 09 Sie 2014, 14:16

Witam. Zacząłem ostatnio grać w Czyste Niebo i mam pytanie. Czy tę broń (Trofiejny AKM-47/2 (czy jakoś tak)) można zdobyć bez brania zlecenia na niego? A jeśli nie to czy jest jakiś inny sposób na zdobycie go? Jeśli są błędy to przepraszam z telefonu piszę. :)
"Nie ma Boga ponad Automatem"
Awatar użytkownika
KubaStempos
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 29 Lip 2014, 18:45
Ostatnio był: 27 Lip 2017, 21:33
Miejscowość: Inowrocław
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez Pangia w 09 Sie 2014, 15:21

Musisz wziąć zlecenie, nie ma bata. I to musisz robić zadania od Bagien, inaczej w Kordonie każdy ci powie, że nie możesz mu w niczym pomóc. A żeby zachować broń i mieć zadanie z głowy, to strzel w pracodawcę – oznaczy go jako wroga i będziesz miał niezaliczone zadanie, ale nie zablokuje to questów z kolejnych lokacji, jeśli dobrze pamiętam.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez KubaStempos w 09 Sie 2014, 15:41

Zrobiłem do tej pory zadanie z apteczką specjalną NPR-21p i z fartownym detektorem. Teraz powinno być chyba z magiczną wódką ale nikt nie chce mi dać żadnych zleceń a zadania z Bagien to tylko bym musiał przynieść amunicję i granaty :) i niewiem bo jestem jeszcze przed Podziemiami Agropromu i chciałem z tym karabinem tam pójść :/
"Nie ma Boga ponad Automatem"
Awatar użytkownika
KubaStempos
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 29 Lip 2014, 18:45
Ostatnio był: 27 Lip 2017, 21:33
Miejscowość: Inowrocław
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez Pangia w 09 Sie 2014, 16:16

Nie. Zadania z Bagien to ulepszony Makarow, PDA zwiadowcy, artefakt od jakiegoś martwego członka Czystego Nieba i AKSU z parku łodzi zajętego przez bandytów. A co do zadań w Kordonie to pytaj szefów oddziałów w Kordonie, magiczna wódka będzie przy wykolejonym pociągu, a AK w przewróconej lodówce w stacji pojazdów.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez KubaStempos w 09 Sie 2014, 16:30

Czyli wszystkie poboczne dla Czystego Nieba mam wykonane teraz tylko muszę co chwile pytać "Czy mogę w czymś pomóc?" A swoją drogą grałeś nim kiedyś? Jesli tak to jakie odczucia? :)
"Nie ma Boga ponad Automatem"
Awatar użytkownika
KubaStempos
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 29 Lip 2014, 18:45
Ostatnio był: 27 Lip 2017, 21:33
Miejscowość: Inowrocław
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez Szagart w 09 Sie 2014, 16:46

Z mojej strony odczucie takie sobie ot Kałach z amunicją od snajperki,którą ciężko zdobyć,racja duży damage,ale z amunicją krucho...reszta taka sama jak w podstawowym AK 74.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez Pangia w 09 Sie 2014, 18:30

Wchodzą do niego naboje od PKM-u, a 2000 takowych jest zawsze w czołgu w Czerwonym Lesie, a jak weźmiesz zadanie na czołgowy karabin maszynowy, to ten karabin będzie miał załadowane następne 2000 pocisków.
No i AK jak AK, wytrzymały, nie zacina się, ale nie da się go ulepszyć. Ale damage zaje*isty, tnie na swojej drodze wszystko. Fajny do zabawy.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zdobycie specjalnego AKM-47/2

Postprzez KubaStempos w 10 Sie 2014, 09:06

Dzieki udało mi się go już zdobyć, temu od zadania posłałem kulkę w potylice (niestety na nim się nie skończyło i prawie cała baza stalkerów w Kordonie została wybita, warto było! :) ) poza tym wszystko fajnie jeszcze nowy kombinezon sobie kupiłem i wszystko jest cacy ;) Dzięki za pomoc.
"Nie ma Boga ponad Automatem"
Awatar użytkownika
KubaStempos
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 29 Lip 2014, 18:45
Ostatnio był: 27 Lip 2017, 21:33
Miejscowość: Inowrocław
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości