Problem z oryginalna grą

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z oryginalna grą

Postprzez GrayLady23 w 22 Lis 2015, 00:48

Witam!
Zacznę od tego, że posiadam oryginalne wydanie gry Stalker - Czyste niebo (Platynowa kolekcja). Grę zainstalowałam jak Bozia kazała a następnie chciałam ją uruchomić, a tu taka niespodzianka w postaci komunikatu, że muszę włożyć oryginalną płytę z grą do napędu DVD-CD. Oki... Płyta oryginalna... przyznam się szczerze, że nie bardzo wiem co z tym zrobić.

Fakt, że gra była już raz zainstalowana kilka lat temu na starym komputerze. Od niedawna mam nowy i na nim chce zainstalować te grę. Słabo się znam, ale może tak być, że już się nie da ponownie instalować tej gry bo ma jakieś zabezpieczenia i inne cuda?

Pozdrawiam. :)
APOKALIPSA TO NIE KONIEC ŚWIATA
GrayLady23
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 24 Maj 2009, 13:40
Ostatnio była: 08 Wrz 2016, 22:23
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z oryginalna grą

Postprzez Pangia w 22 Lis 2015, 01:09

Nie, Stalker nie miał limitu instalacji. Poszukaj patcha No-DVD w internecie na GameCopyWorld, chociaż nie gwarantuję, że zadziała – u mnie na przykład po instalacji cracka na oryginalną grę wciąż chciało płytę w napędzie…
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Problem z oryginalna grą

Postprzez tom3kb w 22 Lis 2015, 08:40

Czyste Niebo tak ma, że czasem woła o płytę. Uruchom grę ponownie, jak nie z autostartu to z ikony na pulpicie.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Problem z oryginalna grą

Postprzez GrayLady23 w 22 Lis 2015, 12:37

Dziękuję wam za rady. :)

Próbowałam z zainstalowaniem patcha no-dvd ale po zainstalowaniu wywalał mi komunikat, że coś mu nadal nie pasuje i nie może znaleźć jakiś malutkich pliczków. Nie zdążyłam zapisać ich nazw (oj głupiam ja głupiam). Dzis spróbuję na nowo zainstalować grę i zobaczę co będzie dalej.

(edit)
Tylko tak nadmienię, że metodą prób i błędów polegającą na odinstalowaniu gry i ponownym jej instalowaniu (ależ można w tym samym czasie zrobić piękny porządek w mieszkaniu) przyniosła upragniony rezultat. Gra zaskoczyła, nie woła o oryginalną płytkę i śmiga aż miło.

Raz jeszcze dziękuję za powyższe porady. :)
APOKALIPSA TO NIE KONIEC ŚWIATA
GrayLady23
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 24 Maj 2009, 13:40
Ostatnio była: 08 Wrz 2016, 22:23
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Czyste Niebo
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości