Pliki SCS - SHoC. Możliwości modowania.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Pliki SCS - SHoC. Możliwości modowania.

Postprzez cmlPL w 18 Maj 2008, 11:34

Więc jak sama tematu brzmi, ciekawi mnie ta sprawa. Czy można używać plików z nowej alphy SCS w Shoc'u ? Otóż tak, sam chciałem spróbować i z nadzieją na uzyskanie efektu DoF przerzuciłem wszystkie pliki w fodlerze Gamedata/Shaders do takiego samego folderu w SHoC . I co ? Właśnie uzyskałem bardzo ładną grafike, bez obniżania wydajności, zmieniło się pare rzeczy, ale nadal nie moge uzyskać efektu głębi pola. Może ktoś ma jakiś pomysł, może ktoś wie jak temu zaradzić ?

Moim skromnym zdaniem to jest całkiem spore pole do popisu modderom, którzy mogą uzyskać pare fajnych efektów w starym SoC'u. Jeszcze jedna sprawa, czy napewno nie da rady wrzucić bagien do SoC'a ? Mi się wydaje, że można, jak dez0wave i jego kumple tworzą nowe mapy. Tak więc, do dzieła modderzy.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Towarzysz Lenin w 18 Maj 2008, 17:10

Myślę że chyba Gosuka właśnie dorwał się do plików dema CS. Są tam tekstury amunicji 5,7x28, PKM i P90. Chociaż nie znalazłem OGFów.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości