Nagrody za pokonanie frakcji

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez szczygieł w 20 Lip 2011, 21:40

Z Limańska nie da się już wrócić, gdy wybijesz bandytów (renegatów) nie przechodzisz przez most, lecz zawracasz na bagna. Jak się nie mylę to w PDA będzie oznaczona ta "misja" (odbioru nagrody), jeśli nie to i tak idź sprawdzić czy dostaniesz tego FT200M. Gdyby się okazało, że nic nie dostajesz z pewnością jest to bug. Ale najpierw upewnij się, że zabiłeś wszystkich renegatów broniących mostu. ; )
Pozdro
szczygieł
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 25 Lut 2011, 19:43
Ostatnio był: 20 Wrz 2016, 19:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez Pijawol w 21 Lip 2011, 07:12

Przez most można przejść, nie można za to wchodzić do tunelu w którym jest przejście do następnej lokacji - Limańska.
Awatar użytkownika
Pijawol
Legenda

Posty: 1277
Dołączenie: 15 Wrz 2010, 16:52
Ostatnio był: 07 Kwi 2024, 17:54
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 313

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez szczygieł w 21 Lip 2011, 11:10

Oj tam oj tam, przechodzi się przez most po to by pozbierać te sa avalanche(czy jak to się pisze), które "zostawili" renegaci (ale to i tak nieopłacalny "biznes") i po to by iść dalej za fabułą, do Limańska ; )
szczygieł
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 25 Lut 2011, 19:43
Ostatnio był: 20 Wrz 2016, 19:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez Termi303 w 22 Sie 2011, 13:58

Może to pytanie powinno być w innym temacie ale mam problem. Jestem w Powinności i gdy wchodzę do bazy Wolności (cel mam już na PDA) automatycznie moja postać chowa broń i nie mogę jej wyjąć w bazie (dodam, że mam wersję 1.5.10).
Termi303
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Sie 2011, 13:55
Ostatnio był: 30 Sie 2011, 18:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez szczypiorofix w 22 Sie 2011, 14:24

To zupełnie normalne jeśli już kiedykolwiek zdobyłeś ich bazę. Pierwszy raz broń się nie chowa aż zdobędziesz bazę. Najlepiej czekać przed wejściem/momentem chowania broni i ich wybijać. Tak samo jest gdy jesteś Samotnikiem i zdobywasz bazę Bandytów na Wysypisku. Pierwszy raz latasz i ich wybijasz a potem może się stać że broń się chowa ale nie zawsze. Sam też byłem w Powinności i pierwszy raz gra pozwoliła bym wszystkich wybił (nawet w bazie) a potem gdy drugi raz podchodziłem do bazy Wolności broń w środku się chowała i musiałem wybijać ich z daleka. Tak już jest po prostu skonstruowana gra.
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez Termi303 w 22 Sie 2011, 18:40

Ale po raz pierwszy to robię.
Termi303
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 22 Sie 2011, 13:55
Ostatnio był: 30 Sie 2011, 18:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez szczypiorofix w 22 Sie 2011, 18:54

Musisz przyjść tu za jakąś chwilę. Pamiętam że czasem podobnie jest z bazą Bandytów na Wysypisku, broń się chowa a i do tego zamykają się drzwi do ich bazy. Wtedy wycofywałem się na jakąś chwilę (w środku zostało jeszcze kilku bandytów) i wróciłem a drzwi były już otwarte i można było ich wybić. Z Wolnością musisz poczekać chwilę. Początkowo byłem w Powinności i też czasem chowała mi się broń w bazie Wolności. Ja zachodziłem od zachodniej strony (od strony Wysypiska) i tłukłem ich gdy odradzali się w budynku po lewej (tam gdzie stoi technik Wolności). Tłukłem z daleka aż gra się "odblokowała" i wtedy mogłem wejść trochę dalej ale generalnie po zdobyciu ich bazy broń się chowa i chyba nic nie da się z tym zrobić. Przeszedłem potem do Samotników i podobnie było z bazą Bandytów ale z reguły nie miałem problemów z pierwszym zdobyciem bazy, potem bywało różnie i broń się chowała. Słyszałem lepsze akcje z bazami np. Bandytami że ktoś wszedł do bazy, broń mu się schowała a następnie drzwi zamknęły i musiał uciekać przed strzałami bandytów. Ot cały urok Czystego Nieba ;)
"Pewnego pięknego październikowego poranka Umierająca Ziemia połknęła własne bebechy i zmarła w konwulsjach" - Opowieść Poety: Pieśń Hyperiona.
Awatar użytkownika
szczypiorofix
Tropiciel

Posty: 267
Dołączenie: 20 Cze 2011, 20:50
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 14:03
Miejscowość: Wawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 44

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez szczygieł w 23 Sie 2011, 07:43

Fakt, trochę to wnerwiające,jak wchodzisz do wrogiej bazy i chowa Ci się broń, ale jest jeszcze możliwość wystawienia się na ostrzał przeciwnika, jeśli choć jedna kula Cię trafi Szrama wyciąga swój karabin. No i wtedy zaczyna się zabawa. ; )
Pozdrawiam :D
szczygieł
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 25 Lut 2011, 19:43
Ostatnio był: 20 Wrz 2016, 19:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Nagrody za pokonanie frakcji

Postprzez degtariov 123 w 18 Sty 2012, 15:18

powiem z dokładnością

za zabice renegatów:kamizelka CS-3,troche forsy,ammo do viper5,i coś tam ale nie pamiętam.
za zabicie bandytów: 10000RU,SEVA,detektor veles,bąbel.
za zabiecie stalkerów:30000RU,GP37,Buldog 6,6 granatów do buldoga,2 RGD-5,240 ammo NATO i 60 nabojów kulowych.
za zabicie powinności:15000RU,SVDm2,ezgoszkielet wolności,walker P9m+tłumnik,120 ammo do SVD,200ammo do viper5.
za zabicie wolnoście:15000RU,RP-74,600 ammo do RP,pancerz PSZ-9d.
to tyle :E pozdro dla wszystkich :wódka: .

Uwagi moderatora:

Widzisz datę ostatniego posta? - Wheeljack
siema eniu wlniemy kozaka :)
Awatar użytkownika
degtariov 123
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 08 Sty 2012, 18:29
Ostatnio był: 18 Lut 2012, 18:44
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości