Jantar dziwne bugi w misji

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jantar dziwne bugi w misji

Postprzez rebel9191 w 06 Cze 2014, 16:23

witam
W Jantarze jest misja odkrecenia zaworow z chlodzeniem-dolaczamy do grupy stalkerow i przebijamy sie do zaworow ,a pozniej ich oslaniamy.Przechodze to juz 2 wieczor :D Nie smiejcie sie -dziwne bugi skutecznie zapobiegaja ukonczeniu misji ,wiec od poczatku -idz znajdz grupe szturmowa biesa bodajrze-bezproblemowo czekaja w poblizu ,pozniej dolacz do nich i razem sie przebijajcie.......tu juz mam problem bo po wczytaniu savea towarzystwo stoi jak zaczarowane nikt nic nie mowi ,nikt sie nie rusza ,ok olac ich ide sam przeskakuje przez murek i wybijam zombiakow-jakis szelest za mna-dwoch stalkerow ruszylo 4 litery i podazylo za mna -rozlokowali sie pod kolejnym przejsciem obok hali z zaworem i znow camping -olac to ide sam na druga strone muru oczyszczam z lekka teren wokol hali z zaworem -wlaze do srodka i znajduje sterowke klikam po niej F i nic...........cos tu nie gra -wciskam F9 znow laduje u ekipy na szturm -tym razem ida jak czolgi zombiaki padaja pieknie przeskakujemy przez mur kolo hali bies rozdaje rozkazy ty oslaniaj ty za mna itp ledwo daje krok w strone drabiny hali dopada mnie emisja psy i wali non stop -zanim chlopaki uporaja sie z zaworami gine od emisji......-kolejna odslona z savea-dochodzimy pod mur oni przeskakuja i czekaja az moje dupsko znajdzie sie kolo nich -zbieram amunicje z zombiakow to jestem na koncu -gdy przeskocze mur akcja leci swoim rytmem tzn wkakujemy na dach z dziwnie sapiacym kolesiem i walimy do wszystkiego co czlapie -dodatkowo obrzucalem granatami pobliski dach bo zombiaki oblazly biesa jak pszczoly miod ,skoczylem na dol i pobieglem dokonczyc dziela zdazylem tylko wykosic wszystkich na schodach drabiny kiedy uslyszalem to juz? czekac moga wrocic...i leze martwy choc sekundy temu mialem caly pasek zycia.......pytanie czy waszym zdaniem jest sens bawic sie jeszcze raz w te misje od momentu szturmu na zombie czy odpalic wczesniejszy save-ostatni mam sprzed misji odnalezienia pda wsrod stada psow .
rebel9191
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 31 Maj 2014, 01:15
Ostatnio był: 29 Sie 2014, 21:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: -5

Reklamy Google

Re: Jantar dziwne bugi w misji

Postprzez Pangia w 06 Cze 2014, 16:58

Odpal tego starego save'a, bo widzę masz niezłe jaja w tej grze. To oryginał?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Jantar dziwne bugi w misji

Postprzez Jackdeagle w 06 Cze 2014, 17:05

Moja rada,nigdzie nie chodź,rozlokuj się na dachu tego hangaru,czyli tam gdzie ci każą stalkerzy,strzelaj do zombie atakujących stalkerów i czekaj aż powiedzą że misja zakończona ;).Potem profesor Sacharow powie ci żebyś poszedł do czerwonego lasku,tak na prawdę to bardzo prosta misja,stalkerzy mogą za ciebie wybijać całe legiony zombiaków :)
Każdy stalker powinien tego odsłuchać...
http://www.youtube.com/watch?v=WDCNlqMgnvo
Jackdeagle
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 28 Wrz 2013, 22:06
Ostatnio był: 11 Cze 2014, 18:08
Miejscowość: Bydgoszcz
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: Jantar dziwne bugi w misji

Postprzez rebel9191 w 06 Cze 2014, 20:30

ok dzieki za wskazowki .odpalam starszego savea -podobne bugi mialem w skladzie z bandziorami -raz brama byla zamknieta i musialem wystrzelac ferajne przez dziury i okna a raz przy kolejnym czyszczenu skladu nagle schowalo mi bron i moglem pogadac z npc bandytow -yoga walil do mnie przez sciane a handlaz posylal mi z szotguna pomiedzy wierszami rozmowy.......:D
rebel9191
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 31 Maj 2014, 01:15
Ostatnio był: 29 Sie 2014, 21:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Noiseless Kora
Kozaki: -5

Re: Jantar dziwne bugi w misji

Postprzez powpstalker w 05 Sie 2014, 09:00

siedz na dachu a bedzie dobrze

Za ten post powpstalker otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Asaimp.
powpstalker
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 05 Sie 2014, 08:44
Ostatnio był: 06 Sie 2014, 07:05
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -6


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości