Problem z uruchomieniem gry

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z uruchomieniem gry

Postprzez Loko w 11 Paź 2014, 17:40

Witam.

Niedawno zakupiłem na allegro grę S-CS aktywowaną w platformie Steam. Niestety nie byłem w stanie jej uruchomić. Gra po włączeniu się wyświetla jedynie czarny ekran (widać licznik fps z GeForce Experience - nie wiem czy ta informacja jest użyteczna, ale co mi tam), trwa to około minuty, a potem CTD. Przez dwa dni przeszukiwałem internet próbując znaleźć rozwiązanie, niestety z zerowym skutkiem. Próbowałem wielu rozwiązań, oto one (zaznaczam, że mogłem coś pominąć): uruchomienie gry jako administrator, pobranie sterowników tages, zamiar edycji kategorii "renderer" w pliku user.ltx (od razu było tak, jak powinno), opcja -nointro. Nie posiadam żadnych plików w folderze _appdata_ do usunięcia, tak samo jak sławnego update'u KB2670838.

Poniżej zamieszczam to co według mnie wygląda najciekawiej z error logu (aczkolwiek nie znam się na tym, na życzenie mogę wkleić więcej).

:

Starting engine...
! Unable to find InstallUserName entry in registry
! Player name registry key (InstallUserName) not found !
Loading DLL: xrGameSpy.dll
! Invalid ogg-comment version, file: d:\steam\steamapps\common\stalker clear sky\gamedata\sounds\characters_voice\scenario\video\ati.ogg
stack trace:

0023:00000000 xrengine.exe

[error][ 14007] : The requested lookup key was not found in any active activation context.



Moja karta graficzna to GeForce GTX 750, nabyta niedawno, więc sterowniki są aktualne.

Z góry dzięki za pomoc.

Edit:
Zapomniałem dodać - żadnych modów nie posiadam.
Loko
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 11 Paź 2014, 17:27
Ostatnio był: 11 Paź 2014, 18:07
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość