Problem z dodaniem CS do biblioteki Steam

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z dodaniem CS do biblioteki Steam

Postprzez Szagart w 24 Sty 2015, 17:46

Jak w temacie gdy po dodaniu chce uruchomić grę wyskakuje okienko z Errorem o treści: ''Cannot open file ''fsgame.itx''. Check your working folder. Ktoś poratuje? Zależy mi by mieć grę w bibliotece.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Reklamy Google

Re: Problem z dodaniem CS do biblioteki Steam

Postprzez Plaargath w 24 Sty 2015, 19:34

W zwykłej windozowej wersji bajer polega na tym, żeby skrót otwierał Ci plik .exe z folderu \bin, a we właściwościach skrótu żeby było ustawione "start in" na "%\Clear Sky" (czy jak tam go nazwałeś), a nie "%\Clear Sky\bin".
Nie wiem, jak to dokładnie ze steamem jest, ale może spróbuj zrobić sobie skrót z takim poleceniem (oczywiście ścieżki wpisz swoje):
"C:\Program Files (x86)\Steam\Steam.exe" -applaunch 218 -game "D:\STALKER\CS"
Nie miałem nigdy stalka ze steama, ale takie kombinacje umożliwiły mi uruchomienie Black Mesa Source, jak Steam nie znajdował pliku jakiegoś tam.
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości