Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Postprzez BcSeed w 14 Maj 2015, 09:36

w FAQ nie ma, a tematów nie chce mi się przeglądać.

Więc tak, problem mam z chyba drugą fabularną misję w grze, w momencie, gdy mamy umocnić pozycję Czystego Nieba na bagnach. Jest główny quest, z przejęciem kościoła. Lece tam, wybijam solo 15 imbecyli na najtrudniejszym z pistolca. Pojawia mi się napis, by bronić pozycji do przybycia posiłków. Stoje, 5, 10, 15 minut, nic sie nie dzieje. Myśle, polatam po okolicy, cos się odbuguje. Biegam dwie godziny po bagnach, zbieram artefakty, i nic. Przy okazji zrobiłem poboczny quest, który też polegał na odbiciu jakiejś lokacji, i jest dokładnie ten sam bug, czekaj na przybycie posiłków, ale te leniwe gnojki z Clear Sky nie ruszają dupska. O co w tym chodzi? Mam oryginalną wersję gry, która kiedyś była dodana do CD-Action.
BcSeed
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Maj 2015, 09:25
Ostatnio był: 20 Kwi 2019, 20:35
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Postprzez Pangia w 14 Maj 2015, 15:03

Zapisz i wczytaj grę. Czasami działa, bo wczytanie gry resetuje A-Life i grze udaje się zmusić oddział do ruszenia dupska. A jak nie, to najwyżej zacznij od nowa, uzbieraj ok. 1500 rubli i kup od barmana info o schowku z Mossbergiem (pytaj o info), to będziesz miał na samym starcie gry fajną strzelbę – nie tak celną jak TOZ-34, ale za to niezniszczalną, z którą możesz biegać nawet do końca gry, jeśli uznasz Spasa za zbyt ciężkiego (dostaniesz jednego w Agropromie).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Postprzez BcSeed w 14 Maj 2015, 15:38

Wczytywanie nic nie daje, zacząłem grę od nowa już wcześniej, i to samo, po wybiciu bandytów, czy tam kogo gdziekolwiek, w jakimkolwiek obszarze który mam odbić jest zawsze ten błąd. Broń obszar to czasu przybycia posiłków i nic nie idzie z tym zrobić. Może ta wersja z CDA jest po prostu jakaś przestarzała, i pomoga najnowsze patche?
BcSeed
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Maj 2015, 09:25
Ostatnio był: 20 Kwi 2019, 20:35
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Postprzez Szagart w 14 Maj 2015, 16:01

Patch od CDA jest najnowszy. Spróbuj jeszcze z tym wczytaniem. Mi zazwyczaj pomagało nawet po 4 razy. Możesz też Complete moda dać, który masz z płytą ( u mnie był) . Naprawia kilka błędów (m.in z pendrive), ja sam po zainstalowaniu tego moda rzadko miałem problemy.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 20 Sie 2023, 19:41
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Postprzez Pangia w 14 Maj 2015, 16:09

No to możesz też zrobić to, co część ludzi robi w tej sytuacji, czyli olać to zadanie i iść gdzie indziej – po tym, jak Czyste Niebo będzie miało więcej oddziałów niż Renegaci (sprawdzaj PDA), to wszystkie zadania ci się anulują i dostaniesz misję rozwalenia placu maszynowego. W międzyczasie przy okazji oddziały mogą się doturlać do kościoła.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Bug z przejęciem kościoła na początku gry

Postprzez BcSeed w 15 Maj 2015, 08:30

Błąd zniknął po zainstalowaniu Complete Edition (moda), teraz, gdy wybijam wszystkich w lokacji, po prostu odzywa się radio, że dzięki za pomoc, i że w bazie Czystego Nieba czeka na mnie nagrode. Takie dziwności, ale najważniejsze, że gra jest w końcu grywalna.
BcSeed
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Maj 2015, 09:25
Ostatnio był: 20 Kwi 2019, 20:35
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości