Problem z grą

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z grą

Postprzez Laila30 w 15 Lip 2015, 19:03

Witam.
Mam następujący (może śmieszny) problem...Miałem kiedyś S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla a ponieważ okazała się to naprawdę fajna gra postanowiłem zakupić Czyste Niebo. Nie miałem okazji z pewnych względów się nią nacieszyć i parę ładnych lat płyta leżała nie ruszana. Teraz postanowiłem ją odpalić i nie ukrywam, że jestem mocno rozczarowany, bo kompletnie odbiega od S.T.A.L.K.E.R.A jakiego zapamiętałem z Cienia Czarnobyla...Od samego początku (a daleko póki co nie zaszedłem) nawet najprostsze misję są przeze mnie zawalane, ponieważ wrogowie w ogóle nie reagują na moje ataki. Mogę im strzelać całymi seriami z bliska w głowę itp. i nic, nie reagują kompletnie a mnie z kolei zabijają nawet rykoszety jak się chowam gdzieś daleko za drzewem. Jest to strasznie frustrujące i gra przez to mocno zniechęca. Nadmienię, że nie jestem jakimś maniakiem gier ale też nie ciapą nie potrafiącą grać. Stąd moje pytanie do Was- znawców tematu- ta gra jest tak zrobiona (chociaż nie chce mi się w to wierzyć) czy potrzebuję jakiegoś patacha czy coś?
Laila30
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 15 Lip 2015, 18:41
Ostatnio była: 08 Sie 2015, 11:42
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z grą

Postprzez Mito w 15 Lip 2015, 19:21

Ale by się Alchemik naciął :tm:

Owszem, najlepiej grać na grze z zainstalowanym możliwie jak najnowszym patchem, dla Czystego nieba jest to wersja 1.5.10. Jeżeli kupiłeś grę pudełkową, powinieneś mieć na którejś z płyt instalator patcha/ów i też poprawki podnoszącej głośność lektora do odpowiedniego poziomu. Jeżeli masz grę zainstalowaną z płyty dołączanej do czasopisma CD-Action, gra powinna już być zaktualizowana - w głównym menu w prawym dolnym rogu powinna być pokazana wersja gry.
Link do patcha 1.5.10 - https://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=2046
Chociaż wątpię, żeby zpatchowanie gry dużo pomogło na poziom trudności, ale i tak w ten sposób pozbędziesz się wielu uciążliwości ;) A odpowiedni poziom trudności chociaż wybrałeś?

A teraz pytanie - ludzie, co z tymi nickami wy macie? :F
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości