Problem ze Stalkerami :/

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem ze Stalkerami :/

Postprzez jasiek99 w 14 Wrz 2015, 22:08

Witam Odpaliłem sobie niedawno Stalker czyste niebo.
Po wyjściu z bagien stalkerzy otworzyli do mnie ogień
Udało mi się ich zabić i udać do Sidorowicza.
I tu zaczyna się pytanie co zrobić by do mnie nie strzelali? :?:
Najprawdopodobniej coś zrobiłem że mnie nie lubią , ale nie przypominam sobie by do mnie strzelali.
W Stalkerze jestem całkiem doświadczony Przeszedłem Cień Czarnobyla i Zew prypeci.
Ale niestety czyste niebo tylko u kuzyna grałem więc z frakcjami mogę mieć problem :p
Awatar użytkownika
jasiek99
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 13 Gru 2012, 14:29
Ostatnio był: 16 Paź 2021, 12:56
Miejscowość: Dolny Śląsk
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -6

Reklamy Google

Re: Problem ze Stalkerami :/

Postprzez Poldzer w 14 Wrz 2015, 22:25

Po wyjściu z bagien w sensie na kordonie? Musiałeś do kogoś strzelić. Wczytaj save z wejścia do lokacji.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Problem ze Stalkerami :/

Postprzez Ghost5PL w 19 Wrz 2015, 09:46

Zależy skąd przeszedłeś do Kordonu , Jeśli przez tą drogę gdzie jest wojsko , to wczytaj zapis przed przejściem , ale jeśli Przeszedłeś przez bazę renegatów ( na północnych bagnach ) To będą do ciebie strzelali , o ile się nie mylę to w bazie stalkerów jest przewodnik , on mógł cię zaprowadzić do Sidorowicza i nie było by problemu.(Ja tak przynajmniej miałem).
Ghost5PL
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 10 Sty 2015, 22:32
Ostatnio był: 25 Mar 2017, 07:05
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -6

Re: Problem ze Stalkerami :/

Postprzez jedrek777 w 22 Wrz 2015, 17:24

Zapewne było tak jak to napisał Ghost5PL, czyli przeszedłeś do Kordonu z niewłaściwej strony. Na mapce powinieneś mieć zaznaczonego przewodnika, który zaprowadzi cię do Kordonu, od strony bazy wojskowych. Gra wymaga, żebyś przeszedł tamtym przejściem - włączy ci się wtedy komunikat od Sidorowicza, który będzie chciał z tobą pogadać. Bez rozmowy z nim stalkerzy będą do ciebie strzelać.
Awatar użytkownika
jedrek777
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 24 Lut 2013, 23:09
Ostatnio był: 05 Cze 2023, 18:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości