Dziwne schowki od Leśnika

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Dziwne schowki od Leśnika

Postprzez doomer77 w 21 Lis 2017, 22:57

Wykupiłem u Leśnika wszystkie schowki i dwa z nich sprawiają mi problem. Znajdują się w Czerwonym Lesie, mniej więcej na środku lokacji. Opis jednego z nich mówi o końcu korytarza w opuszczonej kopalni a drugi o sejfie obok przewróconego tramwaju.
Rzecz w tym, że oba schowki znajdują się poza dostępem gracza (na zboczach okalających las), niedaleko siebie i żaden z nich nawet nie jest blisko kopalni, o tramwaju nie wspomnę. Odpuścić sobie czy też szukać tych schowków gdzie indziej?
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Reklamy Google

Re: Dziwne schowki od Leśnika

Postprzez djcycu w 22 Lis 2017, 11:31

Jeśli jest opis że w kopalni to na pewno w niej jest. Są dwa tunele w Czerwonym Lesie. Jeden jest po drodze do anomalii przestrzennej. Mijałeś ten tunel więc jeśli znacznik schowka jest mniej więcej w tym miejscu to dokładnie go przeszukaj bo jest tam odnoga prowadząca kawałek wgłąb ziemi. Druga kopalnia jest nieopodal domu Leśnika i przy tej lokacji też sporo można odkryć więc najlepszym sposobem jest po prostu patrzeć wszędzie i do każdego korytarza. Zwykle udawało mi się zebrać każdy schowek. Powiedz mi jeszcze... Którą wersję patcha masz wgraną?

PS: Ten tramwaj może być po prostu wagonikiem w kopalni. Ot błąd w tłumaczeniu.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dziwne schowki od Leśnika

Postprzez doomer77 w 22 Lis 2017, 17:58

Patch 1.5.10.
Obydwa korytarze mam przeczesane, zresztą znaczniki są w odległości ok. 150 i 200m od nich. Gdzieś w necie znalazłem informację o tłumaczeniu "przewrócony tramwaj", gdy chodzi o "przewrócony autobus", ale najbliższy autobus znajduje się jeszcze dalej, bo na drodze przed lasem i schowek z niego mam odkryty.

Gdybym takich schowków było więcej, to bym zrzucił na błąd gry, ale spośród wszystkich kupionych i odkrytych, tylko te dwa są z czapy.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Dziwne schowki od Leśnika

Postprzez Poldzer w 23 Lis 2017, 13:39

włącz demo record doleć kamerą do znacznika i lataj góra doł aż trafisz.

Za ten post Poldzer otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive GajgerW, doomer77.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Dziwne schowki od Leśnika

Postprzez doomer77 w 23 Lis 2017, 21:08

Ech, wczoraj dałem sobie z tym spokój i przeszedłem w końcu do Limańska. Jestem tuż przed wejściem do elektrowni i zdążyłem nadpisać sporą część sejwów. Może w przyszłym roku wrócę do tych skrytek :D
Chyba, że jest jakiś sposób na przejście do innej mapy przez konsolę? Jest komenda chyba "sv_changelevel", ale najwyraźniej służy do czegoś innego, albo źle ją obsługuję.
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Dziwne schowki od Leśnika

Postprzez Alucard w 24 Lis 2017, 04:49

Jeżeli jesteś już w Limańsku, to i tak nie wrócisz do wcześniejszych terenów, zatem nie widzę sensu, by specjalnie się wracać za pomocą komend do skrytek. I tak w ciągu najbliższych dwóch godzin liniowej rozgrywki zakończysz grę.
Image
Awatar użytkownika
Alucard
Stalker

Posty: 122
Dołączenie: 04 Sie 2009, 00:34
Ostatnio był: 22 Wrz 2023, 14:49
Miejscowość: Zamość
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości