Czyste niebo - Gra wyrzuca do pulpitu ( wysypisko )

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Czyste niebo - Gra wyrzuca do pulpitu ( wysypisko )

Postprzez korniszon w 14 Gru 2017, 17:29

Nigdzie nie znalazłem jeszcze rozwiązania tak więc. Kiedy próbuję wrócić na wysypisko od strony kordonu i każdej innej lokacji gra wywala się do pulpitu na poziomie ładowania (otwieranie strumienia). Próbowałem podróżować za pomocą przewodnika ale nic to nie dało, wczytywanie poprzednich zapisów też nic nie daje.
Nie posiadam modów gra jest na wersji 1.5.10. (STEAM) Config komputera nie gra roli (jest aż nadto mocny)

Jeżeli samo się naprawi temat usunę :?:
Awatar użytkownika
korniszon
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 18 Gru 2012, 18:50
Ostatnio był: 26 Sty 2020, 18:04
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Czyste niebo - Gra wyrzuca do pulpitu ( wysypisko )

Postprzez ZAPALONY w 15 Gru 2017, 17:41

Też tak mam od kiedy dołączyłem do Wolności. Spróbuj dołączyć do innej frakcji np. do Lonerów(nie znam polskiej nazwy) pewnie Wolność jest lekko zbagowana
ZAPALONY
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 01 Gru 2017, 17:25
Ostatnio był: 09 Kwi 2018, 17:03
Miejscowość: Tuchola
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości