Problem z 3 Pendrivem w Kordonie! Ważne.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z 3 Pendrivem w Kordonie! Ważne.

Postprzez clin12345 w 14 Lut 2018, 23:36

Siemanko stalkerowicze, mam mały problem z jednym z pendrivów gdzie oddaje się mechanikowi w Kordonie. Chodzi dokładnie o ten pendrive:
1) P. z danymi na temat elektronicznego stabilizatora do strzelb - Do kupienia informacja o schowku (800 Rubli) u Włóczęgi '' Walizka Za Złomowiskiem ''

Problem tkwi w tym, że włóczęga zginął (???) A ja już jestem w zaawansowanej fazie gry i po prostu nie chce zaczynać od tamtego momentu. Ogólnie to znalazłem jakiś mod, który wypełnia wszystkie schowki w grze - tzn znajdujemy nawet niewidoczny schowek i jest tam jego zawartość. I teraz najważniejsze, czy wie ktoś dokładnie gdzie kryje się ten schowek włóczęgi? Za cholere nie mogę go znaleźć, pomóżcie mi proszę. :)
clin12345
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 21 Sty 2014, 11:53
Ostatnio był: 21 Mar 2020, 02:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 5 gości