Problem z respawnem

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z respawnem

Postprzez Cien_Stalkera w 24 Maj 2018, 16:11

Witam. Mam dosyć trudne pytanie i być może ktoś wie o co biega. Konkretnie chodzi o dwie rzeczy które są trochę dziwne i myślę ze obie maja związek ze sobą nawzajem. Od jakiegoś czasu mam taka sytuacje w CS ze nagle w Dolinie mroku zrobiło się dziwnie spokojnie ponieważ zniknęły wszystkie mutanty. podobnie mam w Agropromie i Magazynach Wojskowych. Tak jak np. zawsze w starej fabryce w Dolinie Mroku po wykonaniu misji z głównego wątku było tam od groma szczurów tak teraz cisza jak makiem zasiał już nie mówiąc o braku jakichkolwiek wrogów. Wczoraj dołączyłem do Wolności raz że z nudów, dwa że jestem Samotnikiem i Powinność już od jakiegoś czasu nie bardzo mnie "lubi" :E . Oczywiście zrobiłem osobny save przed dołączeniem do Wolności. Dostałem misje aby oczyścić posterunek przy moście i w starym gospodarstwie w Dolinie Mroku z mutantów. No i oczywiście czekałem wieki na przybycie moich ziomków i tradycyjnie nikt nie przyszedł na "posterunek" jak to często bywa w wojnach frakcji w CS... Tylko właśnie wydaje mi się ze obie te sprawy z respawnem maja związek ze sobą. Czy ktoś już miał coś podobnego i jak można temu zaradzić pomijając reset gry? Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Cien_Stalkera
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 18 Lis 2016, 05:04
Ostatnio był: 23 Lip 2018, 00:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości