Bandyci w składzie

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bandyci w składzie

Postprzez Vaksik w 31 Maj 2021, 17:16

Witam. Właśnie grałem w CS i zniszczyłem bazę Bandytów po dołączeniu do Samotników, w PDA pokazało mi, że Bandyci zostali pokonani. Ruszyłem więc do obozu koncentracyjnego aby go przejąć i wtedy dostałem informację, że Bandyci znowu zajęli wysypisko, a na PDA pokazało mi, że znowu tam są. Jest jakiś sposób by temu zapobiec? Czy moi koledzy stalkerzy mają przyjść do składu i go zająć? :/
Awatar użytkownika
Vaksik
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 08 Gru 2020, 08:52
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Bandyci w składzie

Postprzez caleb59 w 31 Maj 2021, 21:33

Nie, tak działa wojna frakcji w tej grze - brak balansu i czasami dziwne akcje w stylu przejęcia posterunku by za 2 minuty znowu go stracić to norma.
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Bandyci w składzie

Postprzez doomer77 w 01 Cze 2021, 21:29

O ile na bagnach strzelanie się z bandytami ma jeszcze jakiś sens - choćby i taki, żeby zarobić parę rubli - to później wojna frakcji jest idiotyczna i ze spokojnym sumieniem można ją ominąć. Nic nie tracisz a nie przejmując się kolejnymi posterunkami zyskujesz spokój ducha;)
Awatar użytkownika
doomer77
Tropiciel

Posty: 328
Dołączenie: 08 Sty 2015, 21:03
Ostatnio był: 11 Lis 2022, 11:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 69

Re: Bandyci w składzie

Postprzez Mruk w 05 Sty 2022, 17:58

No dokładnie, nie ma co sie zbytnio angazować w tą wojnę, szczególnie ze zarobek wcale nie jest taki fajny w pozniejszym etapie gry, gdzie momentami wiecej można na amuincje wydać niż rzeczywiście zarobić , a pozostawianie naszych kompanów samych na przejętym posterunku nie ma sensu bo Ci tak sobie rady nie dadzą bez nas.

PS. Szczególnie trudne jest przejęcie bazy powinności, gdzie Ci się ciągle respią a zanim posiłki nadejdą to przybywa ciągle nowych przeciwników, gdzie to zadanie jest prawie niewykonalne.
ı̣ǝsuǝʇ opǝ
Awatar użytkownika
Mruk
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 12 Cze 2016, 21:45
Ostatnio był: 10 Sie 2022, 22:49
Miejscowość: Blüdhaven
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 20


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości