Bandyci nie chcą przydzielić mi zadania pobocznego

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Bandyci nie chcą przydzielić mi zadania pobocznego

Postprzez Vaksik w 12 Cze 2023, 17:40

Witam, grałem w Czyste Niebo i chciałem poprawić sobie reputację u bandytów po zrobieniu zadań od Jogi, ale nie chcą mi nic zlecić. Chcę zaznaczyć, że podobny problem pojawiał się już wcześniej, bardzo często stalkerzy nie chcieli mi dać żadnego zadania. W tej rozgrywce zrobiłem już ponad 5 zadań pobocznych dla Czystego Nieba i jedno dla samotników, jednak bandyci nie chcą się dogadać. Jest na to jakiś fix?
Awatar użytkownika
Vaksik
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 08 Gru 2020, 08:52
Ostatnio był: 16 Kwi 2022, 16:54
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Bandyci nie chcą przydzielić mi zadania pobocznego

Postprzez max1071 w 13 Cze 2023, 03:52

czołem kluski z rosołem :D
zwyczajny błąd stalkera..., tutaj trzeba już większej zadumy nad tym co się schrzaniło.
jak możesz podeślij mi swój save, to sprawdzę co się tam dzieję, będę mógł może coś więcej powiedzieć czy da się z tym problemem coś zdziałać ;)

pozdrawiam

Za ten post max1071 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Vaksik.
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 24


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 1 gość