Krotki i na temat czyli czy warto?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Krotki i na temat czyli czy warto?

Postprzez Ogorek69 w 08 Wrz 2008, 15:39

Czytalem wasz spam o tym jaki jest CS i chce was spytac czy mam czekac na patch w polskiej wersji, czy zaczac grac?
Odpowiedzcie krotko i na temat. Glowie sie nad ta zagwazdka, bo niektorzy mowia, ze CS totalnie do bani i mam nadzieje, ze patch cos zreperuje. Na szczescie nie musze sie powstrzymywac przed zagraniem, rozwijajac drut kolczasty wokol pc, bo dzieki uprzejmosci poczty polskiej paczka z Edycja Kolekcj. ma dojsc do mnie najwczesniej w piatek.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Krotki i na temat czyli czy warto?

Postprzez Messiah w 08 Wrz 2008, 15:52

Kiepawa gra 1000000 bugów, psujące się save, kule latające w kosmos zamiast w celownik (o.O) ....reszta spoko

imo warto, czekamy na pacza....
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: Krotki i na temat czyli czy warto?

Postprzez Michu w 08 Wrz 2008, 16:19

To juz Twój wybór. Dużo osób ma bug trapy i inne błędy, a ja np. Miałem tylko 2 niedociągnięcia, i 1 BugTrap'a. Przeszedłem grę, i też czekam na patcha. Głównie dla tego że bd więcej teraz łaził po Zonie, co przekłada się pewnie na blowouty (przy których występuje ścina -,- ), i dużo innych niedoróbek typu ''extra mocni przeciwnicy'', problemy z multi, problemy z płynnością, i duużo innych rzeczy.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Krotki i na temat czyli czy warto?

Postprzez Ogorek69 w 08 Wrz 2008, 16:25

W takim razie czekam na patcha i dopoty nie tkne gry.
Awatar użytkownika
Ogorek69
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 19 Sie 2008, 21:39
Ostatnio był: 21 Gru 2013, 04:33
Miejscowość: Szczecińska Zona
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość