BUG? Czerwony las.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

BUG? Czerwony las.

Postprzez liwkid w 09 Wrz 2008, 13:39

Mam zadanie "gon za strielokiem" mniej wiecej tak to brzmi. Akcja toczy sie w czerwonym lesie przy moscie. Cel ucieka do tunelu, wysadza go, a ja mam rozprawic sie z banda stalkerow. Gina ale zostaje jeden z nich i twierdzi ze zaprowadzi mnie do lesnika - ten z kolei droge dalsza wskaze. Tyle co wchodzimy do lasu a on wola kumpli zeby mnie ubili, kuca obok pod kamieniem a reszta sie na mnie patrzy. Z zielonych przyjaciol zrobili sie zolci. To ich olalem. Pod mrocznym jarem spotkalem grupe idaca do jakies piekielnej łąki (chyba tak) ale pogineli wszyscy i ciagle na mapie mam - bron obiektu az dotrze wsparcie). Wychodze z polany i pedze na polnoc. Jest brama zwiazana sznurem - przeszkoda nie do pokonania. Za nia kilku powinnosciowcow. Po lewej droga do kopalni - ciekawe rzeczy i slepa droga. Postanowilem obejsc te bramke przez mape magazynow wojskowych i znalazlem w koncu dom lesnika. Rozmowa z nim ogranicza sie niestety do "co masz dla mnie" a na poczatku nawet "kim jestes".

Nadal mam w zadaniach glownych "Nie pozwol strielokowi dotrzec do centrum zony". Na mapie zadnych czerwonych znaczkow (cele glowne). Zadania poboczne to "czekaj na to wsparcie".

Co dalej ;(?
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: BUG? Czerwony las.

Postprzez Medium w 09 Wrz 2008, 14:58

Masz bug'a.

Zdradzam trochę z przebiegu gry, - jeśli nie grałeś lub nie masz tego problemu - nie czytaj.

Normalnie po informacji od stalkera i wytłumaczeniu sytuacji powinien zacząć do Ciebie strzelać. Gdy go zabijesz udajesz się przez bramę parku do grupy stalkerów, których masz osłaniać. Wystarczy, że jeden przeżyje i położysz wszystkie mutanty przy anomalii do której zmierzają. Później musisz znaleźć anamalię nad czołgiem do której mususz wskoczyć aby przenieść się w okolice domu leśnika. Mówię o tym jak to wygląda w wersji 1.5.03

Wszystkiego Ci nie zdradziłem, także uważaj co się dookoła Ciebie dzieje.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość