Wywala mnie do systemu

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wywala mnie do systemu

Postprzez Wołk w 10 Wrz 2008, 21:56

A więc jeden dzień gra hulała jak trzeba, a następnego dnia, po około 45 minutach gry, gra zaczęła się wywalać do pulpitu... teraz jak chce wczytać grę, to po wczytaniu gry obraz się zacina, i po paru sekundach wita mnie mój kochany pulpit...
Proszę o pomoc.

Wołk (Wilk)
Awatar użytkownika
Wołk
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 20 Sie 2008, 23:06
Ostatnio był: 01 Sty 2009, 02:06
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wywala mnie do systemu

Postprzez dark52 w 10 Wrz 2008, 22:13

no i !!!!!!!!!!!!!!!????????????????????? gra jest zabugowana nie rozumiesz, co ja Ci poradze że wywala na pulpit. czekaj na patcha.

PS: nie zakładajcie juz tematów w stylu, "wywala mnie"
CZARNOBYL - JEDYNE TAKIE MIEJSCE NA ZIEMII
dark52
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 16 Lut 2008, 18:15
Ostatnio był: 18 Kwi 2009, 10:32
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do systemu

Postprzez Vaniol w 10 Wrz 2008, 22:20

Milion tematów dotyczących wywalania. Jest tak i już. Czekamy na patcha. Zamykam
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości