Gdzie można znaleźć schowki?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Gdzie można znaleźć schowki?

Postprzez stalker888 w 12 Wrz 2008, 21:10

Witam,
Wczoraj po wyjściu patch'a zacząłem swą przygodę z Stalkerem.
Mam pytanie odnośnie schowków służących do przechowywania rzeczy, gdzie można je znaleźć? Obecnie posiadam sporą ilość niepotrzebnego sprzętu a nie chcę na razie go sprzedawać tylko tymczasowo przechować.
Jak dotąd przeszukałem bazę Czystego Nieba i żadnego nie znalazłem.

PS: Nie chodzi mi o schowki, do których dostęp otrzymujemy po przeszukaniu ciała, gdzie zgromadzone są łupy innych stalkerów.

Pozdrowienia
stalker888
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 21:02
Ostatnio był: 05 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Gdzie można znaleźć schowki?

Postprzez CLEAR SKYline w 12 Wrz 2008, 21:16

Może się trochę zawiedziesz, ale właśnie takie schowki służą m.in. do przechowywania złomu, w jakich znajdujemy rzeczy trupów. Z tą różnicą, że te o które Ci chodzi są w miejscach, o które walczysz z przeciwną frakcją. Zwykle stoją mniej więcej na środku obozu przy ścianie lub wieży.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Re: Gdzie można znaleźć schowki?

Postprzez stalker888 w 12 Wrz 2008, 21:18

Rozumiem. Czyli w bazie Czystego Nieba nie ma żadnego schowka?
Gdzie będę mógł znaleźć pierwszy?
stalker888
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 21:02
Ostatnio był: 05 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0

Re: Gdzie można znaleźć schowki?

Postprzez CLEAR SKYline w 12 Wrz 2008, 21:25

O ile dobrze kombinuję (raczej ich nie używam, może któryś pominąłem) to w stacji pomp będzie jeden, później wioska rybacka, spalone gospodarstwo chyba się nazywa (obóz z wieżą na środku, u jej podstawy) oraz w parku maszyn i paru innych większych (tam, gdzie Twoi mogą stacjonować) obozach, nie przy ogniskach.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Re: Gdzie można znaleźć schowki?

Postprzez stalker888 w 13 Wrz 2008, 14:14

Ponawiam swoje pytanie: czy w głównej bazie Czystego Nieba znajduje się jakikolwiek schowek?
stalker888
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 21:02
Ostatnio był: 05 Paź 2008, 21:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości