Nic się nie dzieje...

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Nic się nie dzieje...

Postprzez bartek7766 w 13 Wrz 2008, 16:05

Witam od kilku dni jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem gry S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky. Wczoraj zainstalowałem od nowa grę i zainstalowałem patch-a oraz zacząłem nową grę i tu spotkał mnie pewien problem. Otóż chodzi o to, że nie da się przejąć nowych terenów. Renegaci co jakiś czas się odradzają i przejmują tereny natomiast żołnierze Czystego Nieba nie. Na początku było tylko kilka oddziałów które nie wykonywały swoich misji (np. Cel przejęcie Spalonego gospodarstwa), jedynie bronili się przed wrogami (aż do śmierci). Dodatkowo w Bazie Czystego Nieba wszyscy ważniejsi NPC po każdym wczytaniu gry, gdy z nimi porozmawiam mam dostępne wszystkie dialogi które pojawiły się od początku co jest bardzo denerwujące. Jeśli ktoś zna rozwiązanie proszę o pomoc.
bartek7766
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 10 Wrz 2008, 15:30
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 06:32
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Nic się nie dzieje...

Postprzez Pathlogan w 13 Wrz 2008, 17:56

Zacznij grę od nowa albo przeinstaluj grę.
Awatar użytkownika
Pathlogan
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 16:40
Ostatnio był: 27 Gru 2011, 15:27
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości