"Biegający" ogień- pomoc...

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

"Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez STA1KERpl w 17 Kwi 2009, 18:44

Witam i pozdrawiam w moim pierwszym temacie na tym forum.

Mam pytania co do "żywego" ognia, który znajduje się w dolinie mroku (Stalker cs).
1. Co to w ogóle jest, do cholery?! Jakiś zajarany poltegreist, czy jedyna w swym rodzaju anomalia?
2. Jak się tam dostać, żeby samemu obadać co to jest?
3. Jeśli już da rade tam wbić, to konkretnie czy właśnie w tym tunelu jest kryjówka "pod deskami"? Nie mogę ją znaleźć na ziemi, więc sądzę, że jest ona właśnie w tunelu, ale nie byłem jeszcze na dachu.

Proszę o odpowiedzi w miarę normalne (żeby były chociaż przecinki, bo kilka postów na forum nie rozumiem w ogóle...), i jeśli ktoś wie więcej o tym płomyku, niż zadałem pytania, proszę o adnotacje do tego tematu.
Z góry dziękuje- STA1KERpl/GigaGausser (nick mam "SAT1KERpl" bo przy zakładaniu konta za szybko biłem po klawiszach...).
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez MaLinkoV w 17 Kwi 2009, 20:12

Wątpię żeby ktoś Ci na te pytania odpowiedział, kolega który grał więcej ode mnie w Cler Sky mówił że się nie da wejść do tej fabryki. :( Obszedłem dookoła wzdłurz muru i odkryłem na detektorze dwa artefakty. Ale twórcy nie zrobili tam wejścia. :( A schowka też nie mogłem znaleźć. :(
Ciekawe co tam jest?
MaLinkoV
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 26 Mar 2009, 20:37
Ostatnio był: 07 Paź 2015, 12:32
Miejscowość: Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez STA1KERpl w 17 Kwi 2009, 22:02

O nie, nie mozliwe- musi byc tam jakies wejscie- stalker jest gra pelna takich rzeczy, trza tylko odpowiednio pomyslec... albo miec farta. A ja wlasnie jakos nie wykrylem tam zadnego artefaktu, a ma "wielesa"... Musi byc, i jesli ktos naprawde mocno przekopywal baze, napewno wejscie znalazl, a ja poki co nie mam w stalkerze czasu odkryc jak tam wejsc i to sprawdzic, moze pozniej. Prosze o odp., jeśli ktos cos o tym wie.

MaLinkoV napisał(a):Wątpię żeby ktoś Ci na te pytania odpowiedział, kolega który grał więcej ode mnie w Cler Sky mówił że się nie da wejść do tej fabryki. :( Obszedłem dookoła wzdłurz muru i odkryłem na detektorze dwa artefakty. Ale twórcy nie zrobili tam wejścia. :( A schowka też nie mogłem znaleźć. :(
Ciekawe co tam jest?


Zapomnialem o czyms- po co niby mieliby robic taka zwariowana rzecz, w dodatku ze showkiem, skoro nie mozna sie tam dostac? Pozatym dzies (chyba przypadkiem w google) przeczytalem, ze ziomek tam byl i znalazl tylko artefakt, ale prawie nic pozatym. Wiec napewno cos w tym jest!

Nie rób double-postów! - F360
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez ffhero w 18 Kwi 2009, 10:40

showkiem- :D
Można tam wejść przez starą fabrykę.(Trzeba wyskoczyć przez okno w biurze Czechowa)
ffhero
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 11 Sty 2009, 11:04
Ostatnio był: 04 Sie 2011, 22:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez tymcio29 w 18 Kwi 2009, 11:06

Ja tam byłem byłem, przez ten ogień nie da się przejść, ale na dole jest artefakt "elektro" chyba.
tymcio29
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 02 Lis 2008, 00:16
Ostatnio był: 22 Lip 2010, 08:26
Kozaki: 0

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez Filar w 18 Kwi 2009, 11:36

Można się tam dostać (trzeba iść obok tego płomienia a nie środkiem), ale tam nic nie ma, ewentualnie schowek a w nim pistolet kora(jeśli dostałeś informację o nim). A w tych anomaliach elektro obok tego szybu zwykle jest artefakt "blask księżyca" (czy coś takiego) dodaje +3 do ochrony psionicznej i -2 do promieniowania.
Filar
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 17 Kwi 2009, 21:23
Ostatnio był: 27 Kwi 2010, 15:56
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez STA1KERpl w 18 Kwi 2009, 20:44

Dzięki za pomoc, ale nie zamykajcie puki co tematu- może ktoś wie więcej. Wielkie dzięki!!
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez Papa Mobile w 18 Kwi 2009, 23:58

Puk to u Szekspira chyba był, w takiej jednej sztuce, ale ja nie o tym, da się wejść tutaj? http://www.youtube.com/watch?v=zqTX0lyXqJU
„Et aux horions, l’on verra qui a meilleur droit" — Jeanne d’Arc
Image
Awatar użytkownika
Papa Mobile
Tropiciel

Posty: 395
Dołączenie: 23 Sie 2007, 13:54
Ostatnio był: 06 Wrz 2023, 19:11
Miejscowość: Campus Pagani
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 133

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez tidius1 w 19 Kwi 2009, 00:24

Dawno nie grałem w S.T.A.L.K.E.R.-a :((

Z tego co pamiętam, też tam byłem. Nic ciekawego tam nie ma. To chyba Poltergeist, bo ładuje chyba też kulami ognistymi w Nas. Jest tam kilka pustych skrzyń, nic ciekawego. Mogli zrobić z tego jakiegoś Easter Egg'a ;p
tidius1
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 09 Gru 2008, 18:34
Ostatnio był: 03 Maj 2009, 04:20
Kozaki: 1

Re: "Biegający" ogień- pomoc...

Postprzez STA1KERpl w 19 Kwi 2009, 00:34

Papa Evil Empire napisał(a):Puk to u Szekspira chyba był, w takiej jednej sztuce, ale ja nie o tym, da się wejść tutaj? http://www.youtube.com/watch?v=zqTX0lyXqJU


Hmm... zrob nowy temat- napewno ktos to lepiej przyuwazy, niz pojedynczy post u mnie

Dobra, dzieki wszystkim za odpowiedzi- juz tam wlazlem dzieki wam^^ Szczerze dziekuje, mozna zamknac temat!

Pozdro!!
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości