E3 2006 vs S.T.A.L.K.E.R [oficjalny watek E3 2006!]

Wania żeni się z Zombie! Łapówki oficjalnym środkiem płatniczym! Nowości mogą być przytłaczające.

Postprzez ST4LK3R w 13 Maj 2006, 08:13

Wy naprawde tak niecierpliwie oczekujecie jakichs materialów nt Stalkera???:D Jeden zamkniety pokaz dla dziennikarzy i wielkie halo znowu :D Gra sie najwczesniej pojawi za ok. rok :) Do tego czasu kazdy bedzie miec 7900 i bedzie grac w Crysisa...
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Reklamy Google

Postprzez Touchdown w 13 Maj 2006, 08:24

Stalker na E3 tak wszystkich oslepil, ze nikt nic nie zobaczyl. :D
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Omi w 13 Maj 2006, 08:51

Touchdown napisał(a):Stalker na E3 tak wszystkich oslepil, ze nikt nic nie zobaczyl. :D


Widocznie zdjeli rozowe okulary chroniace przed promieniowaniem rzeczywistosci. :wink:
THQ i GSC doslownie oslepia natlokiem informacji.. jeszcze bardziej oslepia premiera.
to tylko takie wspomnienie ..
Awatar użytkownika
Omi
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 07 Maj 2005, 22:53
Ostatnio był: 07 Cze 2006, 08:19
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Postprzez Erjot w 13 Maj 2006, 09:53

Mieli szanse pokazac "normalnie" Stalkera na E3 a co zrobili...
:(
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez LPKorn3324 w 13 Maj 2006, 10:59

THQ stwierdzilo, ze lepiej pokazac to grupce wybranców z prasy a reszta zadowoli sie 3 fotkami. Dla mnie zanujace zachowanie ale co zrobic, BYC MOZE w kolejnych dniach pojawi sie jednak jakies video bo znajac historie to pare takich w przeszlosci incydentów bylo. Nie zmienia to jednak faktu, ze na E3 znów zrobiono z nas klaunów, po prostu bosko sie czulem jak patrzylem na strone THQ gdzie jest napisane, iz stalker byl na targach, a w rzeczywistosci nie za bardzo. No chyba, ze np plakat na scianie to juzprezentacja gry :D to kto wie moze gdzies tam na zapleczach stanowiska THQ owy plakat wisial.
Ponownie zmarnowano czas na rozpoczecie kampanii reklamowej co jeszcze bardziej przesuwa termin premiery ...
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez Glock 17 w 13 Maj 2006, 11:25

GSC & THQ moze mnie juz pocalowac w wiadomo co :x
niech sobie nawet ten trailer wychodzi iles tam dni/miesiecy po E3 mnie juz to nie obchodzi.
Opowiastki jakiej to oni super technologii nie wymyslili, jakiez to AI jest boskie mnie juz znudzily - fakty sa takie, ze tego AI nigdy nie widzialem, a pokazy dla prasy i dziennikarzy mogli sobie zeskryptowac. Nawet jesli cos tam mieli to sami nie moga tego wszystkiego ogarnac :lol: tak to juz jest gdy porywa sie z motyka na ksiezyc, obiecuja nie wiadomo co, a potem sie beda dziwic czemu gracze sa rozczarowani, bo pokazuja jeden trailer rocznie i pare beznadziejnych screenów.
Trailery z 2003/2004 byly najlepsze i cieszylbym sie gdyby gra wyszla wlasnie wtedy
zakasowalaby klimatem wszystkie inne FPSy, my bylibysmy szczesliwi a oni zarobili by duzo kasy.
Teraz slyszymy tylko o kolejnych uproszczeniach, usuwaniu niektórych elementów z gry bo nie moga sobie z nimi poradzic - nie oszukujmy sie, ze to nie ma znaczenia - ma i to wielkie, ciekawe czy jeszcze uproszcza fabule bo byla zbyt skomplikowana dla przecietnego gracza :lol:
Czas olac ta gre - jesli kiedys wyjdzie to sciagne ja sobie z internetu, zobacze i mysle, ze niczym mnie juz nie zaskoczy, jesli nie wyjdzie to plakal nie bede.
9x19mm

"Nie sztuką jest umrzeć, znacznie trudniej jest żyć!"
Awatar użytkownika
Glock 17
Stalker

Posty: 108
Dołączenie: 24 Sty 2006, 23:59
Ostatnio był: 31 Sty 2008, 14:19
Miejscowość: Łapy
Kozaki: 0

Postprzez Organic Shadow w 13 Maj 2006, 12:01

Ciekawe ile osób tak pomyslalo jak Ty ;) Ja juz dawno sobie odpuscilem jaranie sie tym czyms, bo to nie ma sensu, a poza tym to wyroslem juz z gier. Na e3 zmarnowali swoja szanse i nikt tego nie zaprzeczy. Dziwaczne to maja sposoby promowania swoich produktów. Btw, Fan - czyzbys przegral browara?? ;)
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez rufin w 13 Maj 2006, 12:02

no i ja zgadzam sie z glockiem, zwisa mi to juz, wyjdzie to wyjdzie, sciagne, zagram i zaloze sie ze bedzie do dupy, potna gre jak sie da, i wyjdzie z tego zwykla rozpizdziawka :?
Awatar użytkownika
rufin
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 12 Lis 2005, 13:05
Ostatnio był: 21 Sie 2011, 02:50
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Postprzez ST4LK3R w 13 Maj 2006, 12:11

A ja pamietam hasla dokladnie sprzed 4 lat...Grupka zapalonych programistów z Ukrainy ma marzenie stworzyc najlepszy engine na swiecie, na którym opracuja wspaniala hybryde FPP i RPG, której akcja rozgrywac sie bedzie w zamknietej strefie otaczajacej miejsce tragedii w Czarnobylu...
Pózniej byl dopisek, ze jest wielce prawdopodobne, by sie im udalo wypuscic wspaniala gre, któa ma szanse przycmic wszelkie gry wydane w roku fiskalnym 2003...Wspanialy i zapierajacy dech w piersiach trailer E3 '03 pokazujacy mozliwosci X-Ray'a w srodowisku DX 9, oraz jego przytosowanie do architektury 64 bit oraz takze dla mniej wymagajacych DX 8.1...
Pózniej byla mowa o grze, która polozy na lopatki H-L 2, a jej wymagania beda pozwalaly zagrac w nia posiadaczowi komputera na poziomie rocznika 2000...
Pózniej kolejne przesuniecie, przesuniecie...
Nastepnie cisza... I fascynacja jednostkowymi screenami oraz zero wiadomosci ze strony GSC tudziez THQ...
A gdy nadeszla informacja o pokazie na E3 '06, to znów zmarnowali sytuacje, olali graczy...
I tak po 5 lat od rozpoczecia produkcji gry nadal jej nie ma, gdyby nie alphy i bety, to nikt by nie wierzyl, ze w ogóle jest stworzony X-Ray...
I mysla, ze jak wypuszcza gre za rok, dwa, piec, dwadziescia, to sie wszyscy rzuca do sklepów po Stalkera...Zenada :]
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Boras w 13 Maj 2006, 12:56

A ja wam powiem tyle ze wg mnie my, albo nasze wnuki jezeli juz sie doczekaja stalkera to ta gra bedzie baaardzo dobra, tylko poprostu trzeba to nasze oczekiwanie, odlozyc troszke na bok, bo za bardzo mamy nadzieje, poprostu jak kiedys juz wyjdzie to bedziemy sie cieszyli, ale jesli nie wyjdzie to nie powinnismy byc rozczarowani.Oni juz od jakiegos czasu daja nam do zrozumienia ze takie wyczekiwanie nie ma sensu, i nie mam tu na mysli oczekiwania na trailery screeny czy cos takiego , mam namysli oczekiwanie na gre, spozniony kalendaz mogl oznacfzac np. gwaltowne przygotowania do E3 ale mogl rowniez oznaczac to ze maja nas gleboko w dupie, po prostu panowie nie podniecajmy sie za bardzo.



p.s. zajzyjcie na linka http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1424
jest to moja petycja, kilka dni temu mnie cos natchnelo i napisalem, jest tam troche bledow, i za bardzo "osobiscie" to pisalem , ale kazdy glos sie liczy, jesli sie wam spodoba to rozsylajcie linka dalej
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez Pabcio w 13 Maj 2006, 13:45

Ja Glock, takie teksty pisalem juz... za czasów Napoleona :) Dawno pisalem, ze juz olewam ta gre. I teraz pytanie - jak najlepiej nazwac programistów? Mysle, ze slowo >==PAJACE==< bedzie najlepsze, ewentualnie >==PARTACZE==< No cóz, wydaje mi sie, ze STLAKER przejdzie do historii jako najbardziej zmarnowana gra, a raczej pomysl na gre. SZkoda, tym bardziej, ze wzieli sie za ten projekt pajace z THQ i GSC. Gdyby tak prace wykonywalby EA albo Gearbox? Mysle, ze wtedy bysmy mieli zakurzone pudelko STALKERa gdzies gleboko w biurku, a kazdy przeszedlby gre po 6 razy i znalby kazdy pixel terenu.
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez ponio11 w 13 Maj 2006, 14:07

Zgadzam sie z toba ich najwiekszym bledem bylo dobranie tak kiepskiego i durnego wydawcy jakim jest THQ.Jak by wzial ten tytul taki swiatowy gigant jak np: EA lub ewentualnie Ubisoft gra byla by juz dawno zrobiona i gotowa to grania.Przyklad Studio Crytek odajze w 2003 roku wydali Far Cry gra zawalista.Nastepnie na E3 2006 pokazuja grywalne juz demo Crysis.Widac ze programisci z tamtego studia nie proznuja tylko biora sie solidnie do roboty.A Stalker 5 rok bedzie robiony i nic :x Nawet glupiego dema dla publiki......niema baaa trailera :| Niewiem jaki jest poziom programistow z GSC ale z Crytek stopi na bardzo wysokim poziomie w sumie jest to pierwsze studio ktore podjelo sie zrobic gra na DX 10 panowie z GSC by sie zastanawiali chyba z 3 lata czy zrobic czy nie :P Sadze ze skonczyli wieczorowa podstawowke z ich umiejetnosciami :wink: RIP
Image
;))))
Awatar użytkownika
ponio11
Tropiciel

Posty: 388
Dołączenie: 29 Paź 2005, 15:34
Ostatnio był: 22 Lut 2023, 15:49
Miejscowość: Lubartów (Lubelskie)
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość