Mat. video z Czarnobyla + SP gameplay

Chór Armii Czerwonej skończył się na Kill 'Em all - pomyślał rozczarowany Naznaczony.

Postprzez Pipboy w 21 Gru 2006, 23:46

Nie no - efektów dzialania broni to w ogóle nie widac - poza tym ze cel umiera :wink: ale twórcy mogliby nad tym popracowac, zeby wygladalo to chociazby jak w FEAR'e. Z tym przechodzeniem pocisków przez Snorka to juz nic nie powiem...przynajmniej jakas chmura krwi by sie przydala zeby bylo widac ze w ogóle w niego trafiasz. Ruchy warg tez jakies takie "maszynowe". To tyle zrzedzenia :wink: poza tym prezentuje sie znakomicie.
Awatar użytkownika
Pipboy
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 07 Maj 2005, 21:51
Ostatnio był: 04 Maj 2009, 19:44
Miejscowość: ze wsi nad Wisla:)
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Adelante w 22 Gru 2006, 15:14

Nie zwrócilem akurat na ruchy ust jednego ze stalkerów. Ale z tym duchem to sie zgadzam srut z shot gana przelatuje jak przez przescieradlo... tak nie moze byc oczywiscie.... Grafika wydala mi sie taka malo soczysta, wyblakla kolorystyka chyba ze jest to wina monitorka Lcd i rejestracji video... poczekamy na oficjalne filmi z gry...


| Od kiedy to grafika i kolory sa dobrze widoczne przy nagraniu kamera? |
WAR, WAR NEVER CHANGES...
Awatar użytkownika
Adelante
Kot

Posty: 23
Dołączenie: 15 Gru 2006, 18:52
Ostatnio był: 27 Sty 2007, 02:34
Miejscowość: Tychy
Kozaki: 0

Postprzez Pipboy w 22 Gru 2006, 19:14

Nie wiem jak wam ale mi wlasnie pasowalaby jak najbardziej taka malo soczysta grafika - lepiej oddaje klimat postnuklearny. No wiem wiem ze w Stalkerze dokladnie postnuklearny nie jest ale mniejsza ilosc kolorów, szczególnie "cieplych" kolorów jak czerwien, zólc, pomarancz itd. bardziej podkresla to, co sie wydarzylo. Wyobrazacie sobie przesycone kolorami Call Of Duty?

Oczywiscie nie krytykuje czy wysmiewam tutaj zdanie Adelante. Po prostu mi kolorystyka taka jaka widzialem pasuje.
Awatar użytkownika
Pipboy
Stalker

Posty: 191
Dołączenie: 07 Maj 2005, 21:51
Ostatnio był: 04 Maj 2009, 19:44
Miejscowość: ze wsi nad Wisla:)
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość