Kalendarz na kwiecien

Chór Armii Czerwonej skończył się na Kill 'Em all - pomyślał rozczarowany Naznaczony.

Postprzez ThreeZ w 24 Kwi 2006, 19:32

Peter Sjöberg napisał(a):Have a nice life, and try not to be as stupid as me and waste a few good years following the developement of vaporware.


To mnie rozwalilo totalnie. (Niech mnie ktos pozbiera i poskleja! ;D)
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Touchdown w 24 Kwi 2006, 19:36

Ekhm, mam nadzieje, ze nie dowiedzieliscie sie o tym dopiero TERAZ...
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez rufin w 24 Kwi 2006, 19:37

dobra koniec bo chyba robimy offtop :D

Oj Rufin... Ty sie ciesz zes ziom z Rybca, inaczej ten post juz by lecial... :D - DTH | rbk rlz :D |
a ja nie mam zadnych zahamowac wiec moge usunac :P ;) / Touchdown- hehe powiem tylko tyle LOL / LPKorn3324
To jak juz wszyscy sie dopisuja to ja tez. :P Za takie posty to sie powinno za jaja wieszac... Btw. Wawa rox. \m/ - panish
ehh czepiacie sie :P rbk rlz :D
Aaaa tam... Nie znacie sie. Rybnik jest jednym z trzech najpiekniejszych miast w Polsce. :D Warszawy w tym rankingu jakos nie widzialem (moze dlatego ze ogladalem pozycje 1 - 10 :P). Wspólnym trudem przeniesiemy stolice do Rybnika i wtedy panish bedzie mieszkal na prowincji... ;D
Ehhh... Trzeba ustalic kto jakim kolorem operuje, bo sie nie moge polapac. Btw. nawet jesli przeniesiecie stolice to Warszawa i tak bedzie miala Legie i mistrzostwo Polski ;P
Ja sobie zastrzegam kolor pomaranczowy. Klawisz rzadko sie dopisuje, wiec sie pewnie nie obrazi. ;) - DTH
chyba se screenshota zrobie na pamiatke :P
Ja sie tylko zastanawiam kto zgarnal mój seksowny fiolet? LPKorn? On moze :)
No, ostatnio LpKorn bawi sie fioletowym... Ale jak juz zmieniacie kolor to sie podpisujcie, bo myslalem ze to wpis od LpKorna! ;P panish, to Ty? ;> - DTH
To ja :P //Soviet
Nie - ja mam taki sraczkowaty zólty. I nikt go ma nie tylkac. >< Btw. ktos pisze, ze Wawa nie jest na liscie najpiekniejszych miast - gdyby Hitler kazal rozpierniczyc Rybnik to nie wiem gdzie ty bys teraz mieszkal...
Jeszcze troszke i bedzie rekord guinnessa :D
Ostatnio edytowany przez rufin 27 Kwi 2006, 15:49, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
rufin
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 12 Lis 2005, 13:05
Ostatnio był: 21 Sie 2011, 02:50
Miejscowość: Rybnik
Kozaki: 0

Postprzez Yagarn w 26 Kwi 2006, 19:51

Kalendarz jest slabiutki i cos nie chce mi sie wierzyc, ze to wina jakiegos kontraktu... Bo niby co? Zeby nie wpedzic konkurencji w kompleksy?! Gie prawda ze tak to ujme. Po necie krazy filmik z Far Cry 2, to sprawdzcie. Uwazam ze ten silnik bije na glowe nawet nowy Unreal (jesli ktos nie chce szperac po sieci to moze CDA ma, w najnowszym jest to w trailerach)
-----------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Yagarn!

- Jestes madrzejszy od Detrytusa- pocieszyl kolege Nobby.
- Tez sobie to powtarzam. Mówie: "Fred, cokolwiek sie stanie, jestes madrzejszy od Detrytusa". Potem mówie: "Fred... ale drozdze tez sa".
Awatar użytkownika
Yagarn
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 08 Sty 2006, 17:17
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:46
Miejscowość: Nie pisze z nienacka bo to juz oklepane :P Wiec z P-kowa Tryb.
Kozaki: 1

Postprzez Touchdown w 26 Kwi 2006, 20:17

rufin napisał(a):dobra koniec bo chyba robimy offtop :D

Oj Rufin... Ty sie ciesz zes ziom z Rybca, inaczej ten post juz by lecial... :D - DTH | rbk rlz :D |
a ja nie mam zadnych zahamowac wiec moge usunac :P ;) / Touchdown- hehe powiem tylko tyle LOL / LPKorn3324
To jak juz wszyscy sie dopisuja to ja tez. :P Za takie posty to sie powinno za jaja wieszac... Btw. Wawa rox. \m/ - panish
ehh czepiacie sie :P rbk rlz :D
Aaaa tam... Nie znacie sie. Rybnik jest jednym z trzech najpiekniejszych miast w Polsce. :D Warszawy w tym rankingu jakos nie widzialem (moze dlatego ze ogladalem pozycje 1 - 10 :P). Wspólnym trudem przeniesiemy stolice do Rybnika i wtedy panish bedzie mieszkal na prowincji... ;D


Haha! Rufin zostal szczesliwym posiadaczem najbardziej kolorowego posta wszechczasów. :mrgreen: Sorka za off.

No bo admini na tym forum naduzywaja wszystkiego... (a wladzy przede wszystkim ;D) - DTH
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez LPKorn3324 w 26 Kwi 2006, 23:57

Panowie Admini ... pisalem do jednego z Was na ten temat widze ze ciezko to zrozumiec
Awatar użytkownika
LPKorn3324
Retired

Posty: 647
Dołączenie: 23 Kwi 2005, 13:46
Ostatnio był: 01 Lis 2014, 14:04
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości