[Ułatwienie rozgrywki] by Spadnięty

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Ułatwienie rozgrywki] by Spadnięty

Postprzez Spadnięty w 15 Gru 2010, 15:43

Opis:
:

Witam. To mój pierwszy mod, mam nadzieje że komuś się przyda. Mój jedyny wkład w niego to dodanie paru przedmiotów na początek oraz przetłumaczenie opisów w modzie na śpiwór. Reszta przeklejona z kilku innych. Moda stworzyłem abym miał nieco ciekawiej niż w zwykłym stalkerze ;) Dzięki tej paczce mamy śpiwór, główni handlarze mają wszystko, mechanicy mogą ulepszyć każdy kombinezon/broń, oraz już na początku mamy całkiem przyzwoity sprzęt (nie, nie egzoszkielet ;) ). To by było tyle.

wykorzystane mody:
ATM sleeping bag v1.0b pl twórca atempad tłumacz śpiwora Hiena, przez ten modzik opisy żywności, leków, apteczek itd. były po angielsku więc je przetłumaczyłem.
tfish mech upgr mod - nie pamiętam twórcy.
trader overhaul 1.0 wykonany przez DAMIEN666.


Instalacja:
Skopiuj folder gamedata do katalogu ze Stalkerem.
Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów, to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|
na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$|

screeny
http://img703.imageshack.us/f/sspogromcanieumarych121.jpg/
http://img718.imageshack.us/f/sspogromcanieumarych121.jpg/


DOWNLOAD
http://www.filefront.com/17652222/uatwienie%20rozgrywki.rar

UWAGA!
- testowany na 1.5.10
Ostatnio edytowany przez Spadnięty 15 Gru 2010, 17:35, edytowano w sumie 5 razy
snuff snuff
Awatar użytkownika
Spadnięty
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 15 Gru 2010, 15:22
Ostatnio był: 31 Mar 2012, 11:42
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: [Ułatwienie rozgrywki] by Spadnięty

Postprzez SARKAZM w 08 Mar 2012, 19:12

Co rozumiesz przez to ułatwienie rozgrywki?

SARKAZM
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 28 Sie 2011, 11:43
Ostatnio był: 31 Maj 2012, 01:45
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -6

Re: [Ułatwienie rozgrywki] by Spadnięty

Postprzez Spadnięty w 08 Mar 2012, 19:25

Wszystko masz w opisie, to było ponad rok temu więc dokładnie ci nie powiem co tam może być. Po prostu zagraj.

PS: Boże, jaki ze mnie był noob :facepalm:
snuff snuff
Awatar użytkownika
Spadnięty
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 15 Gru 2010, 15:22
Ostatnio był: 31 Mar 2012, 11:42
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 11


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość