[PROBLEM] z Faction Fronts

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: Problem z Faction Fronts

Postprzez pz6 w 16 Lis 2011, 18:12

Mam problem a mianowicie wywala mnie w połowie limańska no a po takim czasie nie chce porzucić tego wszystkiego bo bardzo przyjemnie gra mi się na tym modzie więc mam nadzieje że ktoś pomoże : )

Kod: Zaznacz wszystko
KLIENT: Synchronizacja...
* phase time: 79 ms
* phase cmem: 259059 K
* [win32]: free[1019020 K], reserved[53860 K], committed[1024208 K]
* [ D3D ]: textures[295296 K]
* [x-ray]: crt heap[259053 K], process heap[8518 K], game lua[52524 K], render[174 K]
* [x-ray]: economy: strings[15176 K], smem[1038 K]
! Can't find texture 'prop\mineralwat'
! Invalid ogg-comment version, file:  e:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\weapons\n_ak7a_shot.ogg
! Missing ogg-comment, file:  e:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\weapons\ak74\ak74_reload.ogg
! Can't find texture 'prop\prop_sigarets'
! Missing ogg-comment, file:  e:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\weapons\ak74u\ak74u_reload.ogg
! Missing ogg-comment, file:  e:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\weapons\bm16\bm16_reload_lr.ogg
! Missing ogg-comment, file:  e:\gry\s.t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\sounds\weapons\bm16\bm16_reload_l.ogg
current_state 5
next_state 5
item_sect wpn_ak74_up2
H_Parent lim_csky_soldier
current_state 5
next_state 5
item_sect wpn_ak74_up2
H_Parent lim_csky_soldier
* MEMORY USAGE: 312587 K
* End of synchronization A[1] R[1]
! [LUA][ERROR] ERROR: object 'lim_csky_soldier30506': activate_by_section: section 'walker@guard_work3' does not exist
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....t.a.l.k.e.r. - clear sky\gamedata\scripts\_g.script:975: bad argument #2 to 'format' (string expected, got nil)
 

stack trace:
Image
Awatar użytkownika
pz6
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 23 Mar 2011, 12:35
Ostatnio był: 16 Lis 2012, 03:31
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [PROBLEM] z Faction Fronts

Postprzez Ilja w 02 Mar 2014, 23:38

Mod w między czasie zmienił nazwę na clear skies, wyszła wersja 3.1 a ja właśnie z nią mam problem. Czy ktokolwiek gra w tego moda, jest trochę obeznany? Zdaje się że bez tego nie mam co liczyć na pomoc.
IT'S OVER
Awatar użytkownika
Ilja
Survarium.pl

Posty: 159
Dołączenie: 02 Kwi 2011, 00:52
Ostatnio był: 16 Lis 2014, 21:25
Miejscowość: Deska zabita dziurami
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: 25

Poprzednia

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość