[SZUKAM]Ciche zabójstwa.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM]Ciche zabójstwa.

Postprzez Beziele w 08 Gru 2012, 17:33

Jest jakiś mod który pozwala na ciche zabójstwa? Tłumik i tak alarmuje pozostałych kompanów wroga po celnym strzale w głowę...Jeśli jest mod na silent kill to bardzo poprosił bym linka bo "szukaj" mnie pogryzło ;(
Image
Awatar użytkownika
Beziele
Stalker

Posty: 59
Dołączenie: 25 Gru 2011, 09:22
Ostatnio był: 15 Lis 2014, 09:55
Miejscowość: Okolice Lublina
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: [SZUKAM]Ciche zabójstwa.

Postprzez tomek56791 w 23 Sty 2013, 21:03

Ja zawsze chowam się w krzaki i z pistoletu z tłumnikiem strzelam w głowę. I jakoś nie alarmuje jego kolegów:D.
Cóż, przynajmniej nie mamy żadnych psychicznych dziwaków, wyganiających złe duchy z wódki. Wyobraź sobie coś takiego: „O Panie, przegnaj złe duchy! Zostaw tylko czysty spirytus sanctus!”

tomek56791
Wygnany z Zony

Posty: 30
Dołączenie: 06 Sty 2013, 14:57
Ostatnio był: 08 Lut 2015, 16:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Bulldog 6
Kozaki: -3

Re: [SZUKAM]Ciche zabójstwa.

Postprzez Juraszka w 03 Lut 2013, 20:01

W SoC i CoP nie było drużyn, nawet jak widzieliśmy grupę stalkerów idących razem, to była grupka pojedynczych jednostek, każda w własną świadomością.
W CS system opiera się na drużynie składającej się z kilku jednostek, można powiedzieć, że posiadają wspólną świadomość - jak jeden osobnik z drużyny jest atakowany, to reszta o tym wie.

Ale ciche zabijanie jest możliwe! Wielokrotnie w temacie o TFW pisałem, że jest i tłumaczyłem jak to działa w CS...
Niestety wymaga on doskonalej precyzji, bowiem należy zabijać MAKSYMALNIE jednym strzałem w głowę, tak trafiony delikwent zostaje wyeliminowany nie przekazując informacji, że został zaatakowany dzięki czemu, reszta oddziału nie jest świadoma zaistniałej sytuacji.

Może jednak czasami się zdarzyć małe zamieszanie, ale brak osobnika którego zabiliśmy sprawia, że ni wiedzą o naszej obecności.

Dlaczego tak ważne jest zabicie jednym strzałem?
Jeśli pierwszym strzałem nie zabijemy, to NPC doskonale potrafiący określić skąd padł strzał, w tym momencie (chyba telepatycznie) informacje resztę oddziału o naszej pozycji. A wtedy ten oddział informuje każdy znajdujący się w zasięgu.
Związki na odległość to ch*j, a czołgi same się nie zatankują, pamiętaj.
Wave

Zostawiasz wóz na parkingu pod Tesco i jedziesz do sąsiedniego miasta to ch*j wie co się z nim może stać.
Wave
Awatar użytkownika
Juraszka
Łowca

Posty: 492
Dołączenie: 21 Cze 2010, 11:08
Ostatnio był: 21 Lut 2020, 16:06
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 70

Re: [SZUKAM]Ciche zabójstwa.

Postprzez Wojorowskipl w 03 Lut 2013, 21:50

Hmmm... No raczej, jakby wyczuł strzał, to by krzyknął (przynajmniej u mnie krzyczy), a mają radia, więc by się szybko pokontaktowali.
@topic:
Ja stosuje techniki Role Play'owe, czyli jeśli chce wyeliminować oddział, to strzelam z tłumikiem, w tego który jest najbardziej w tyle. Jeśli kompani wyczują brak jego obecności, zaczynają jedynie rozglądać się (u mnie atakując na W. tak było). Wtedy drugi strzał, wyczuwają skąd strzelam i ja np. przenoszę się w inne krzaki, lub zachodzę ich z flanki.
Wojorowskipl
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 25 Sty 2013, 17:29
Ostatnio był: 27 Mar 2015, 22:29
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 3


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości