[SZUKAM] AK + naboje na początku gry

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] AK + naboje na początku gry

Postprzez deepack99 w 01 Lut 2013, 17:55

Witam poszukuję moda takiego małego wydaje mi się iż jest taki bo raz go miałem ale nie pamiętam jak się nazywał jak rozpoczynamy grę na samym początku po wstaniu z łóżka i rozmowie z tym kolesiem obok stoi skrzynka i w niej jak wgramy moda będzie kałach i amunicja do niego albo i bez amunicji nie pamiętam pamięta i zna ktoś tego moda jeśli tak to proszę o nazwę :).
Awatar użytkownika
deepack99
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 01 Lut 2013, 17:27
Ostatnio był: 11 Lis 2015, 16:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Stalker Czyste Niebo pewien mod

Postprzez Junx w 01 Lut 2013, 18:24

Przecież AK dostajemy na samym początku gry w patchu 1.5.10, na jakiej podstawie grasz/grałeś?
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: Stalker Czyste Niebo pewien mod

Postprzez deepack99 w 01 Lut 2013, 20:37

Tak owszem na początku dostałem kałacha (dzisiaj zainstalowałem grę) ale tylko 30 naboi do niego na jeden magazynek.
Awatar użytkownika
deepack99
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 01 Lut 2013, 17:27
Ostatnio był: 11 Lis 2015, 16:40
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości