[Spowiednik Zony]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Wiewi0r w 27 Cze 2014, 21:36

Fakt, niesie się to MP5.
Mam pytanie - czy Faction Commander tu zadziała? Bug z zajęciem punktu, wiadomo. :(
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Reklamy Google

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 27 Cze 2014, 21:38

Zapisz i wczytaj grę, u mnie pomogło.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Wiewi0r w 27 Cze 2014, 22:14

Pomogło, ale nie, żebym wczytywał z własnej woli. ;)

A kurtki bandosów? Zebrałem kilka, ale Susłow w bazie CS nie chce drań kupić. W zasadzie to nikt nie chce kupić.
Jest ktoś, kto chce kupić? ;)
Czy nie opłaca się tachać, chyba że jedynie jako materiał zastępczy na początku póki kasy brak na coś lepszego?
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Junx w 27 Cze 2014, 22:38

Przyjmie je handlarz bandytów.
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 27 Cze 2014, 23:20

Czyli inaczej mówiąc: wywal, bo szkoda kilogramów. Zresztą, o ile pamiętam bierze za nie jakieś śmieszne pieniądze, żyd przeklęty. Sidorowicz to przy nim filantrop-zbawiciel.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Wiewi0r w 28 Cze 2014, 00:03

Pangia napisał(a):Sidorowicz to przy nim filantrop-zbawiciel.

Made my day.

Junx, niech bierze na zdrowie, w końcu wkrótce dostanie ode mnie kulkę. :hejtnabandosów:
Swoją drogą, pokarało cię z tym HP? Zerowa regeneracja, właściwie powyżej 1/3 punktów się nie opłaca utrzymywać, apteczek jak - nomen omen - na lekarstwo, a Susłow żydzi chyba gorzej od Sida. I nie ma apteczek.
Może za dużo Zewu, może za dużo Misery, może za dużo sesji :suchar: ale odczuwam więcej lekkiej irytacji niż frajdy.
O, oraz to: albo wykrywacz nie działa, albo nie ma artefaktów nigdzie. :/

Jakoś mam wrażenie, że kiedy grałem dawno dawno pierwszy raz, chodzenie po bagnach, mimo świecącej wody, sprawiało więcej radości.

BTW, kiedy zbierałem Vintoreza Szramy, dostałem żółtym filtrem po oczach i broń mi się sama schowała do ekwipunku... Albo to coś co wpadło w anomalię to był psi-pies, albo wspomnienia łapią najemnika...
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 28 Cze 2014, 13:50

Meduza jest tam, gdzie była (pierwsze wyjście na Bagna).
Apteczek szukaj po skrzynkach. Jak już dochrapiesz się do AK, to nie będziesz ich potrzebował, bo wszystko z dystansu zdejmiesz elegancko. Sacharow jest dobrze wyposażony w medykamenty, to na pewno.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Wiewi0r w 28 Cze 2014, 19:04

Jakoś tej startowej meduzy nie mogłem znaleźć. BTW, jaskinia pod nasypem była smutnie pusta. :(

Trudno, trzeba będzie TOZem pogonić renegatów z bazy. :(
A poza tym, jak dotąd - żadnych emisji (poza fabularnymi). Dobra. Skończy się mecz, pomyślimy.
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Ninja12 w 21 Lip 2014, 00:33

Cześć! Mam problem z zadaniami w dolinie mroku. Nie zalicza zadania "odpowiedz na sygnał sos" i nie zaskakuje zadanie "zniszcz norę potworów" po rozmowie z Lingowem. Na mapie nawet nie pokazuje się punkt docelowy.
Linux Mint 13, Athlon 6000+, 4Gb ram, GF9600fx
Ninja12
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 05 Kwi 2013, 18:49
Ostatnio był: 22 Kwi 2020, 17:12
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 21 Lip 2014, 11:55

Wczytaj autosave z wejścia na lokację, nie wiem czy u mnie też coś nie złapało za pierwszym razem. Ewentualnie pobiegaj chwilę po okolicy markera.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Ninja12 w 21 Lip 2014, 13:02

Zapomniałem napisać że ponowne wczytanie autosave też nic nie daje. Cofnąłem się nawet o dwa zapisy i nadal to samo. Po za tym wojna frakcji w tym modzie też coś szwankuje :-( Już nawet nie chce mi się wybijać bandytów bo po co skoro frakcja nie zajmuje nowych lokacji.
Linux Mint 13, Athlon 6000+, 4Gb ram, GF9600fx
Ninja12
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 05 Kwi 2013, 18:49
Ostatnio był: 22 Kwi 2020, 17:12
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 21 Lip 2014, 13:21

No to nie wiem, ja to bez problemów przeszedłem. A wojny frakcji nie były poprawiane, o ile pamiętam. Zresztą, tak średnio mod mi podszedł – może i byłby fajny, gdybym nie miał dzięki poprawionym teksturom 4 FPS w Limańsku przy przechodzeniu między bąblami (dobrze, że pamiętałem trick na ominięcie tego fragmentu, bobym chyba stamtąd nie wylazł) i nie musiał spieprzać przed chimerą i nibyolbrzymem z CEJ w rozpieprzonym SSP-99M, zjechanym do 70% Abakanem, bez apteczek i artefaktów, a i tak skończyłem w Limańsku, bo przez tego przeklętego laga doskoczył do mnie wybuchowy zombie i mnie wysadził.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość