[Spowiednik Zony]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 21 Maj 2014, 20:47

Któryś z nich musi je mieć, nie ma ch♥ja we wsi. Najwyżej wczytaj autosave z lokacji/save sprzed zaczęcia misji, chociaż nigdy tam chyba nikt nie miał problemów.
Jaka gra? Oryginał/pirat i wersja gry, o to tu się rozchodzi.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez blacho w 21 Maj 2014, 21:00

Gra oczywiście oryginał z modem i patchami.
Uważaj bo życiowy parkiet bywa śliski
blacho
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 22 Lip 2010, 15:16
Ostatnio był: 09 Gru 2016, 00:02
Miejscowość: Radom
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: -19

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Wiewi0r w 25 Cze 2014, 00:52

Odkop miesiąca. :D

Zainstalowałem, odpaliłem coby się configi zrobiły (czy co tam się robi przy pierwszym uruchomieniu).
Obejrzałem PDA Szramy - ładne, opisy trochę dziwnym językiem, ale na dole - przełączniki między zakładkami - to jakieś bezsensowne literki. :(

Zgaduję, że wskaźnik zielony to stan łebka naszego protoagonisty?
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 25 Cze 2014, 12:51

Wiewi0r napisał(a):Zainstalowałem, odpaliłem coby się configi zrobiły (czy co tam się robi przy pierwszym uruchomieniu).

Przy pierwszym uruchomieniu gra tworzy folder na logi, zapisy gry i screenshoty oraz user.ltx, jeśli go nie ma.
Zgaduję, że wskaźnik zielony to stan łebka naszego protoagonisty?

Tak.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Wiewi0r w 25 Cze 2014, 12:58

Dobrze się dokształcić, ale nie to jest problemem.
Tylko to, o. Wydaje mi się, że nie powinno być tych szlaczków na dole, tylko podpisy w jakimś ludzkim języku?
Image
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 25 Cze 2014, 13:30

Nieprzetłumaczone z OGSM-a i tyle, a domyślne kodowanie polskiej wersji językowej wyświetla krzaki zamiast cyrylicy. Zresztą fabułę przeszedłem bez korzystania z tego PDA (co prawda mocno kulałem na Limańsku, bo w okolicy bąbli przestrzennych miałem 5 FPS, ale jakoś przebolałem).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Kosma w 25 Cze 2014, 14:23

Czym różni się ten mod od OGSM?
Image

Nic nie warte znajomości, po czasie tracą wartość
u mnie z ludźmi jak z rapem - nie ilość tylko jakość.


Image
Awatar użytkownika
Kosma
Stalker

Posty: 109
Dołączenie: 04 Cze 2014, 17:30
Ostatnio był: 20 Wrz 2014, 21:38
Miejscowość: Tak, chcę mieć w profilu
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 13

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 25 Cze 2014, 14:49

Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Kosma.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Junx w 25 Cze 2014, 21:28

Braki części tekstu to wiedziałem o tym od dawna, ale jakoś nie mogłem ich znaleźć, poza tym odświeżam inny projekt pod CS'a, parę screenów do wglądu http://vk.com/id257260108?z=photo257260 ... 57260108_3
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Eros w 26 Cze 2014, 21:05

Da się coś zrobić z głośnością wystrzałów? Zwiększyłem sobie switch distance i teraz strzały z drugiego końca mapy brzmią jakby mi ktoś naparzał nad uchem..
Trochę dezorientuje zwłaszcza że wyłączyłem znaczniki wrogów na mapie ;D

edyt: Nie ze wszystkimi broniami tak jest, raczej na pewno z mp5 póki co.
Awatar użytkownika
Eros
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 28 Paź 2013, 00:55
Ostatnio był: 27 Gru 2018, 03:02
Kozaki: 7

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Pangia w 26 Cze 2014, 23:29

Switch distance nie ma wpływu na hałaśliwość broni – wpływ na to ma jedynie komentarz pliku .ogg.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Spowiednik Zony]

Postprzez Eros w 26 Cze 2014, 23:44

Wiem, wspomniałem o tym bo w domyślnym ustawieniu obejmowany obszar był na tyle mały że nie było to aż tak zauważalne jak gdy łapie każdy strzał z całej mapy.
W sumie to taka pierdoła, sam mod sprawia zacne wrażenie, zawsze chciałem sprawdzić ogsm więc mam też okazje.
Awatar użytkownika
Eros
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 28 Paź 2013, 00:55
Ostatnio był: 27 Gru 2018, 03:02
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości