[God Rays (aka Sun Shafts) Mod] hi-res promienie słoneczne

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[God Rays (aka Sun Shafts) Mod] hi-res promienie słoneczne

Postprzez shade_of_blue w 18 Sty 2009, 02:31

Taka mini-autoreklama mojego mini-moda...

Jakby komuś miał się przydać mod robiący tylko tyle, co włączenie "boskich promieni" podczas całej gry - a nie tylko podczas wczesnych godzin porannych, to wrzuciłem na filefront coś takiego:

http://stalker.filefront.com/file/God_R ... _Mod;97191

Oczywiście są inne mody, które również to robią, ale zwykle przy okazji, robią pięćdziesiąt innych rzeczy, a ten robi swoje i już...

Tak sobie pomyślałem, że może się komuś coś takiego przydać - mi się osobiście taka wersja podobuje dużo bardziej niż promienie "pn-pt 06:00 - 08:00" ;)...
shade_of_blue
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 17 Gru 2008, 14:33
Ostatnio był: 24 Sty 2009, 03:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: God Rays (aka Sun Shafts) Mod

Postprzez Czaro w 18 Sty 2009, 02:36

Ciekawy smaczek :). Wygląda naprawdę ładnie. Aż robie się senny... taki piękny poranek :D.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: God Rays (aka Sun Shafts) Mod

Postprzez shade_of_blue w 18 Sty 2009, 11:40

Czaro16 napisał(a):Ciekawy smaczek :). Wygląda naprawdę ładnie.


thx :)

Czaro16 napisał(a):taki piękny poranek :D.


właśnie cały pic na wodę polega na tym, że to nie poranek, a popołudnie :)

regards,
blue.

Wygląda jak poranek ^^.
W każym bądź razie pięknie. - C16
shade_of_blue
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 17 Gru 2008, 14:33
Ostatnio był: 24 Sty 2009, 03:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: God Rays (aka Sun Shafts) Mod

Postprzez Kriston w 20 Sty 2009, 15:02

A trzeba na dynamicznym oświetleniu grać żeby mieć ten efekt ? i jak to wpływa na płynność gry ? :)
"...jestem i zawsze będę tym kim byłem..."
Awatar użytkownika
Kriston
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 17 Lip 2007, 14:53
Ostatnio był: 16 Sie 2017, 21:45
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: God Rays (aka Sun Shafts) Mod

Postprzez shade_of_blue w 21 Sty 2009, 18:44

Kriston napisał(a):A trzeba na dynamicznym oświetleniu grać żeby mieć ten efekt ? i jak to wpływa na płynność gry ? :)


Powiem szczerze, że nie sprawdzałem, ale z tego, co kojarzę, to tak, wydaje mi się, że nie tylko na dynamicznym, ale wręcz na rozszerzonym dynamicznym ("Enhanced Full Dynamic"), ale głowy nie dam...

W każdym razie - ten mod nie dodaje żadnego _nowego_ efektu, tylko po prostu włącza już istniejący podczas całej gry (a nie tylko o poranku, jak w niezmodyfikowanej grze), więc jeśli miałeś te promienie wychodząc pierwszy raz na dwór, pierwszego dnia w bazie Czystego Nieba, to ten mod włącza ten efekt w pozostałych porach dnia... Jeśli nie miałeś tam promieni, to on Ci raczej ich nie włączy...

A jeśli chodzi o wpływ na wydajność, to tak, raczej ma - nie badałem tego dokładnie, ale tak na oko, obniża FPS o jakieś 30%... I znów - jeśli miałeś promienie na początku i gra Ci śmigała, to będzie śmigać z tym modem (zwłaszcza, że, przynajmniej u mnie, akurat baza Czystego Nieba jest dość silnie FPS-o-żerna), a jeśli Ci na początku nie śmigała, to najniechybniej, z tym modem również zauważalnie spowolni...

mam nadzieję, że odpowiedziałem na pytanie...

regards,
blue.
shade_of_blue
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 17 Gru 2008, 14:33
Ostatnio był: 24 Sty 2009, 03:45
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: God Rays (aka Sun Shafts) Mod

Postprzez Kriston w 22 Sty 2009, 00:22

Dzięki za odpowiedź u mnie też w bazie Czystego Nieba da się odczuć lekkie ściny a po ShoC zostało mi przyzwyczajenie do grania na statycznym więc chyba odpuszczę może na mocniejszej maszynce dałoby radę.
"...jestem i zawsze będę tym kim byłem..."
Awatar użytkownika
Kriston
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 17 Lip 2007, 14:53
Ostatnio był: 16 Sie 2017, 21:45
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0


Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości