[Częściowy God Mode]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Częściowy God Mode]

Postprzez Elbric w 21 Cze 2009, 07:36

Modyfikacja nie wymaga aby zaczynać grę od początku.

Efekt: Postać krwawi ale baaardzo wolno schodzi życie, zazwyczaj tylko jak rzucali granatami.
Apteczki praktycznie niepotrzebne ale za to masa (multum) bandaży :D
Wizualny efekt: Możesz stać, wszyscy strzelają, krwawisz ale życie nie ubywa.
Raz miałem taki efekt, że masa npc (pogoń za Strielokiem) strzelała do mnie i spadła mi kondycja na 0 ale życie nadal na 100%
W jakiś sposób kłóci się z modem na przyspieszenie upływu czasu np. chcesz przyśpieszyć czas do następnego dnia i umierasz, choć nie zawsze. Gdy życie na full i nie krwawisz nie umierasz. Ale nie musisz wgrywać tego Moda.

Moja wersja gry: 1.5.08 PL (wersja platynowa)
Wgrane Mody w/g kolejności:
1. Mod Ułatwienie gry, gdzie za zadania jest więcej kasy {autor bognar}
2. Udzwig 500kg (plik system.ltx, actor.ltx) C:\..\Deep Silver\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky\gamedata\configs {autor CrisuSPW}
3. Przyspieszacz czasu w grze (ui_main_menu.script) C:\..\Deep Silver\S.T.A.L.K.E.R. - Clear Sky\gamedata\scripts {nia pamiętam autora}
4. Własna przeróbka actor.ltx
[actor_condition] -> health_hit_part = -1.0
[actor_immunities_gd_stalker] -> wartości na 0.1

Analogicznie zmienić wartości dla innego poziomu trudności.

Załączam powyższe Mody.

Nie miałem z tymi Modami ani przeróbkami żadnych BugTrapów.
Grałem na poziomie trudności: stalker, mistrz

Mam nadzieję, że przyda się wszystkim Tym, którzy chcą się pobawić bez stresu po raz ostatni w oczekiwaniu na część 3.

Pozdrawiam
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko mniej lub bardziej prawdopodobne.
Elbric
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 21 Cze 2009, 06:22
Ostatnio był: 24 Kwi 2013, 21:32
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości